Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

nemethdiana

2018. március 4.

Nekem a 'Roses' paletta van meg es oda meg visszavagyok erte. Ajandekba kaptam de nem remeltem tole sokat emiatt pozitivan csalodtam. Nagyon szep a szinvilag, ar-ertek aranyba a pigmentaltsaga nagyon kielegito illetve fo szempont, hogy csupan ezzel az egyetlen palettaval komplett szem sminket lehet elkesziteni. A visszafogott hetkoznapitol kezdve egy eroteljesebb szemsminkig barmit meg lehet oldalni es nagyon szep highlighter szin is van benne. Osszesegeben nagyon megvagyok elegedve ezzel a palettaval ugyanis sok ennel dragabb palettat is probaltam mar es nem voltak kiemelkedoen jobbak. Nyilvan most csak a par ezer forintos kategoriarol beszelunk de szerintem nagyon megeri az arat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

orsay98

2018. február 20.

Nekem a nudes és a roses paletta van meg, de az előbbi jobban bejön. Nagyon szépek a színek, potyogni potyog egy kicsit, de ennyiért nem is vártam többet. Gyönyörű sminket lehet velük készíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Airina

2018. február 20.

Eddig az All about GREYS és BRONZE palettákat próbáltam. Nagyon szép pigmentált színek vannak, nagyon szeretem. Árához képest nagyon jó minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

pandahapci

2018. január 27.

Nudes és Toffee árnyalatok vannak meg. Sajnos rengeteg palettám van és van tőlük jobb, így nem használom már őket annyira. Kellően közepesen pigmentáltak, highlighterként is használható pár árnyalatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Anita9620

2018. január 22.

két árnyalat van meg: a nudes és a roses. Pozitív csalódás, nekem jobban beváltak, mint a sleek-es paletták

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

ColoredYouTube

2018. január 21.

A "Nudes" van meg. Tökéletes paletta. Olcsó, pigmentált és könnyen használható. Tökéletes egy hétköznapi vagy akár egy bulizós, elegáns alkalomra is. Kontúrozni is használom, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Jelizz

2018. január 6.

nekem a Roses verzioja van meg az az en szinvilagom. Szep szinek vannak benne 8 arnyalat, sajnos keves a mattt benne es tobb a csillogo 🙁 amit hettkoznapokra nem tudok hasznalni, jo lett volna 4 matt es csillogo arnyalat de hat ez van. Kicsit hamar kopik, de joban leszunk. ja es miert nincs benne applikator?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

hadri

2017. december 31.

A Nudes palettát vettem meg kiárusításon 350 ft-ért. A pigmentáltsága kritikán aluli, a 6 színből 4 nagyon-nagyon halvány, a másik kettő pedig csillámos. Az eredeti árát (1500 ft-ot) egyáltalán nem éri meg, az eurós boltba jobb szemhéjpúdereket lehet venni pár száz forintért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

lia0000

2017. december 27.

Már jó ideje tulajdonosa vagyok egy Roses palettának. Már 2 szín sajnos kiesett belőle a sok hurcolászás miatt. Nagyon harmónikusak az árnyalatok, én a hétköznapokra szoktam használni inkább mert nem igazán tartósak, kopnak rendesen. Ujjal szoktam felvinni, a legvilágosabb, csillogós szemhéjfestéket pedig highlighternek is használom. :) Lehet fogok még vásárolni más színt is, ha találkozok velük az egyik Essence polcon. Azért 5 csillagot nem adok rá, de a 4-et kiérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

tucsoke

2017. december 16.

Nagyon szeretem! A Nudes volt életem legelső palettája, és ez volt az, ami miatt megvettem majdnem mindegyiket. Nagyon szépen eldolgozható, és gyönyörű, pigmentáltak a színei.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0