Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

SzofiaEliott

2017. augusztus 7.

Akciósan vettem (350 Ft) abszolút megérte :D
Kicsit potyog de nem vészesen (ecset függő). Ja és pigmentált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Akciósan vettem (350 Ft) abszolút megérte :D
Kicsit potyog de nem vészesen (ecset függő). Ja és pigmentált :)

kzsofi96

2017. július 31.

Én a GREYS árnyalatot vettem meg és nagyon szép csillogó színek vannak benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Én a GREYS árnyalatot vettem meg és nagyon szép csillogó színek vannak benne.

Csebix

2017. július 29.

Ár érték arányban, fantasztikus kis darab. Nekem nem porol, nem potyog, mindegyik szín megfelelően pigmentált a világos színek is nagyon szépen megmutatkoznak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

hannqo

2017. július 21.

Szerintem nagyon szépek, szülinapomra kaptam a Nudes palettát, szépek a színek, viszont kicsit porzik, de ettől függetlenül szeretem, mindennapi, diszkrét sminkhez tökéletes, de lehet vele alkalmit is összehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

vrita1998

2017. július 12.

Nekem a roses,greys,nudes paletták vannak meg. Szerintem 1500 forintot bőven megér. Jól pigmentáltak a szinek, nem túl nagy, elég tartósak is. Nekem egész napokat képesek kihúzni egy kis szemhéj alappal. Hétköznapi és alkalmi sminkek elkészítéséhez is tökéletes, mert vannak benne matt, illetve csillámosabb színek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

tsolya

2017. június 17.

Két palettám van meg, a bronze és a roses. Az utóbbit gyakrabban használom és jobban is szeretem. Szemhéjalappal kibírja a napot. Nagyon megvagyok velük elégedve, szépek a színek és nem potyognak. Az egyiket egy akció során sikerült megvennem, úgy szinte egy ajándék, de a teljes árat is maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

sttramara

2017. május 13.

Szemhéj alap kell alá,de úgy bírja a napot.Nekem a "Nudes" van meg,de úgy érzem szépen lassan a többit is be fogom szerezni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

destiel

2017. május 11.

Nekem a "Roses" paletta színei nyerték el leginkább a tetszésemet, így azt vettem meg, de a többi összeállítás is csodaszép. Tartóssága viszonylag jó, ha teszek alá egy kis szemhéjalapot még tovább bírja. Nem kenődik el, nem mozdul el, csak egy kicsit kopik fokozatosan a nap folyamán. Nem porzik, könnyen eldolgozhatók. A csillogó színek tetszenek benne a legjobban, amiknek szerencsére nem csak a festék teteje csillog. Nem drága (1500 Ft), ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Betty05

2017. május 10.

Amint megláttam azonnal éreztem a késztetést hogy meg kell vennem :D Először a Greyes-vettem meg Imádom és a csillámos fekete is uh <3 Minden árnyalat van benne amire szükség van. Majd meg vettem a Roses palettát is, nem csalódtam ebben sem, szerintem nagyon szép erős színei vannak kikenve is én nagyon elégedett vagyok velük!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

kismacska00

2017. április 28.

350Ft-ért csaptam le pár hónapja a Bronze palettára. Egyszerűen mesés! Nyilván a legjobb az egészben az ára volt, de fantasztikusan király a minősége is, szemhéjalapozó nélkül is egész nap fent marad és gyönyörűek a színei, és nagyon jól pigmentáltak is. Jó, hát minimálisan azért porzik, de nem tapad meg a lehulláskor, könnyen le tudom sepregetni egy ecsettel. Pici, így a neszesszeremben is elfér, imádom, 100 csillag. Ha nem lenne annyi kihasználatlan másik palettám, kipróbálnám még a Nudes és a Roses verziókat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0