Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Gyémánt formájú keféjével és hosszabbító rostjaival extrém hosszú, dús pillákat eredményez.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

kisbobitas

2021. március 26.

Pár éve vettem egy ilyen spirált akkor még szerettem, mert tényleg hosszabbította a pilláimat és nem is ragasztotta össze őket. Nos, én újra vettem nemrég és meg se közelíti a régit. A pilláim összeragadtak, nem lettek hosszabbak, pár óra múlva folyt le a szemem alá. Szerintem nem fogom újravenni ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

bberni4

2021. március 13.

Nehéz volt felvinni és eléggé maszatolódott is rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Nehéz volt felvinni és eléggé maszatolódott is rajtam.

Mia0602

2021. január 31.

Eddig nem váltak be azok a spirálok amiknek sűrű a festékanyaguk. És sajnos ez sem. Rengeteg festéket felvesz, azt is csomókban. Ezáltal összetapasztja a pillákat. Ha nem mártom újra a másik szemem kifestéséhez akkor azt már a kevés festékkel csodásan szétválasztja, íveli. Ha lehúzom a festéket használat elött, a tégelyben még trutyakosabbá áll össze a festék. A hosszabbító rostok a szempillámon nem látják el a funkciójukat, de az arcomra egész nap peregnek. Ha valahova felkenődik: "a várj míg megszárad és fülpucoló pálcikával szedd le" módszer nem használható mert jön vele minden amit addig magadra kentél. A lemosása is alapos dörgölést igényel.
Az biztos, hogy egész nap tartós és nem maszatolódik még könnyezésre sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 31.

Az biztos, hogy egész nap tartós és nem maszatolódik még könnyezésre sem.

Kinga79

2021. január 28.

Nekem nem jött be. Már mikor megvettem, olyan volt, mintha be lenne száradva, ragacsos, nehezen kenhető, de azért a szemhéjra kenődött.
A megszokott kétfázisú lemosóm alig szedi le ( a Rimmel-lel nem volt gondja) Azért két csillag, mert egész tartós, és szép a színe. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

bunieka

2020. augusztus 13.

UPDATE:
Vissza kell szívnom, hogy Tati szívott valamit, mert úgy tűnik, én szívtam. Hetekkel később elkezdett a formula egy kicsit száradni, már nem tapasztja össze a pillákat, mélyfekete, tartós, ívelt. A szemhéjamra még mindig felkenődik, ezzel vigyáznom kell, hogy ne nézzek ki bohócnak a tömegközlekedésen. Ebben az árkategóriában nagyon jó, újra fogom venni :D

Sajnos elkepesztoen sok festeket vesz fel a kefeje, rendesen le kell rola huzogatni a felesleget. Sajnos a szemoldokomre mindig felkenodik:( Tati ajanlasara vettem, de nem tudom mit szivott mikor ajánlotta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

UPDATE:

LiliL

2020. július 29.

egyik kedvenc drogerias spiralom, az egyetlen negativum amit ehhez a termekhez tudok fuzni az az, hogy macerasabb felvinni, mivel a kefe sok termeket vesz fel. de ennyi penzert ez a termek egy csoda!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

ANDREAA

2020. július 18.

Régóta kerestem alternatívát a Loreal Miss Hippie spirálra, mert szeretnék minél több cf terméket használni, ez a spirál tökéletesen helyettesíti. Szép fekete,dúsít, hosszabbít, tartós, nem pereg. Kicsit sok festéket vesz fel, de én szeretem rzt a kicsit pókláb hatást, 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 18.

cshrs

2020. június 14.

Egy trend it up spirállal használom 1-1 rétegben és így elégedett vagyok mindkettővel. Nem kenődnek sehova, bár csak a felső pilláimra használom őket. A kis lengthening fibers amik benne vannak igazából úgy érzékelem tényleg szépen hosszítják a pilláim, bár néha elég érdekesen jelennek meg a pillák végén és inkább lecsippentem őket a körmömmel, de egyébként nekem egy átlagos szempillaspirál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Torpece

2020. június 10.

Ő lesz a másik, aki ma a kukában landol egy másik Essence spirál társaságában. Azt hiszem itt az Essence spirálok tesztelését be is fejeztem. Ez is iszonyat csomós, darabos amikor felkenem és folyik le....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

Bocse

2020. május 27.

Ugyanaz a bajom vele, mint az összes többi essence spirállal. Elképesztően szép pillákat csinál, viszont 3-4 óra múlva foltot hagy fent és lent is. Szóval csak akkor használom ha el kell ugranom 1 órára itthonról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.