Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Gyémánt formájú keféjével és hosszabbító rostjaival extrém hosszú, dús pillákat eredményez.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

petraczimer

2017. október 29.

Hosszítja a pilláimat, de a kefe túl sok festéket vesz fel és ezért összecsomósodnak a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

dinkofanni

2017. szeptember 2.

Nagyon megszerettem ezt a spirált. Nagyon látványosan hosszabítja a szempilláimat, dúsítani is dúsítja, bár lehetne picit dúsabb is. Ajándékba kaptam a Tezenisben és ha kifogy szerintem újra fogom venni.

Update: kenődik, de nagyon és nem csak nap végére, hanem pár órán belül, ezért most le kell pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Anna_6

2017. augusztus 8.

Csomósít, összeállnak a szempilláim tőle, és nap végére van hogy darabokban potyog le. Egyetlen jó amit el tudok mondani róla hogy tényleg látványosan hosszabbítja a szempillákat, viszont dúsító hatása nem sok van. A csomagolása tetszett meg, de a kefe már kevésbé jött be. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Arianna01

2017. július 31.

Biztos nem fogom újravenni, semmi extrát nem csinált, de egynek nem volt rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Biztos nem fogom újravenni, semmi extrát nem csinált, de egynek nem volt rossz.

csizmadiacinti

2017. július 7.

Nem lett kedvenc, nem veszem újra. Egy rétegben kevés, két rétegben póklábasít. A keféje nem rossz, de vannak ennél sokkal jobbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Boombapple

2017. július 2.

Gondolkoztam rajta, hogy ezt vagy a rosegoldot vegye e, de végül ezt vettem, mert nagyon hosszú szempillákat akartam. Számomra ez egy átlagos spirál, nincs meg az a HŰŰ hatás, ami például a get big! lashes-nál volt. Újravenni nem fogom, inkább valami más után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

ssyakaky

2017. június 4.

legutóbbi impulzusvasarlasom eredmenye volt, hogy beszereztem egy ilyet. es milyen jól tettem! reg volt olyan szempillaspirál, ami rogton az elso hasznalatnal lenyűgözött, es ez ilyen. a csomagolasa jopofa, nem csuszik ki a kezembol a kupak. a kefe formaja eleg furcsa, de tetszik. viszont elszor kicsit megijedtem, mert nagyon suru a festek, es a kefe viszonylag sokat is vesz fel. de szerencsere nem ragasztotta ossze a pillaimat. sőt! szepen hosszitja es dusitja oket. en is meglepodtem, biztos a kis rostok miatt, de ugy tunt, mintha ketszer annyi szempillam lenne. gyorsan szarad, ket retegben szuperul mukodik, es rugalmasak maradnak a szempillak. a nap vegere se potyogott le, viszont konnyu lemosni. ennyi pénzert tökéletes.

update: amilyen lelkes voltam az elején, mára annyira megutaltam. sokkal hamarabb kezdett beszaradni, mint bármelyik spiralom, és ezutan használhatatlan lett, a szöges ellentéte annak, amit fentebb leirtam. a kukaban vegezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

harmonia93

2017. május 21.

Ajándékba kaptam a Tezenis vásárlásomhoz, és bevallom őszintén, hogy egyébként a polcról se vettem volna le. Évek óta csak és kizárólag vízálló szempillaspirálokat használtam, mert minden más elkenődött a szememen. Hetek óta használom, és el se hiszem, hogy ilyen jó! Tökéletesen elégedett vagyok vele. Látom a korábbi hozzászólásokban, hogy másnak kenődik, nekem talán csak egyszer kenődött el eddig, és akkor is azért, mert nem mostam le edzés előtt. Ha elfogy biztosan megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

tifani02

2017. április 23.

Megvettem mert nagyon megtetszett a csomagolása és azt írta hogy dúsít szóval úgy voltam vele hogy miért ne,viszont itt a DE, mert a hatás az meg hogy dúsít viszont eléggé maszatolódik és olyan leszek a napvégére mint egy panda.
Egy vízálló szempillaspirállal használom de az se segít rajta. Szóval az ígért hatás meg van de maszatolódik és nem hiszem hogy újra megveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

feherandie

2017. március 24.

Nem tudom én mit vettem de nekem borzalmas. Meggyőzött az előttem olvasható 3 vélemény és megvettem sokadik spirálnak de nagyon megbántam, az én pilláimon iszonyatosan csomósít, akkor is ha lehúzogatom a sok fölösleges festéket, nagyon odafigyelve kell felvinnem hogy kinézzen valahogy, de 2 rétegben is már annyira összetapasztja az alapból nem sok pillám, hogy nagyon igénytelen hatást vált ki, illetve nekem nemhogy nem ível, de le is húzza őket úgy érzem. Nem is tudom miért adok 3 csillagot, talán reménykedem hogy ha majd kicsit kiszárad jobb lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.