Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

SimonO

2018. május 9.

Oh, a Roses paletta... egy éve megvan, az előtte levő hat színből álló palettákat is mai napig használom, de amióta megvan ez, mindig hozzá nyúlok, még ha csak egy szín kedvéért is. Szeretem a színösszeállítást.
Hétköznapra, alkalmibb szemsminkekre is tökéletes, bár az igaz, hogy kell hozzá a jó alap.
A márkában a paletták valahogy jobban teljesítenek, az ára jó és drogériás viszonylatban megfelelőnek vélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Eria

2018. április 22.

Megláttam és nagyon megszerettem a dizájnt. Tiszta, világos, rendezett, már- már mandala- szerüen megnyugtató látvány. Szóval egyszerüen haza kellett hozni. Először a roses, majd hamarosan a nudes és grey is jött.
Tetszenek a csillámos színek, kellemes dolgozni velük, de érezni a márkát, és így is kell kezelni. Ha drága termékekhez hasonlítjuk, csalódás lehet, mert nem tart egész nap, és mint a legtöbb drága terméknél is, a világos színek építendőek, nem fednek jól, ecset helyett aplikátorral érdemes dolgozni, amit tehettek volna még a dobozba, de egyébként müködik.
A roses a kedvencem, a nudes pár árnyalata gyönyörüen a bőrömbe olvad, mégis látszik, a greysben meg ott az a fekete, amit máshonnan még nem sikerült beszerezni. Egyébként igencsak hasonló árnyalatok is vannak a három palettában.
Kezdő palettának, kísérletezni és rövidebb időtartamra vagy ha van mód frissíteni, beválik.
Én szeretem, egyszerüen vidámmá tesz ha látom.
Ujravevős lett volna és lehet hogy több paletta is jött volna haza, ha találok, annak ellenére hogy nem tökéletes, de alapvetően müködik, sokáig elég és a márka is ujít folyamatosan.
Impulzusvásárlásra csábít, de az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Én szeretem, egyszerüen vidámmá tesz ha látom.
Impulzusvásárlásra csábít, de az árát megéri.

B3tt1

2018. április 22.

Nekem az All about roses paletta van meg. Imádom a színeit, tavaszra tökéletesek. Szerintem viszonylag tartósak is, bár egy egész napot nem bírnak ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Gina1978

2018. április 17.

Nudes palettám van, napi szinten használom. Színei nem erősen pigmentáltak, de jól építhetők. Kicsit porol, de az ecsetre fújt fixáló folyadék ezt kiválóan megoldja. Alap darab nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Nileve

2018. április 14.

Nekem valahogy nem vált be, a lentebbi kommentekkel ellentétben. A Nudes palettát használtam, de nekem picit porzik és még "nudes"-hoz képest is halványak a színek, nem tartós. Kezdő sminkelőknek viszont nagyon jó lehet kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Ophelia

2018. március 26.

A Roses palettát használom, féláron sikerült megvennem kiárusításban. Szuper színek, minden alkalomra lehet kreálni belőlük valami szépet. Egy kicsit porolós, de nem vészes. Jól építhető, és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

zsofien

2018. március 22.

Nekem a Nudes árnyalat van meg és imádom. Általában ezt a színvilágot használom sminkeléshez, így minden színt ki tudok használni. Nagyon odáig vagyok érte, egyszerűen mesés. Remélem egy Roses paletta is az enyém lehet, az a másik színvilág, amiért odáig vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Amii0407

2018. március 18.

A készletkisöpréskor csaptam le a Nudes árnyalatra féláron, de a teljes árat is teljesen megéri! A színek jól pigmentáltak, könnyen satírozhatók, jól lehet őket variálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

pjsnktt

2018. március 18.

Egyik nap a DM-ben sétáltam amikor megláttam, hogy ezek a paletták fél áron kaphatóak. Be is ruháztam egyre, mivel már csak a Nudes árnyalatból volt 1 db, lecsaptam rá. Szép színek vannak benne, ritkán szoktam komolyabb sminket készíteni, de ez jól eldolgozható és tartós is viszonylag. Egyetlen problémám, hogy kicsit egyhangúak a színek, rózsaszínesebb árnyalat nincs benne. De ez a Roses palettával megoldható :) Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

mpetra27

2018. március 9.

Sok töprengés után esett erre a palettára(azon belül is a Nudes árnyalatra) a választásom. Arra vettem,hogy ezen tanulgassam hogyan is hozzak össze egy szép szemsminket a mindennapokra. Azt kell,hogy mondjam szerelem volt első használatra. Nem túl erőteljes,de akár egy bulizós sminket is össze lehet belőle hozni. Még mindig azt az első palettát használom pedig szinte napi rendszerességgel kerül elő. Valószínűleg a Roses vagy a Bronze is bekerül a sminktáskámba,mert egyszerűen fantasztikusak főleg ilyen áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0