Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. május 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Átlátszó, zselés állagú és dúsító hatású szájfény. Friss gyümölcsös és mentolos illattal.

Ms.Cat

2013. július 15.

Eddigi legjobb azájfényem! Nem ragad, sok is van benne, dúsabb is lesz az ajkam. Tökéletes. Csak sajnos már nem látok ilyet sehol. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

hbscale

2013. július 10.

Én is ajándékba kaptam (a kistáskában volt), és szintén a színtelen, "Crush on You" fantázianevű, narancssárga csomagolású az. Tényleg mentolos, és hűsítő, ami ilyenkor nyáron jól jön. Nem érzem, hogy ragadna. Az összetevőit nem ismerem, ez nem jó, de úgysem használtam még szájfényt (szerintem később sem fogok), egynek jó lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

garden32

2013. július 8.

Én is promóban kaptam a Dm-ben. Röviden: jó-jó, csak a jó nem ilyen! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Én is promóban kaptam a Dm-ben. Röviden: jó-jó, csak a jó nem ilyen! :D

winnie

2013. július 6.

Dm promóban mintaként kaptam a 005 "crush on you" árnyalatot. Felkenve bizserget, mentolos érzés. Plusz pont, hogy nem ragad, nagyon kellemes viselni, örülök neki. Ez az árnyalat mondhatni, hogy színtelen, rúzsokhoz ideális. Ja, aki elhiszi, hogy dúsabb ajka lesz egy szájfénytől, az csalódni fog..... ahhoz botox kell. :) Szerencsére engem ez a gond nem érint, ezért szájfényként maximumot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 6.

tkaukal

2013. július 6.

Ajándékba kaptam a narancssárga van meg, tényleg szép vizes hatású ajkaim lesznek tőle, nekem tetszik, úgy érzem hidratál is,nem ragad, és nem jön le olyan hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

Rose23

2013. május 6.

390 Ft-ért vesztegették a Müllerben, a narancssárga fruit punch árnyalatot vettem meg. Szép fényes, vizes hatású ajkakat csinál, nem ragacsos, de úgy egyébként semmi extra, szerintem még ennyi pénzt se ér meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Jane

2013. április 1.

Ajándékba kaptam Dm-ben. Ajakdúsító hatása a minimálisnál is kisebb, tartóssága pedig szintén felejtős. Ennek ellenére "ajakápolóként" használom néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 1.

MissM

2012. október 8.

Szimpla szájféynek 5ös, ajakdúsítónak viszont 2es. A bizsergő érzés is enyhe, viszont szépen csillog és nagyjából tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

andrej

2012. október 6.

Eddig észre sem vettem, hogy van ilyen, a DM pontokért kiváltható dekorfüzetben volt ajándék, a sárga tubusos. Dúsító hatást nem nagyon tapasztaltam, szép, fényes, nem ragad, tartós. Ajakápoló fölé érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Zarka85

2012. október 4.

Igazi meglepetés nekem ez a szájfény! Nem folyik el, az eddigi legtartósabb és legszuperebb szájfény, amit használtam és praktikus az adagolókeféje - vagy szivacsa. Valóban dúsít, mert mentol tartalma kellemesen bizsergeti az ajkakat és ezért vérrel telnek meg azok, megduzzadnak kicsit. Éppen ezért érdemes nem berepedezett ajkakra használni, mert a mentol csípős tulajdonságai miatt lesz nagy meglepetés - mint nekem az első alkalomnál ... :D
Összességében kijelenthetem, hogy megtaláltam a számomra legtökéletesebb szájfényt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.