Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Szuper ellenálló - az ultra strong körömerősítő keményebbé és erősebbé teszi a törékeny körmöket. A gyorsan száradó körömlakk ereje az összetevőkben rejlik, ezért tudnod kell: formaldehidet tartalmaz, így fontos hogy a körömágybőrbe némi ápoló olajat masszírozz. Maximum három héten át alkalmazható. Vidd fel két napra, majd tarts egy nap szünetet."

lovemyplants

2017. június 2.

Szeretem, mert gyorsan megszárad, valamint tényleg erősíti a körmöket. Viszonylag gyenge körmöm van, nem tud túl hosszúra megnőni,mert törik,töredezik. Ha használom ezt a lakkot,akkor jelentősen hosszabbra nő a karmocskám. :) Egyetlen hibája,hogy hamar lepattog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Tanja88

2017. május 28.

Hááát....nem is tudom. Vegyes. Használat után kicsit fehérebbek a körmöm végei és mintha erősebbek is lennének, de egész hamar lekopik és olyan extrát se tesz. Gyorsan szárad és ápolt hatást ad, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

mazsoletta

2017. május 25.

Tél végén-tavasz elején kezdtem használni, mert töredezni kezdtek a körmeim. Elsőre meglepően folyékony állagú lakkról van szó. Méretes kiszerelés, jól használható ecset, a lakk gyorsan szárad. Nem teszi feltűnően csillogóvá a körmöket, ami nálam plusz pontot jelentett, mivel a körmeim regenerálásra szorultak, nem feltűnősködésre. Tartós, nem pattog le a körmökről. Már egy hét után érezhetően keményebbé tette a körmeimet, gyorsabb növekedést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

BettinaPinter

2017. április 22.

Borzasztó puhák a körmeim, nagyon hamar berepedeznek, így sose tudtam növeszteni, mindig úgy néztem ki, mint aki rágja a körmét.
Amióta ezt használom sokkal sokkal erősebbek lettek a körmeim, életemben először tudtam megnöveszteni a saját körmeimet, igaz így is pici, de végtelenül boldog vagyok ettől az eredménytől is már.
Meglepően jó, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Meglepően jó, bátran ajánlom mindenkinek.

Hidratálók: PEG-8

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.