Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: Keeta, Módosítva: 2019. április 8.

Kiszerelés:   9,5 g

Mindegyik paletta 8 trendi színt, tökéletes összhangban lévő árnyalatot foglal magába – a világos színektől az egészen sötétig. a lágy és hosszantartó textúra matt, metál és csillogó hatásokban is megtalálható a palettákban.

5 változatban kapható

Ár: 500 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el
Essence All About Nudes szemhéjpúder paletta
Ár: 500 Ft , Eladó: wayerwanda
Állapot: Használt, a képen látható az állapota. , Helyszín: Vámosszabadi, fizetés: Személyes átvétel Győrben/posta/foxpost

Anita97

2017. április 21.

Nudes paletta van meg és imádom!Nem porzik,tartós,szép,és megfizethető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Nudes paletta van meg és imádom!Nem porzik,tartós,szép,és megfizethető!

zseniko

2017. április 2.

Nem eléggé pigmentált, hamar lekopik :( de ár-érték arányban jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Nem eléggé pigmentált, hamar lekopik :( de ár-érték arányban jó

viraglights

2017. március 29.

A Bronze paletta van meg. Nagyon, nagyon szeretem ezt a palettát. A fehér szín kivételével az összes szín nagyon pigmentált. Nekem sokáig megmarad a színük és jól kombinálhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Noncs

2017. március 26.

Nekem az Nude paletta van meg. Alappal egész pigmentáltak a színek, nem is porolnak vészesen. Összességében jól kihasználható, jó ár-érték arányú paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Misty

2017. március 24.

Egy Roses és egy Bronze paletta majdnem teljesen elégedett gazdája vagyok. Nagyon szép színekből állnak, remekül kombinálhatóak, majdnem minden árnyalat kihasználható belőlük akár hétköznapra, akár alkalomra is. Amikor szemhéjpúder alap nélkül kísérleteztem velük, egyáltalán nem tűntek pigmentáltnak, tulajdonképp nem is sikerült felvinni belőlük, csak annyit, hogy egy picit csillogjon a szemhéjam. Amikor viszont alappal kezdtem el használni, gyönyörűen kijöttek a színek, tartósak is voltak, és remekül össze lehetett dolgozni őket. Így akinek problémája van velük, mindenképp ajánlom, hogy nézzen alá valami primert (nem is muszáj a legdrágábbat).
Bátran merem ajánlani őket, sajnos már nem sok helyen lehet kapni minden színből, de ha lehetne, szerintem újravenném őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Bolyka

2017. március 20.

A Roses van meg, nagyon szeretem. Nem vagyok a sminkelés nagymestere de én úgy gondolom, hogy egy kezdő terméknek nagyon jó, bár én nekem teljesen megfelel. Szép színei vannak, tetszik, hogy az egyik sor matt a másik csillogós így lehet kombinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

giny96

2017. március 16.

A Roses paletta van meg és hát... Nem vagyok elájulva tőle. Nem pigmentált, még alappal is alig látszik a szememen, csak valami sötétebb szín fölé tapogatva ér valamit. Nem nyúlok érte gyakran, magában használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

birokitti

2017. március 16.

A Nudes paletta van meg. Nagyon jó! Könnyen el lehet dolgozni, elég tartós is, főleg ha még aláteszek egy kis szemhéjalapot vagy alapozót. Jók az árnyalatok is, a legvilágosabb csillámosat highlighterként is használom :) Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

PSophiee

2017. február 20.

A Bronze nevű paletta van meg, akciósan vettem a Müllerben 350ft-ért, ennyit bőven megért, de így pár használat után a teljes árán is megvettem volna. Visszafogott és gyors szemsminket lehet vele készíteni a hétköznapokra, szemhéjalappal a pigmentáltságára sem lehet panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Eszter1101

2017. február 14.

a roses paláttát kaptam egy barátnőmtől, imádom. gyönyörű színek, nagyon jó dolgozni a színekkel és csodásan összeillenek. nekem kicsit porolnak és a pigmentáltság sem száz százalék, de még így is nagyon jó terméknek tartom. a toffee palettát mindenképpen kipróbálnám, fantasztikusan néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0