Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Gyémánt formájú keféjével és hosszabbító rostjaival extrém hosszú, dús pillákat eredményez.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

tifani02

2017. április 23.

Megvettem mert nagyon megtetszett a csomagolása és azt írta hogy dúsít szóval úgy voltam vele hogy miért ne,viszont itt a DE, mert a hatás az meg hogy dúsít viszont eléggé maszatolódik és olyan leszek a napvégére mint egy panda.
Egy vízálló szempillaspirállal használom de az se segít rajta. Szóval az ígért hatás meg van de maszatolódik és nem hiszem hogy újra megveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

feherandie

2017. március 24.

Nem tudom én mit vettem de nekem borzalmas. Meggyőzött az előttem olvasható 3 vélemény és megvettem sokadik spirálnak de nagyon megbántam, az én pilláimon iszonyatosan csomósít, akkor is ha lehúzogatom a sok fölösleges festéket, nagyon odafigyelve kell felvinnem hogy kinézzen valahogy, de 2 rétegben is már annyira összetapasztja az alapból nem sok pillám, hogy nagyon igénytelen hatást vált ki, illetve nekem nemhogy nem ível, de le is húzza őket úgy érzem. Nem is tudom miért adok 3 csillagot, talán reménykedem hogy ha majd kicsit kiszárad jobb lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Apophis

2017. március 5.

Legnagyobb meglepetésemre ez a spirál észrevehetően hosszabbította a szempilláimat, főleg az alsó pillasoron tetszik. Nem potyogott, egész napot kibírt, és szép fekete. Viszont nem dúsít, se nem ível, tehát, aki nem szereti a visszafogott pillákat, azoknak másik spirál jobban tetszhet, vagy érdemes ezt és egy másik spirált kombinálva használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

nicolebunny

2017. február 24.

Hát nekem egyenlőre pozitív csalódás. Kicsit kételkedve dobtam a kosaramba, totális impulzusvásárlás volt, már a "jézusomegyhetenemvettemmagamnaksemmisminket" szindróma uralkodott rajtam elég rendesen.
Mikor vásárlás után kinyitottam a spirált, el is szontyolodtam egyből, mivel azt láttam hogy bazisok festék van a kefén..Aminek egyébként elég fura alakja van. :) Viszont ma kipróbáltam, és meglepődtem.. Már egy rétegben is látványos, és pici trükközéssel egyáltalán nem csomósít, pedig nem töröltem le a felesleget a keféről! :) Még egy réteget elbírt, de szerintem többen már előjönnének az ízeltlábak.. :D
Egyébként a kis "hosszabbító rostok" szemmel láthatóak a kefén. :)
Látványos eredmény, rövid idő alatt, 1200 Ft-ért... Szerintem megérte :)

up: Nem potyog, nem pereg, nap végéig a helyén van, marad az 5 csillagocska :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Egyébként a kis "hosszabbító rostok" szemmel láthatóak a kefén. :)
Látványos eredmény, rövid idő alatt, 1200 Ft-ért... Szerintem megérte :)

up: Nem potyog, nem pereg, nap végéig a helyén van, marad az 5 csillagocska :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.