Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"öt misztikus körömlakk, különböző effektekkel, hogy trendi vámpír lehess a téli szezonra! 01 gold old buffy, 02 into the dark, 03 true love, 04 the dawn is broken és 05 hunt me if you can árnyalatokban kapható."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

black_cico

2012. május 27.

nagyon jó minőségű, nem mindegyik essence lakk vált be, de ezt nagyon jól megcsináltál, brutál tartós és szép végeredményt ad, jó ecsettel, megfelelő állaggal, nekem a "the dawn is broken" van, nem egy nagyon feltűnő szín, de ettől olyan sejtelmes, inkább télies, mondjuk az összes árnyalatra igaz ez :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 27.

Wr.

2012. május 22.

A színek gyönyörűek, imádom az ilyen sötét lakkokat, de a minőség viszont rossz. A Gold Old Buffyt vettem meg, könnyen lepattogzott lemosni viszont nehéz, ha jobb lenne a minősége gondolkodás nélkül beruháztam volna a fehéren kívül mindegyikre, így viszont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Garu

2012. május 16.

01 The Dawn Is Broken
04 Gold Old Buffy

Kiszerelés jó nagy, az ecsetét pedig imádom, jó vastag, nem kell pepecselni vele. Alaplakkra csak egy réteget tettem, Gold Old Buffyt próbáltam ki, gyönyörű lett. Rádobtam egy make it goldent a colour and go-ból, hát valami csodaszép lett a végeredmény!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

01 The Dawn Is Broken
04 Gold Old Buffy

zsoficza

2012. május 15.

Nekem is a lilás-bordó (true love) van meg, magamnak nem vettem volna ilyen színű lakkot, de barátnőmtől kaptam ajándékba, akinek azóta is nagyon hálás vagyok emiatt, mert tényleg nagyon szép felkenve! Ráadásul gyorsan szárad, tartós, és a textúrája is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Szütyő Beauty blog

2012. május 15.

Nekem a mélybordó-lilás árnyalata van meg, nagyon nagyon szép. Meglepődtem azért, mert sokkal de sokkal tartósabb mint az Essence többi lakkja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Kiwi

2012. május 14.

A lilát vettem meg,gyönyörű!Nálam ezek a trendkiadásos lakkok tovább birják mint a colour&go-sok,szóval ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Doriis

2012. május 6.

A fekete van meg, nagyon szép, két rétegben tökéletes a színe. Nekem 5 napig gond nélkül kitartott, ami elég ritka, a hasonló árú lakkok max 3 napot szoktak bírni. Ráadásul leárazva vettem, szóval nagyon elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

t.greti

2012. április 13.

03-as lila van nekem és imádom! könnyen felvihető, már akár egy rétegben is tökéletes fedésű, de én két rétegben szoktam. gyorsan szárad és rendkívül tartós, akár 5-6 napig is kopásmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

diamond69

2012. április 9.

01-es Gold old buffy van meg. kb annyi a hibája, hogy nagyon nehéz lemosni. egyébként szerintem tartós és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 9.

fenvik

2012. március 30.

nekem a lilás és a feketés van meg. szeretem őket. szép színek, közepes tartósság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.