Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

szabina971

2017. november 24.

A Greys van meg nekem ezekből és nagyon jó én nagyon szeretem :D
annyi a problémám vele, hogy a feketét nehezebb eldolgozni ,de nagyon jó nagyon tetszenek a színek *.*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

A Greys van meg nekem ezekből és nagyon jó én nagyon szeretem :D

bea654

2017. november 20.

A toffe-s van meg, a szortiment frissítéskor vettem meg. Szerintem hétköznapra szuper, bár tény hogy nem a legpigmentáltabb (főleg a matt világos szürke és a mályvás szín, a többire nincs panasz).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

adel.fiore

2017. november 16.

A bronzos árnyalat van meg, szeretem, jó kis termék:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

A bronzos árnyalat van meg, szeretem, jó kis termék:)

Regina271

2017. november 16.

Újravevős! Imádom a nudes palettát, mindennap használom. Jól pigmentált, szemhéjpúder alapozó nélkül nem a legtartósabb, de azzal tökéletes egy egész napra :)

Sz_Réka

2017. november 14.

A Nudes paletta van meg, minden nap használom elsősorban a matt színeit. Picit porol ami szerintem nem nagy probléma. Nap végére kicsit megkopik, de nem vészes. Szeretem, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Doridia

2017. november 2.

A Roses paletta tulajdonosa vagyok. Nem sok tapasztalatom van más festékekkel, inkább csak nude sminkeket szoktam készíteni amire tökéletesen megfelel. Porol picit tényleg, ezért én a szemhéjalap után mindig ujjal viszem fel. Próbáltam nedves, száraz ecsettel is, de a legszebb végeredményt a kézi felvitel adja. Kis duci ecsettel nagyon jól satírozható. A matt színeket előnyben részesítem benne. Minden nap használom, de valószínű így is életem végéig elég lesz. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

elve

2017. október 18.

A Nude és Bronz verzió van meg, a kettőt nagyon jól tudom variálni, gyakran használom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

nagyon jó színkombinációk, természetes hatást kelt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

nagyon jó színkombinációk, természetes hatást kelt

Nussh

2017. október 13.

A nudes paletta van meg, amiből kemény egy színt használok (mondjuk azt minden nap) és egy másikat alkalmanként, úgyhogy annyira nem érte meg... :) Viszont az az egy szín jól teljesít, alappal a viszonylag zsíros, rejtett szemhéjamon is szépen fent marad a nap végéig. Nem bántam volna, ha kicsit több féle sötét matt színt tesznek bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Bubu96

2017. október 11.

Én nagyon szeretem az essence termékeit. Az összetevő lista szép, az ára is jó. Igaz nem a legtartósabb, de az áráért tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0