Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

fausztdori

2013. május 24.

Nagyon tetszett az aranyszínű lakkja ennek a kollekciónak, de visszatartott a Twilight felirat (bocsi, én ki nem állhatom az egész hisztériát ekörül :o)) Aztán mégis rászántam magam. Nagyon szép aranyszínű lakk, egy réteg elég és kifejezetten tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

olin

2013. április 10.

02 Alice had a Vision - Again és 03 A piece of forever van meg. imádom mindkettőt, pedig a Twilightot nem szeretem. :) 02-es 1 rétegben is gyönyörű, és a kettő kombinálva is jó volt. Tartósnak mondhatók, a kiszerelés nekem kicsit túl nagy, de remélem kibírják 1-2 évig beszáradás nélkül.
Mondjuk a köröm törékennyé válását mintha én is tapasztaltam volna, ezért 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Babooca

2013. március 31.

2 szín van meg belőle, a lila és a fekete, de sajnos azt kell hogy mondjam, h nem éri meg. Nagyon lemezessé és törékennyé válik a körmöm, ha ezt használom, nagyon elkeserít. Az állaga nekem túl zselés, a lakk maga amúgy szép lenne, de nekem kínszenvedés felvinni, mert még a végeredmény is rücskös önmagában is. Pedig értek a lakkozáshoz. Tartósnak meg főleg nem mondható, 3 óra alatt lepattant a körmöm hegyéről, pedig csak a sütit vettem ki a sütőből. Ráadásul a körmömmel együtt pattant le, lemezesen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

erika81

2013. március 15.

A 02 Alice had a Vision - Again színt vettem meg. Elég sötét lila, de a lakk tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Sumire

2013. március 11.

Edward's love van meg. Könnyű vele dolgozni, minimum 2 réteg kell. Tartóssága rettenetes, jó ha 2 napot bír. Fedőlakkal sem lesz jobb nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

czuczy

2013. március 8.

Ajándékba kaptam a lilásat és az arany színűt...egy réteg nem elég...tartósságát tekintve meg kész csoda hogy 2 napot kibír ( szigorúan alaplakkal) ...semmi extra, magamtól nem vettem volna meg. Különben a színe nagyon szép csak emiatt adok 3 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

nagytimszi

2013. március 3.

Alice had a vision es Jacob protection van meg, az elso szine gyonyoru lilas, a masodik kekes-feketes. Sajnos nem tartos, masnap toredezett, es ket reteg kellett ahhoz, hogy fedjen.
De a lila szine csodas, karpotolt a kinlodasert, csak tarthatna tovabb, es szaradhatna gyorsabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Lillith

2013. február 25.

A fekete és a kékes-fekete lakkokat szereztem be akciós áron, mert gyönyörűek a színeik. Nos, a körmömön már kevésbé szép....túl sok benne a csillám (2 rétegben kentem, úgy fed igazán), és ettől olyan "darabos" a kinézete, ráadásul már másnap elkezdett kopni a vége, szóval a tartóssága sem túl meggyőző... igaz, én minden nap mosogatok/főzök, de a többi lakk értékelésénél is belekalkuláltam ezt a tartósság szempontjából. Száradási ideje olyan közepes. Maga a lakk is egy olyan gyenge közepes szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

vivuss87

2013. február 21.

Nekem az Alice had a vision van meg, ami egy csodás csillogó padlizsán szín. 2 réteg kell a tökéletes szín eléréséhez, de a végeredmény kárpótol. Viszonylag hamar szárad. Alap és fedőlakk használatával akár 5 napig is tökéletes. Szeretem. Ecsete is jó, nekem legalábbis

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

mili

2013. február 1.

A Rossmannban még találtam akciósan, 2 db volt belőle, így egyikre le is csaptam. 2 rétegben tökéletes a fedése, az ecsete egész jó. 3 napig bírta kopás nélkül, de aztán lemostam. Semmi rosszat nem tudok róla mondani. Első arany színű lakkom, de valószínű az utolsó is, de nagyon tetszik, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.