Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. május 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Átlátszó, zselés állagú és dúsító hatású szájfény. Friss gyümölcsös és mentolos illattal.

hena

2012. augusztus 4.

kedvenc szájfényem, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni:/
szuper mentolos illat, hűsítő érzet és szép szín. visszasírom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

kedvenc szájfényem, nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni:/
szuper mentolos illat, hűsítő érzet és szép szín. visszasírom:(

Nicu

2012. július 28.

Mentolosból szereztem be egyet, mikor leárazták. Nagyon szeretem. Hűsít, nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

bendee91

2012. április 24.

Anno ha jol emlekszem 4 fele szinben is kaphato volt...bar sok kulonbseget nem lattam koztuk. Olcsosaga miatt vettem 3at...de meg egyik se fogyott el. Tenyleg teltebb lesz a szam tole...olyan vizes fenye van...nekem nagyon ttszett. Folwg hogy olcso is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

prantnerkitti

2012. április 24.

Sziasztok! Nekem is van ilyen szájfényem, és nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 24.

Sziasztok! Nekem is van ilyen szájfényem, és nagyon elégedett vagyok vele.

missmisfit

2012. március 5.

Elégedett voltam vele, de nekem hamar megromlott. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Elégedett voltam vele, de nekem hamar megromlott. :S

Adrienn

2012. január 12.

Finom illat, kellemes, bizsergető érzés. Nem ragadós. Kellemes viselni. Viszont az ajakdúsító hatás nálam elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

vándor

2011. december 29.

Nagyon szeretem! Ez a kedvenc szájfényem, kár, h kivonták a forgalomból. Nagyon jó az állaga és tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. december 29.

vandino

2011. december 1.

Sajnálom hogy kivonták, nagyon szeretem. Az illata viszont még mindig nemtudom mire emlékeztet:$

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

scarred_

2011. július 13.

Legeslegszuperebb szájfény! Nagy kár érte, hogy már nem forgalmazzák, akkor gyűjtöttem be 2 db-ot amikor akciós volt. Lilásrózsaszín és sárga van nekem, már mindkettő erősen fogyóban, és mondhatom, hogy tökéletes! A lilásnak szép szolid színe van:) állagra pedig 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

mikoto.nina

2011. július 6.

Szeretem mert mentolos, hűsít és bizsergeti az ajkakat, nyáron nagyon jó szájfény, szép vizes hatású! Nekem az átlátszó van meg! Kár, hogy már nem lehet ilyet venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 6.