Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

szabbka

2013. január 21.

Hibás ecsetes terméket fogtam ki :(( Sajnos egyáltalán nem lehet festeni vele, szerte-szét a keféje, plusz össze-vissza, kisebb-nagyobb szálai vannak... :( Viszont bnőmé tökéletes, tartós, szép a színe és neki fedőlakkal bírja hétfőtől péntekig, magában 2-3 nap :) Sötétszürke csillámos van meg mindkettőnknek.

Tanulság: ellenőrzés vásárlás előtt... de a saját bénaságom miatt nem fogom lehúzni, van ilyen... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

masnis

2013. január 15.

Fedőlakkal nekem öt nap, magában nem próbáltam. A Jacob's protection és az Edward's love árnyalatok vándoroltak a kosaramba anno. Egy jól eltalált kollekció, szeretem használni őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

m.szandi91

2013. január 14.

Nekem az Alice had a vision again és a Piece of forever árnyalatok vannak meg. Tartósnak nem igazán mondanám. Mindenesetre szeretem őket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Sephira

2012. december 31.

Őszintén szólva nem igazán érdekelnek a vámpíros filmek ahogy ez sem. De a hozzá tartozó kollekció egészen jól sikerült elismerem, bár a színei nem igazán az "eseteim" ezek a majdnem feketébe hajló sötét árnyalatok (vagy van már hasonló csak nem ennyire csillogó vagy nem hoz lázba). A tusát nézegettem de nem nyitottam ki, szerencse hogy nem vettem mert később olvastam csak csillámos de nincs színe pedig arra számítottam volna hogy csillogó sötétlila meg sötétkékek.
A lakkok közül a Piece of Forever jött velem, pedig azelőtt drogériás fényben nekem inkább sárgának tűnt de szerencsére swatch-okon láttam milyen szép arany színű. Egy rétegben tökéletesen fed :)) aminek külön örültem mert legtöbb márka nem sötét akár közepesen sötét lakkjához min. réteg kell, nem mindig van ideje az embernek főleg ha lassan is szárad.
Imádom a színét, igazi arany. Ezt a színt is nehéz sminkben megtalálni, állítólag kevés embernek áll jól és nem is igazán veszik (egy eladó mondta nekem régebben), nekem pont jól áll. A rúzs és hasonló színű szemfestéke annyira nem nyűgözött le, szájfényben és selyemporból van pont olyan színű mint ez a lakk. (Manhattan-ből régebben vettem hasonló színűt csak csillogósabbat, csalódás volt mert felkenve 2 rétegben is csak csillogott és alig fedett, legfeljebb fedőlakknak menne el).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Sopetil

2012. december 21.

Amennyire nem rajongok a filmért, kb annyira rajongok ennek a kollekciónak a színeiért, főleg a három sötétebbért. :) Nehéz volt a döntés, de végül a sötétlilára esett a választásom, 02-es Alice had a Vision - Again. 10 ml-s a kiszerelése, ami nekem jó hír, mert úgy érzem gyakran fogom használni. :) Számomra nagyon különleges ez a lakk, az egészen apró kis csillámok miatt, ezek világosabb lila illetve kékes-zöldes színűek (legalábbis én ezt a két színt véltem felfedezni).
Az ecsete számomra tökéletes: lekerekített és széles.( Ami hátrány lehet kisebb felületű körmökön). Nagyon precízen lehet vele dolgozni. A lakk állagával sincsen különösebb gondom, nem túl sűrű, nem túl híg, egyszóval pont jó. Igaz, hogy sokat vesz fel az ecset, de le kell "simítani" a felesleget az üveg szélén, és probléma megoldva. Száradási ideje nem olyan vészes, bár lassabban szárad mint a többi Essence lakk, de türelem, mert a csodás szín kárpótol! :D Ez az árnyalat egy rétegben nem túl szép, áttetsző picit, két rétegben viszont tökéletes, olyan mint az üvegben! Nem csíkoz egyáltalán.
Ami miatt mégis picit csalódott vagyok, az az hogy sajnos eléggé gyorsan kopik a körmeimről, 2 napot bírt összesen (fedőlakkal!), aztán elkezdett kopni a körmeim végéről. Csalódás, mert azt hittem tovább fog tartani, mivel csillámos. :( A jó hír az, hogy viszonylag hamar lejön körömlakklemosóval, nem fárasztott le a kapargatás, mint általában a csillámos lakkoknál.

Ára 500-600 ft körül van, amit meg is érne, ha picit tartósabb lenne...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Ára 500-600 ft körül van, amit meg is érne, ha picit tartósabb lenne...:(

annyke

2012. december 16.

Nekem az arany színű 03 a piece of forever árnyalat van meg. Igen érdekes színe van és még most sem barátkoztam meg vele teljesen... Viszont szépen fed, akár már egy rétegben is, persze, ahhoz, hogy tartós legyen, mindenképp 2 rétegben kell felvinni. Így bírja akár 4-5 napig is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

zsoficza

2012. december 16.

Én az Alice had a vision again-ről tudok csak nyilatkozni. A szín, a használhatóság csillagos ötös, nem értem néhány bloggerina milyen harmadik rétegről beszélt, nekem gyönyörű volt 2 réteggel is. A másik neten terjedő "pletyka", hogy már-már feketébe hajlik, és csak lámpafénynél jön elő a lilás csillogás, én ezt is meg szeretném cáfolni, szerintem ez a lakk fényviszonyoktól függetlenül 2 rétegben igazi sötétlila, egyáltalán nem fekete (szerencsére..:D). Viszont ami nagy csalódás volt, hogy a 2. napon lepattogzott jó nagy cafatokban, pedig én szoktam vigyázni a manikűrjeimre.. De persze adok még néhány esélyt neki az előbb felsorolt előnyök miatt, csak mondjuk kipróbálom másik alaplakkon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

fanikof88

2012. december 14.

Én az Alice had a vision again árnyalatot vettem meg. Nem bántam meg. Elég sokáig gondolkodtam pedig rajta. Sűrű, de mégis könnyen felkenhető és ami a legjobb, hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Liana

2012. december 13.

Hármat vettem meg a négyből, a lilát (Alice Had a Vision - Again), a feketét ezüst csillámokkal (Edward's Love) és a kék csillámosat (Jacob's Protection). Első kicsit furcsa volt az állaga (egy kicsit zselés) meg az ecset, de hamar meg lehet szokni a használatát. Kipróbáltam mind a hármat és nagyon szépek a körmön, 2-3 rétegben remekül feknek, tényleg olyanok, minz amilyennek elsőre látszanak és ez számomra elég nagy pozitívum. Jelenleg a Jacobosat viselem és kellően tartós is, 4 napja fent van és még egy kicsit sem kezdett el lepattogni, pedig fedőlakkot nem is tettem rá és mosogattam is, szóval engem ezek a körömlakkok abszolút meggyőztek. Még ha valahol látom, akkor az aranyat is megveszem belőle, mert az is nagyon tetszik és az is tuti, hogy ezután az Essence lakkokat bizalommal fogom levenni a polcról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

CocoSunrise

2012. december 5.

A feketét vettem meg szürke csillámokkal. Most van rajtam 3. napja egyenlőre nem kopik. Fedőlakkot nem tettem rá. 3 rétegben kellett feltennem, hogy igazán jól nézzen ki. Én azért elégedett vagyok, szerintem gyönyörű a szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.