Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Gyémánt formájú keféjével és hosszabbító rostjaival extrém hosszú, dús pillákat eredményez.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Anheszenamon

2019. március 26.

Nem életem spirálja, de egész szép végeredményt lehet elérni vele. Második rétegben már hajlamos tapasztani a pillákat, könnyen pókláb hatást kaphatunk ha nem vigyázunk. Ami még negatívum volt számomra, hogy már felbontáskor is olyan szárazkásnak tűnt a termék, mintha már ki lett volna bontva a boltban. Persze ha ez történt akkor ez nem a szempillaspirál hibája, csak megjegyeztem. Az ára miatt csak egy csillagot vonok le, mert ennyi pénzért nem vártam csodát. Egynek elmegy, el fogom használni, de keresgélek tovább, vagy visszatérek a Maybelline Lash Sensational szempillaspirálra, amit már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

HChristelle

2019. január 27.

Amikor felrakom, akkor nagyon szép főleg dúsító hatása van, viszont egy pár óra után elkezd lefolyni a szemem alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Nora24

2019. január 15.

Az első 5 használat során gyönyörűen kiemelte a hosszú pillàimat ,néhány ismerős azt hitte hogy 3d műszempillàm van.
De sajnos már most kezd becsomósodni,kicsit csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

De sajnos már most kezd becsomósodni,kicsit csalódott vagyok.

browning

2019. január 7.

Jó spirál, kicsit ez is sok festéket vesz fel, de kellő ügyességgel le lehet húzkodni a tubus falán (bár kinek van kedve ezzel szöszölni hajnalban??..). Szép pillákat csinál. A kefe alakja miatt kicsit nehéz elérni a külső és belső pillákat- pont ott picike a kefe- de ez a saját szem-geometriám baja :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

kittyiorg

2018. október 7.

Imádom! Gyönyőrű hosszú pilláim vannak tőle. Kis odafigyelést igényel, mivel sok festéket vesz fel a kefe, de kis gyakorlással tökéletesen lehet kezelni és szuper a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

zsucci93

2018. július 29.

Nekem a kedvencem volt. Most hogy elfogyott, nem vettem meg újra, de még biztosan vissza fogok térni hozzá. Nem hosszabbít extrém módon sokat, de nagyon dúsít, amit imádtam. Picit pereg rajtam, de semmi zavaró :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

hofeherkivi

2018. július 23.

Nem igazán vált be, annak ellenére hogy elvileg hosszabbít, nekem csutkábbak a szempilláim mint egy sima spirállal. Óvatosan bánva vele és kombinálva másik spirállal elhasználható, de így is hajlamos csomósodni. Azok a kis mikroszálak amik benne vannak hajlamosak kikötni az ember szemében ami nem valami kellemes és borzasztó nehéz kiszedni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Dius89

2018. július 3.

Magával a formulával nekem nincs bajom, nekem nem vesz fel túl sok festéket és nem is csomósodik a szememen, de nagy hatás sem látok, dúsítani egyáltalán nem dúsít, talán minimálisan a hosszabbítást látom. Ami viszont problémás és velem sosem szokott előfordulni, hogy már 1-2 óra viselés után a szemem alatt el kezd maszatolódni, így egész nap nézegethetem, hogy nem lettem-e még panda. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

szabrina000

2018. július 2.

Nagyon sok festéket visz fel, de még ha hússzor lehúzom a tubus szélén akkor is nagyon fura pillákat eredményez. Gyorsan beszáradt, nem veszem újra😐

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

taptap

2018. június 22.

Én is Tati javallatára vettem, és nem mondhatnám, hogy egyből levett a lábamról, sőt. Az elején iszonyat sok festéket vett fel a spirál, és mivel elég sűrű termékről van szó, emiatt gyakran produkálta a pilláimon a póklábhatást (ahogy minden korábbi szempillaspirált, ezt is két rétegben vittem föl). Kis idő múlva javult a helyzet, és minél többet használtam, annál egyszerűbb volt a felvitele, és csodás eredményt lehet vele elérni, ráadásul nagyon tartós, ami a véletlenül felkenés közben odapöttyintett pacák esetén elég bosszantó, de alapvetően ennyi pénzért elég tuti

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.