Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakceruza

5 árnyalatban kapható

Babsszi

2017. május 12.

02 Peony Start vettem én is, és a színe az valami szerelem. Sajnos a tartósságáról ezt már nem lehet elmondani, 1-2 óra alatt evés/ivás nélkül is lejön a számról, és sajnos szárítja is nagyon, ami számomra nagy fekete pont mivel a téli hónapokban eléggé nehéz megfelelően hidratálnom.
Ár érték arányban nem rossz, de a többi essences rúzsomhoz képest ez kevés, 3 pont.

update:
Nagyon megszerettem, úgyhogy kap tőlem +1 csillagot, imádom a színét. Ráadásul azóta használtam más hasonló árnyalatú rúzsommal "összekeverve" és úgy a tartóssága is megfelelő illetve már nem olyan száraz a szám mint télen volt és így szárítani se szárítja annyira.

update2:
Eljött az ideje hogy kifaragjam, persze semmi eszközöm nem volt hozzá. 350ft-ért vettem essece-s faragót, (vékonyabb és ezt a vastagabb ceruzát is ki lehet vele faragni ráadásul tartója is van, így nagyon praktikus, ennyiért ajándék) és nagyon könnyen megoldottam vele úgyhogy hálistennek nem csak addig lehet használni míg először elkopik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

update:

update2:

Orsi0401

2017. május 12.

Peony star van meg nekem is, ami egy különleges nude-lilás-rózsaszínes árnyalat, de tervezek belőle más színt is megvenni, mert nagyon megkedveltem. Alá kell hidratálni természetesen, úgy azért szebben mutat, de alapvetően kellemes viselet, viszonylag tartós is. Újra kell azért kenni napközben, de ezért az árért, azt hiszem jobbat nem is kaphatnánk. Jobban szeretem az ilyen ceruzákat, ha nem hegyezősek, hanem kitekerősek, ez az egyetlen hátránya számomra, amúgy jól kézre áll, jó formájú kis ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 12.

Gina1031

2017. május 10.

A 01 Nude Hero-t vásároltam meg. Meglepve tapasztaltam, hogy felkenve inkább rózsaszín az árnyalat mint nude, de ez különösebben nem zavar. A tartósságával kapcsolatban nem igazán voltak nagy elvárásaim, ár-érték arányban szerintem jól teljesít. A ceruza kiszerelésnek köszönhetően: a legkisebb táskában is kényelmesen magammal tudom vinni anélkül, hogy eltörne, sérülne, szóval a nap folyamán bármikor fel tudom frissíteni vele "sminkemet". Elégedett vagyok, még a Peony star-t tervezem kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Mandasd

2017. április 26.

Peony star van meg, egyik kedvenc! Ivást bírja, egy szendvicset meg lehet vele enni, egyik nap reggel 7kor kentem fel, délután 5kor még fent volt! Színét imádom. Remélem nem hagyják abba a gyártását, ár-érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Barbi25

2017. április 20.

Imádom :) Nekem a melon van meg és nagyon szeretem a színétől féltem egy kicsit de nagyon jól illik hozzám . Nekem nem szárítja az ajkam , de nem tart olyan hosszan . Ár -érték arányban nagyon jó. A kollekció többi darabját is ki fogom pórbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

barabara

2017. április 13.

A folyékony matt rúzsok után ki szerettem volna próbálni egy ilyen ceruza változatot is. Volt egy árnyalat, ami szinte megegyezett egy korábbi kedvenc színemmel, így megvettem. A színe szép (plum perfect), bár nekem nagyon nem nagyon száradt mattra. Elég hamar lekopott, csalódott is voltam kissé. Második próbálkozás során a felvitt felesleget zsebkendővel leszedtem, ekkor valóban mattabb lett és valamivel tartósabb is, egyenletesebben kopott. Bár nem ér fel számomra egy folyékony matt rúzs "tudásával", azért egy jóindulatú 4 csillagot adok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

lenizsu

2017. március 15.

Én is beruháztam az egyik nude színű darabjára a termékcsaládnak. Önmagában is használtam és más, nude színű ajakrúzsok kontúrjaként is. Mindkét esetben jól tette a dolgát. Nagyon kényelmes volt és sokáig fent maradt a számon. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

carmenjade

2017. március 15.

Nekem piros színben van meg, nem nagy szám, a színe szép, de persze egyáltalán nem tartós. A munkahelyemen a fiókomban tartom vészhelyzetekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Wr.

Imádom!

Én is a 02 Peony Start vettem meg, de szerintem más színekre is beruházok majd. Természetes, szép színe van, könnyű felvinni, kellemes, krémes állaga van, nincs szaga és úgy érzem nem szárít.
Az egyetlen hátránya, hogy szerintem nem valami tartós. Hogy korrekt legyek, én egész nap iszogatok, eszek és seperc alatt lejön így.

UPDATE:

Levonok egy csillagot, mert a kupakja kilazult és attól is leesik, ha csak ránézek, így ha berakom a táskámba, akkor azt összetrutyizza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Imádom!

UPDATE:

Saranhuone

2017. február 23.

A legsötétebb van meg, igazából bordóbbra számítottam de sötétebb piros lett felkenve. Mindazonáltal nincs vele problémám, szép a színe, tartós és praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0