Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Gyémánt formájú keféjével és hosszabbító rostjaival extrém hosszú, dús pillákat eredményez.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

TIsmile

2018. május 18.

Hát én ezt Tati véleménye miatt vettem meg, eddig minden bejött amit mondott kivéve ezt. Lefolyik nekem napközben és ez már akkora mínusz hogy a többi tulajdonsága nem is számít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

mazsola13

2018. április 29.

Én egy hét után még nem dobtam ki szempillaspirált, de ez a kukában landolt. A festék sűrű, nem dúsít hanem összetapasztja a szálakat, viszont ami ennél is rosszabb, hogy festékcsomókat hagy a pillákon. Igaz, hogy nem pereg, de ha ennyit kell vele pepecselni és még így is igénytelen lesz a végeredmény, akkor ez nem vigasztal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

AcsAgnes

2018. március 10.

Én is a külföldi youtuber hatására vásároltam meg, és nekem igenis bejött. Igen, hajlamos tapasztani ha az ember fia a sokadig réteget viszi fel (vagy esetleg extrém mennyiség van a kefén), de én ezt rengeteg (majdnem mindegyik) hosszabbító spirálnál tapasztaltam már. Nekem személy szerint nem pereg, maszatolódik, mutatós (értsd drámai) szempillákat csinál. Valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

tothnono

2018. február 11.

Az egyik kedvenc spirálom. Kicsit össze tudja ragasztani a pillákat, de szép drámai külsőt varázsol nekik. Háromszor is újravettem. Egyszer-egyszer előfordult, hoyg egy hosszabb nap során picit megfoltozta a szemhéjam, de ahogy kitapasztaltam, rájöttem, hogy ez inkább az alapozóm "hibája" volt, mint a spirálé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

zsofc

2018. február 4.

Egy külföldi youtuber hatására tettem vele egy próbát, de az én ízlésemnek túl sűrű az állaga. Amúgy nem rossz termék, tartós, és tényleg fekete.

Update: Ritkán hordok kontaktlencsét, inkább a szemüveget preferálom, de valamelyik nap a lencsét tettem be, és ez a szempillaspirált használtam sajnos. A szálak, amik a festékben vannak, napközben egyfolytában a szemembe potyogtak, és szörnyen szúrták a szemgolyóm, egész nap szenvedtem. Kontaktlencséseknek semmiképpen sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Lina14

2018. január 21.

szep pillakat csinal, kicsit pereg, es a szoszok benne ha megszaradnak, levandorolnak neha a szemembe, ami eleg kellemetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

FloraF

2017. november 22.

Nagyon jó spirál, szépen hosszabbit és dúsit. Egyetlen problémám az volt vele, hogy elég hamar elkezdett leperegni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Normankaa

2017. november 20.

Ez a szempillaspirál sajnos nem valami jó, nagyon összeragadnak tőle a pilláim. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

aquanie

2017. november 16.

Én alapvetően nagyon szeretem az Essence termékeket, de ez a szempillaspirál egy totál mellényúlás volt. Nagyon nehéz vele dolgozni, hamar csomósodik és van, hogy a pilláim végéről a festék napközben szépen felkenődik a szemöldökcsontom aljára. Az igaz, hogy szép szempillákat csinál, - már amennyiben az ember képes csomómentesen felvinni - de vannak ennél sokkal jobb essence szempillaspirálok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

nocika113

2017. november 14.

ha valaki végignézi a véleményeimet biztos gondolja, hogy na ennek a nőnek tényleg minden szempillaspirál a kedvence 😀
az az igazság hogy jelenleg tényleg ő a favorit, a maybelline lash sensational-nél olcsóbb és könnyebben használható, a lovely-nál pedig dúsabb pillákat csinál, és hé, én pont ezt keresem 😀
egyelőre marad ő, mert nem kenődik, nem pereg, de a barackvirág párjátnis kipróbálnám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.