Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

kittiie0719

2012. december 4.

Hármat vettem meg közülük: 01 jacob’s protection, 03 a piece of forever, 04 edward’s love. Tény, hogy sűrűek és hogy furcsa az ecset és hogy eleinte nehéz a lakkozás elsőre, de meg lehet szokni.
A fekete, Edward's love először nagyon lassan száradt, de másodszorra fedőlakkal átlagos száradási időt értem el, a színe nagyon tetszik, a tartóssága is átlagos.
Az arany, Piece of forever, egy rétegben is nagyon jól fed, gyorsan szárad, tartóssága 4 nap volt.
A sötétkék, Jacob's protection, feketének látszik, de napfényben gyönyörű szép kék, nagyon különleges árnyalat. Fedőlakkal gyorsan száradt és kb. egy hetet volt a körmeimen.
Szerintem nagyon jók ezek a lakkok, megszokás kérdése, hogy mennyire tudunk velük szépen lakkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Glara

2012. december 2.

Mindet megvettem, így utólag már bánom kicsit. A színek tökéletesek, 2 rétegben tökéletesen fednek (az arany 1 rétegben is - alapon), de a tartóssága rajtam borzasztó. 2 napot bír ki elfogadható állapotban, de már az első nap kopni kezd, a második napon pattog. Nagy bánatom ez, mert színekbe egészen komolyan szerelmes vagyok, a fekete nekem kimondottan különleges. (Az ecsetet általában szeretem, de ezekhez a sűrű lakkokhoz nem igazán passzol, nehéz vele szépen kifesteni a széleket.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

ponydogcat

2012. december 2.

Lila, fekete, arany nagyon szépek, két rétegben jól fednek. Oriflame fedőlakkal napokig is tartanak, pedig sokat mosogatok. Megérték az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

butterfly

2012. december 2.

Az Alice had a vision again nevű lakkot vettem meg ami szerintem egy gyönyörű szín. 2 rétegben szépen fed, kicsit tartósabb is mint a sima essence lakkok, de így is hamarabb pattogzik, mint egy átlag lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 2.

silentmobiusvox

2012. november 30.

Nem vagyok elájulva :l a Jacob's protection, Alice had a visoin- again, A piece of forever színekbe ruháztam be. Túl sokat vesz fel az ecset, és nagyon sűrű az állaga, lassan (nagyon lassan :l) száradnak. A Jacob's protection örökre leszerepelt nálam, több réteg kell a normális fedéshez, úgy pedig reflektorfényben is feketének látszik. A másik kettő viszont tényleg nagyon szép színű (csak ezért a három csillag), de itt a vége a pozitívumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

reku87

2012. november 29.

A Jacob's protection és az Alice had a visoin- again lakkokat vettem meg. Nagyon szépek az üvegben. Egyetlen bajom, hogy eléggé sűrű mindkét lakk a csillámok miatt. Vagy 2 vékony vagy 1 vastag rétegben érdemes velük lakkozni, viszont akkor meg nem biztos, hogy tartós is lesz a lakkozás. Mondjuk nekem nem is számít, mert 3 naponta váltogatom a manikűröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Miliana

2012. november 28.

Legyen 5 csillag, bár nem ájultam el, az aranyszínű verziót vettem meg. Igazából szép, néha kifejezetten élénknek látom, máskor viszont mintha sápasztana (telente meglehetősen hullaszínem van, a kezemnek is). 650 ft volt, ha jól emlékszem, ez még pont határeset, bár amióta az essence megváltoztatta a 350 ft-os körömlakkjait (árban több, minőségben kevesebb - szerintem), sokkal olcsóbbat tőlük nem nagyon kapni. Most fedőlakkal van rajtam, 4. napja, jól bírja.

Update: megvettem a Jacob's protection színűt is, emiatt le kell vonnom legalább egy csillagot (csak azért nem kettőt mert egyébként nagyon tetszik a szín). Túl sűrű (arra is gondoltam, h nyitogatták, de leghátulról vettem ki, szóval szerintem nem), egy rétegben csíkoz, nehéz szépen eloszlatni, két rétegben jó a fedés, de lassan szárad, belenyúlkáltam, és fedőlakk-alaplakk kombóval is hamarabb lepattog mint más lakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

lumiukko

2012. november 28.

Az Alice had a vision again tulajdonosa vagyok, és mit mondhatnék... a színe meseszép! Totál beleszerelmesedtem. DE: a színén kívül más jót nem tudok mondani. Ja, de egy rétegben is jól fed. Na de ezeket leszámítva: az ecsete borzasztó, nagyon nehéz vele dolgozni, túl vastag, a körömszéleke jól megszenvedtem vele. Szóval pocsék vele dolgozni. A sűrűségével nekem nem volt gondom. Hát a száradása elég lassú, de van körömlakkom, ami még ennél is lassabban szárad. A tartóssága meg kritikán aluli. Nekem 1 nap után kellemesen elkezdett pattogni. Semmi mosogatás vagy takarítás, semmi extrát nem csináltam, de mégis. Azért szerintem elvárható lenne, hogy 3, de minimum 2 napot tökéletesen kibírjon... Ez nekem nagy szívfájdalmam, pedig ha bírta volna kicsit még, tuti megveszem a kéket is. De hát így nem.
Ui.: ezt fedőlakk-alaplakk kombóval tapasztaltam, szóval nem simán csak felkenve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

angii

2012. november 24.

nekem tetszenek a színei :D viszont nekem csak 2 rétegben lett jó és már aznap estére elkezdett kopni.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

strawberry92

2012. november 23.

Az arany színűt vettem meg. 1 rétegben is élénk és tökéletesen fed. Nekem 3 nap után kezdett el kicsit kopni az eleje, tehát a tartósságával sincs gond. Megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.