Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

dorothea

2012. november 20.

"01 Jacob's protection" és "02 Alice had a vision - again" árnyalatok vannak meg, és elég vegyesek az érzéseim az irányukba... 1. nekem túl nagy az ecset, nem igazán szeretem, mindig "túlfestem" a kis körmeimet :/ 2. túl sűrű, és így nem tudom a megfelelő mennyiséget felvinni, ezért 2 rétegben kell használnom... de így az első réteg elég gyengén fed... A színeket viszont szeretem (igaz, hogy elviseltek volna egy kis csillámot még, szerintem), és nekem alap- és fedőlakkal kibír egy hetet is... egy kis kopással a körmöm végén. A egy kicsit sokallom az árát (mondjuk a Colour&Go lakkokhoz képest), főleg, hogy már kipróbáltam... úgyhogy tőlem 4*-t kap.

Egyébként én ma már a Rossmannban is láttam a kollekciót, pedig azt hittem, hogy csak a Müllerben és a DM-ben fogják majd árulni... kellemes csalódás volt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 20.

Timibaba27

2012. november 20.

A lilát (Alice had a vision-again) vettem meg, mert már régóta akartam egy sötét lila lakkot csak nem találtam olyat ami tetszett volna. Nem zavar, sőt egyenesen tetszenek a benne lévő csillámok. Valóban olyan színt kapunk mint az üvegben. Két rétegben is elég gyorsan megszáradt. Tartósságáról még egyenlőre nem tudok nyilatkozni, mert kb fél órája van a körmeimen de folyamatosan nézegetem, mert nagyon tetszik a színe.
Igazából a többi szín is tetszett de nem akartam egyből bevásárolni belőle, mert ha 1 nap múlva lekopik akkor felesleges.
Úgyhogy addig 4*, amíg ki nem derül mennyit bír.

Nos....4 napot bírt ki a lakk a körmeimen úgy, hogy mosogattam rendesen, hajat mostam és pénztárcát súroltam egy fél órán keresztül :D Most már a vége megvan kopva egy kicsit de nem mindegyik ujjamon. Ma újra festem szerintem mert nekem nagyon tetszik. Jah!! és semmi fedő-, alaplakk nem volt csak úgy a' la natúr. Így most már megkapja az 5* én meg lehet beszerzem még az arany változatát :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Úgyhogy addig 4*, amíg ki nem derül mennyit bír.

Garu

2012. november 18.

Mind megvan, kivéve Edwardot, a tavalyi ugyanis hasonló, és sötétnek az, meg a mostani kék okés.
Részemről a tavalyi minőséget hozza, napok óta fent van hiba nélkül, hétvégén úgyis lemosom és újralakkozok, ugyanis máskor nincs erre idő :|
A lilát használom most, arany pigmenttel, szintén ebből a kollekcióból. Nagyon kis pofás eredményt kaptam, ez a lila telitalálat. Két rétegben fed, jól terül, bár óvatosan kell bánni az ecsettel, jó sok
fér rá. Árra reális, sok van benne és gyönyörű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

fér rá. Árra reális, sok van benne és gyönyörű!

benzol

2012. november 17.

Az aranyat mindenképpen meg akartam venni, de végül egy lilába is be kellett ruháznom. :) Nagyon féltem tőle, mert kismillió csillámos lakkal volt dolgom, amik az üvegben jól néztek ki, volt színük, aztán a lakkozásnál kiderült, hogy egy sima átlátszó lakk 1-2 porszemnyi csillámmal megáldva... Na ezek, amik 100 rétegben sem néznének ki úgy, ahogyan én azt szeretném. De ez a lila... valami mesés:) Az alapja is sötét lila, és a pici kékes-rózsaszínes csillámok...:) Az első rétegnél megijedtem, de a másodiknál már tökéletes volt:) Holnap megyek a kékért, amíg még lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Szütyő Beauty blog

2012. november 16.

Kékeszöldes meg a lila van meg, egyenlőre csak az előbbit használtam. Hát... nagyon sűrű, sokat vesz fel az ecset, ami nagyon vastag, nem a megszokott. Ezt még le is tudnám nyelni, de fedőlakk nélkül 1 napig se bírta, nem örülök na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Lyah

2012. november 16.

Edward's love van meg, és nekem nagyon tetszik, hogy nem teljesen fekete. Azt hiszem, veszek belőle még egyet, amíg még van. Még a lilással szemezek, az arany és a kék nem a kedvenc színeim, úgyhogy a pénztárcám szerencséjére azok nem izgatnak. Eddig is volt egy fekete lakkom, mini, de még sosem használtam, ezt szerintem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

Lanie

2012. november 12.

Nagyon nagy meglepetés volt számomra. A lilát vettem meg, gyönyörű színe van, fedőlakkal pedig már 4. napja úgy bírja hogy közben egész napos pakolás és takarítás sem ártott meg neki. Nagyon meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Dorcsa

2012. november 12.

Nagyon nem tetszik az ecsete, a pici körmeimhez nem igazán passzol. Annyi szép swatchot láttam, és ott sokkal jobban tetszett, mint a kezemen, élesben. Lehet, hogy a vaku miatt volt más, de nekem így élőben a saját körmeimen nagyon fekete :S. 2 rétegben kentem, rá fedőlakk de egy nap alatt lepattogott az egyik körmöm feléről, pedig gumikesztyűben mosogattam. Én csalódtam, szebbre számítottam :(
Nekem a kékes és a lilás van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Nekem a kékes és a lilás van meg.

stenonis

2012. november 12.

Én sem vagyok elájulva. A három sötét színt vettem meg, még csak az egyiket használtam. Abszolút visszaköszön az üvegben látott árnyalat és csillogás, gyönyörű. Két rétegben fed, az első kicsit csíkoz. Átlagos száradás, átlagos tartósság. Viszont dolgozni vele... elég sűrű és rengeteget vesz fel az ecset. Megszenvedtem az első réteggel, a második már oké volt. Ha a többi színt is használtam, és ki tudom egészíteni valamivel, még jövök, most négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.