Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. július 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"öt misztikus körömlakk, különböző effektekkel, hogy trendi vámpír lehess a téli szezonra! 01 gold old buffy, 02 into the dark, 03 true love, 04 the dawn is broken és 05 hunt me if you can árnyalatokban kapható."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

radioaktiva

2011. november 27.

Nekem is a True love van. Elégedett vagyok vele, bár sztem kell a két réteg. Megérte az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 27.

Maggie

2011. november 25.

Sokkal jobbak, mint az eddigi essence lakkok! Akár már 1 rétegben is szép fedést lehet elérni. Az Old gold buffy és True love landolt az én kosaramban is, aki teheti csapjon még le rájuk, tökéletesek!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

stilusnaplo

2011. november 22.

Szintén true love és gold old buffy tulajdonos vagyok, utóbbit próbáltam is már. Valóban hígabb lakk, mint a többi Essence, amint rájöttem, vékonyabb rétegben kentem, és mondhatni tökéletes lett, szépen terül, iszonyat gyorsan szárad, és két rétegben olyan, amilyennek lennie kell. Nekem semmi bajom az elnevezésekkel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 22.

aprouleany

2011. november 19.

Nekem is a true love és a gold old buffy landolt a kosaramban. Az utóbbit próbáltam ki először, kedden lakkoztam, és még mindig ép (5 napot simán bír). Első látásra is ez tűnt a legérdekesebbnek, és nem is bánom, hogy megvettem, ez a legjobb a kollekció lakkjai közül. Valóban meglepően gyorsan szárad, bár kicsit folyósabb, mint a többi essence lakk. Mínusz 1 csillag a fantáziátlan nevek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

Calo(z)

2011. november 17.

5-ből 2 kiemelkedő árnyalat van csak, a többi picit unalmasra sikerült, de a lakkok minőségével semmi gond, több napig hordhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 17.

kittiie0719

2011. november 17.

Kettőt szereztem be belőle a 03-as true love és a 01-es gold old buffy-t. Eddig a true love-ot próbáltam ki és gyönyörű szép. A mély szilva és a bordó keveréke, apró csillámokkal. Két rétegben nagyon jól fed és ami meglepő, hogy nagyon gyorsan szárad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.