Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. május 30.

Kategória:   Sminkek szájra

Átlátszó, zselés állagú és dúsító hatású szájfény. Friss gyümölcsös és mentolos illattal.

agi.greendaygirl

2011. július 1.

szép vizes hatású, fényes, viszont nagyon ragacsos, alig lehet lemosni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

szép vizes hatású, fényes, viszont nagyon ragacsos, alig lehet lemosni :/

csillag1219

2011. június 14.

Nekem a narancssárga van meg. Én is szeretem, hűsíti az ajkakat, ez a "táskában lévő vésztartalékos szájfény". :) Az ajkakat nem dúsítja, de ez engem nem érdekel. Az íze olyan mentholos, nyáron kifejezetten kapóra jön, és bizsergeti a számat. :) A múltkor még a barátom is kapott belőle, mondta, hogy ez tényleg hűsít. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 14.

wishes

2011. május 19.

Tök jó szájfény, tipikusan nyárra való a vizes fény, az enyhe szín és a kellemes hűsítő hatás miatt. Az állaga nem ragacsos, mégis viszonylag tartós, és az íze sem rossz, ha úgy adódna, hogy véletlen lenyalja az ember lánya. Kár, hogy kivonták. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 19.