Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

reirasama

2018. július 24.

Nekem a Roses paletta van meg, és egyszerűen imádom. Minden van benne ami kell, általában ha utazok csak ő szoktam magammal vinni. A matt színek mindig minden sminkem alapját képezik, a világos fényes színt néha korrektornak, a világos mattot szem alatti púdernek is használom. A csillámos színek is jók, bár nem a legtartósabb és pigmentáltabb. Talán a sötétbarna a legjobb, a sötétlila elég szürkés lesz ha felviszem. Alappalettának én nagyon tudom ajánlani, tartós is, és elég kompakt kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Nindzsuuu

2018. július 23.

A roses és a greys paletta is megvan. porolnak és nem tartósak. De ennyi pénzért ne várjunk tőlük csodát. kezdőknek akik ismerkednem a sminkeléssel/füstösítéssel azoknak jó lehet. Akik kicsit profibb sminket szeretnének azoknak egy magasabb fokon lévő márkát ajánlok.

momo

2018. július 22.

A Beauty Bagban volt a szürke paletta, magamtól soha az életben nem vettem volna meg. Egy családi kirándulásra tettem fel, munkahelyre nem mertem volna, mert a színösszeállítás és az ízléstelen csillámok a 90-es évek vége-2000-es évek eleje diszkós feelingjét idézik. Sajnos nem elég, hogy iszonyúan csillog, nagyjából 2 óra alatt nyom nélkül tűnt el a szemhéjamról a viágosabb árnyalat és csak csillámok maradtak. Ráadásul nap közben mintha belehullott volna a szemembe, iszonyúan irritált.

Ahogyan Makk Zsuzsó leírta, felfoghatatlan, hogy egy nyári termékösszeállításba miért ez a szürke paletta került. Egy dolgot tudok elképzelni és remélem nincs igazam. Ahogy körbenéztem, ezt a palettát a kutya nem veszi a drogériákban. Gondolom az Essence úgy volt vele, hogy még mindig nagyobb reklámérték átadni a bagba 1500-2000 darabot, mint bezúzatni őket. Ha igazam van, akkor egy világ omlott bennem össze. Ha egy Krémmániás vagy maga Apolka választotta, akkor hadd szólítsam meg: miért ezt a szürke borzalmat tették a táskába? Nagyon szomorú vagyok, mert a teljes Beauty Bagban két teljes méretű termék volt, pechünkre ez volt az egyik.

Csak hogy érzékeltessen a minőségbeli gondokat: feltettem a piactérre eladni, de annyira vacak, hogy már törlöm is. Nekem nincs képem ezt rásózni bárkire is, főleg nem egy KM-es pajtásra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Makk Zsuzsó

2018. július 13.

KM nesszeszerből jutottam hozzá a szürkéhez, ami sajnos sehogy sem passzol a bőrszínemhez. Egy árnyalata sem. Nagyon hideg színek ezek az én alapvetően kreol alaptónusú bőrömhöz, zöld szememhez. Szinte bármelyik másik összeállítású paletta jobb lett volna, pláne nyárra, amikor minden a bronzosításról szól, ha sminkről van szó.
Maga a paletta nyilván használható, ha nem is a legjobban pigmentált, de ez most nekem csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Fannii15

2018. július 6.

Nekem a nudes van meg, direkt a szalagavatós sminkemhez vettem meg és nekem nagyon bejött, magamhoz képest szép sminket tudok vele csinálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

pMichelle

2018. július 3.

A roses annyira szép volt a boltban...de be kellett ismerem hogy az én bőr/haj színemhez nem fog illeni. Szóval a nudes jött velem haza.
Lényegében szükségem volt egy "kis" palettára utazáshoz ami ha netán összetörik akkor sem fogok 1 hónapig sírni érte:'D
Látványosan porzik, szóval meg kell tanulni használni. Primer ajánlott hozzá. Közepesen pigmentált. Árához képest rajtam meglepően tartós volt, bár nincs problémás szemhéjam és ritkán használok szemhéj púdereket.
A legvilágosabb szín lehetne irrizalobb. Szóval belső szemzugba mást ajánlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

A legvilágosabb szín lehetne irrizalobb. Szóval belső szemzugba mást ajánlok.

Egi

2018. július 2.

A roses van meg, tökéletes. Ugyan nem minden színét tudtam használni, a sötéteket és a rózsaszínt nem, de a többi és az egyik nekem álomtökéletes. Olyan szinten harmonizál a szememmel és bőrtónusommal mintha világítanának a szemeim és ragyog az arcom. :) Szóval nekem bejött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

dynah13

2018. június 26.

A roses es a greys paletta is megvan, szeretem mindkettot, egy idoben csak ezeket hasznaltam kb. Szep, egesz jol pigmentalt szinei vannak (nem art hozza azert egy primer), megfelelo ecsettel vagy aplikatorral jol lehet dolgozni vele, de azt ki kell tapasztalni. Egesz tartos is, vagy azza lehet tenni. A rosesbol a 2 legvilagosabb es a greybol a fekete verhetetlen arnyalatok, mar emiatt megerte. Nem csucsminoseg, de a maga kategoriajaban szuper :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

vaszily60

2018. május 23.

Két palettám van ebből a 01 es bronze és a 03-as roses. Imádom őket. a Bronz palettát már agyon használtam,annyira szeretem az összes árnyalatát ami benne van. Az essence termékeit egyébként is szívesen vásárolom meg,de ezt különösen nem bántam.8 színből mind a 8 nagyon szép,és szépen eldolgozható,építhető. A roses paletta is szuper, bár azt ritkábban használom. Ebben is van egy sötétebb barna szín amit nagyon szeretek használni, és a világos árnyalatai is csodásak. A roses árnyalatokat is sokszor használtam már,és biztosan újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

An90

2018. május 21.

2018.01.01. - A Nudes paletta van meg, sokáig keresgéltem az olcsóbb kategóriákban hasonlót, mire rátaláltam. Szépek, jól pigmentáltak a színei. Teljes mértékben elégedett vagyok vele.
2018.05.21. - Sajnos a sok hurcolás miatt már 2 szín is összetört, mondjuk ez nem csak a termék hibája. :) Alkohollal visszaépítettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0