Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"öt misztikus körömlakk, különböző effektekkel, hogy trendi vámpír lehess a téli szezonra! 01 gold old buffy, 02 into the dark, 03 true love, 04 the dawn is broken és 05 hunt me if you can árnyalatokban kapható."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lyudit

2012. március 19.

Mindig használok alaplakkot. A fekete-ezüst csillámos ennek ellenére 3-4 nap után pikkelyesen lepattogott.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Evie

2012. március 17.

A 01-es Gold Old Buffy van meg. Hetekig üresen állt a paletta a boltban,ahol vettem,aztán ez az egy maradt egyszercsak, mikor épp ott jártam. Hát már értem miért :) Gyönyörűen mutat a körmön, csillogó és fényes, nagyon érdekes színe van! Én imádom, az egyik kedvencem lett.
7napig bírta (alatta alapozó lakkot használtam,de fedőlakkot nem), mindennapi mosogatás-takarítás mellett. Azt hiszem 440 Ft-ért vettem leárazva. Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

kékszemű

2012. március 13.

Nekem 2 körömlakk van meg ebből a kollekcióból a 01-es és a 02-es. Jó lakkok bár még nem használtam annyit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

benysoterz

2012. február 7.

1 rétegben is szépen fed, viszonylag tartós. Jobb mint a többi Essence körömlakk, de hétköznap nekem ez túl erős sajnos a munkához.. Jó lenne ez a minőség szebb színekkel..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Széncinke

2012. február 3.

Nekem a 01-es Gold old buffy van meg, ilyen misztikus hangulata van a színének :) 2 rétegben szépen fed, és egész tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Szofett

2012. január 31.

Megvettem egyet, és hatalmasat csalódtam benne pozitívan! Iszonyú tartós a többi lakkomhoz képest, azóta már mind megvan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

morning_glory

2012. január 29.

Kicsivel jobb, mint a többi Essence lakk, de csodát ne várjunk. Két réteg (pláne sötét színek esetén) alap, saját fedőlakkal (Essence BTGN) 3-4 napig jó, bár én sokat gépelek, lehet, hogy ez a baj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

Kincsanna

2012. január 29.

A true love kivételével mindet megvettem, nem egyszerre, hanem mindig visszamentem egy újabbért. 2 rétegben 5 napot simán bír, nem túl hivalkodóak benne a csillámok, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

rocksteadycat

2012. január 28.

A "the dawn is broken" van meg, nagyon szeretem. Sokáig bírja, pedig edzeni is szoktam és mosogatok is.. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

angeltear

2012. január 24.

Nekem a 'The dawn is broken" van meg, nagyon szeretem, szép színe van, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.