Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

makeupbybrigitta

2017. szeptember 28.

Elso szemhej palettam az all about roses volt :) nagyon szep szinek vannak benne de egy kicsit porol , mindenkepp tegyetek ala szemhejprimert akkor sokkal erosebb es szebb szine lesz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Bodocsevelin

2017. szeptember 28.

Nagyon szép színek vannak benne picit porol de ennyi pénzért elnézem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Nagyon szép színek vannak benne picit porol de ennyi pénzért elnézem :)

polyakklara

2017. szeptember 3.

Első palettám volt az All about roses, és nagyon, nagyon szerettem. Tartós, szép színek, a sötéteket kevésbé használtam, mert nekem az már sok, de a világosabb színek szinte elfogytak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Kence123

2017. augusztus 29.

Az első szemhéjpúder palettám volt a nude árnyalat.Vannak benne highlightos és szép matt színek is.A roses-t is be akarom szerezni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

tara95

2017. augusztus 17.

Most 350 forintért vesztegetik, addig vigyétek amíg lehet. Alábecsültem a roses palettát, mind a matt, mind a metálos színek gyönyörűek, egész nap tartanak és pigmentáltak. Kissé porol, de általában nedves ecsetet használok. Nagy ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Candy21

2017. augusztus 14.

A toffie paletta van meg a színek nem túl pigmentáltak de egy jó alappal egész sok kihozható belőle és elég tartós is hétköznapokra megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Mofi

2017. augusztus 13.

Nekem a Toffee paletta van meg, 350 Ft-ért vettem az Euro Familyben. Nagyon imádom, tartós, szépek a színek, öröm vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

BergerZsofia

2017. augusztus 13.

A Roses paletta van meg, matt és csillogó színeket egyaránt tartalmaz. A legtöbbjük szépen pigmentált, jól eldolgozható a szemhéjon, alappal elég tartós is, még nap végére is többé-kevésbé fentmarad, egyetlen negatívuma, hogy eléggé porzik, egy része a pilláiman köt ki, de ez nem akkora probléma, ráadásul a csomagolása annyira édes 😍

Fannychan

2017. augusztus 11.

Kettőt is találtam akciósan (Toffee és Greys), 350-ft ért. Nagyon is elégedett vagyok velük, szerintem megveszem a többit is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

bogi0606

2017. augusztus 8.

Nekem a Nude paletta van meg. Alap nélkül nekem nem túl tartós, de nagyon szép pigmentáltak a színei. Pont olyan szolid csillogást ad, mint, amilyet vártam tőle, majdnem mindennap használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0