Estée Lauder

Ár:   13 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   13 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Fedése építhető: egy rétegben lágyan veri vissza a fényt a bőrről, több rétegben az arc drámai kontúrozásra is alkalmas. A selymesen sima púder egész évben mesés ragyogást visz az arc, a vállak, és a dekoltázs bőrére.

4 színben kapható

Limitált kiadás: Estee Lauder Bronze Goddess bronzosító

So natural sexy feel bronzing powder
Ár: 2000,- forint , Eladó: Kisskalmanka
Állapot: Új dobozzal, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, vagy előre utalás
Estee Lauder Bronze Goddess Bronzosító és szemhejpúder paletta
Ár: 9900 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Teljesen új, sosem próbált,fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Deàk/Hősök tere/posta/fox
lendvairenata

2019. október 10.

Tartós, fedése csodálatos, színe nagyon szép, természetes.
Nem használom ugyan minden nap, de ha használok bronzosítót, akkor csak és kizárólag ezt.
Biztosan sokára fog elfogyni, mert gyönyörű nagy kiszerelés, de nem kérdés, hogy akárhányszor újra vásárolnám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Tartós, fedése csodálatos, színe nagyon szép, természetes.

Lexi99

2019. április 8.

A hófehér bőrömhöz is passzol a legvilágosabb színe. Rettentően tartós, remekül fed, nagyon szépek a színek. Biztosan fogok vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Szofyka28

2019. március 26.

Építhető, tartós. Nagyon jó bronzosító!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Építhető, tartós. Nagyon jó bronzosító!

BarbiiPLS

2019. március 22.

Én szerintem számomra ez a tökéletes bronzosító.
A legvilágosabb árnyalatban van meg, habár felkenéskor néha úgy vagyok vele, hogy nem látszik semmi, vagy így nem látom, hogy felkeltem, aztán utána pedig látszódik, nem tudom ez mennyire értelmes így vagy hogy kinél vagy ugyanez a szituáció. xD

Valahogy beleolvad a bőrömbe, nem narancssárga egyáltalán, szép barna színű, nagyon minőségi, valahogy nem lehet vele mellélőni, szépen lehet vele kontúrozni, nem porol. Nem vagyok egy nagy sminkes, de nem is fogok próbálgatni más bronzosítókat, szerintem nekem ez tökéletes, az meg a másik, hogy sose fog elfogyni olyan sok van benne. Utazáshoz talán nem a legpraktikusabb, mert hatalmas, nekem csak ez az egy problémám van vele kapcsolatban, de ez legyen a legkevesebb. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Én szerintem számomra ez a tökéletes bronzosító.

umpalumpa

2018. december 29.

18.08.04.:
Több alkalommal is feltették rám a szakboltban és mindig tetszett. Már egy ideje gondolkodtam a beszerzésén, de aztán jött a Bahama Mama és leállítottam magam.Most ajándékcsomagban kaptam egy pici kompaktot 01-es árnyalatban.
Nyaralás utáni barnaságomat javítom fel fele, mert hamar kopik az az arcom jó színe. Ez a világos szín alig látható most még, később látványosabb lesz. Meghatározhatatlan barnás-pirosas színt ad, ami leginkább pirosítónak alkalmas rajtam, nagyon szép, frissen pirult orcát kapok. Nem foltosodik, nem túl matt és nem túl fényes. Jó kis termék. Ha nem kéne mindig más nekem is érdemes lenne a nagyot is beszerezni.
Egyetlen dologban van még fenntartásom, ezt még figyelnem kell: lehet, hogy ragyákat okoz :S Az állkapcsom és a járomcsontom alatt jelent meg pár ragyácska. Lehet, hogy ettől, de lehet a nagy melegtől is. Ha ez okozza levonok a csillagaiból, ha nem, marad az 5-ös :P

upd 18.12.29.:
Már rég nincs meleg, de a ragyák jönnek, ha használom. Most az ünnepi sminkelés-sorozat alkalmával többet használtam, mint szoktam, 7 napból 5-ször és kezdett egyre vacakabbul kinézni a bőröm. Először az új alapozót gyanúsítottam, de azt tesztelve és folyamatosan használva kiderült, hogy rendben van. A bronzert többször használtam közvetlenül a csupasz arcomon és folyamatosan bukkantak fel a rondaságok. Egy az állkapocsvonalban bal oldalon, aztán másik nap a másik oldalon és mire elintéztem ezeket és gyógyulni kezdtek, harmadik napon a pofacsontom alatt is egy kis fájdalmas genyóka keletkezett. Szomorú, mert már utánpótlást is szereztem, annyira tetszett. Ezennel parkolóba teszem, legfeljebb a szemhéjamon használom majd natúr jellegű sminkhez. Ezen a területen legalább nem volt vele bajom. ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

18.08.04.:

upd 18.12.29.:

verocska

2018. november 15.

A matt bronzositot szereztem be, nagyon tartos, hatalmas kiszereles, gyonyoru szin! Szerelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

laural

2018. április 2.

A sok jò vèlemènyt olvasva döntöttem mellette, ès nem bàntam meg, sôt. Notinoròl rendeltem meg a legvilàgosabb àrnyalatot. Hatalmas kiszerelès, nagyon masszív, nagy tükörrel. Az ecsetet mèg nem nagyon hasznàltam, a KAP egyik ecsetèvel viszem fel. Eszmèletlenül pigmentàlt, a csillàmok felvitel utàn a bôrön màr nem làtszanak, nagyon szèp, termèszetes a finishe. Jòl èpíthetô, nagyon szèpen ès könnyen lehet dolgozni vele. Az èn nagyon vilàgos bôrömön sem narancssàrga, vagy termèszetellenes, nagyon egèszsèges a vègeredmèny. Tartòs, mèg dèlutàn is làtom az arcomon, csak kicsit halványabban, de nem foltosan. Nem szàrít, nem irritàl. Èvekig elèg lesz mèg napi hasznàlat mellett is. Csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

marliz

2017. december 18.

Több bronzosítóm is van, de ez a kedvencem. Nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. A 01-es light árnyalat van meg. Bár nem kifejezetten világos a bőröm, mégis ez passzol hozzám a legjobban. Rétegezhető, így napbarnítottabb bőrön, nyáron is el lehet vele érni a kívánt eredményt. Az apró csillámok benne felvitel után nem látszanak. Szinte minden nap használom lassan egy éve, és nem látszik, hogy fogyna. Elképzelhetetlen, hogy valaha elfogy. Egy szó mint száz, szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Mindent leírtak előttem. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Mindent leírtak előttem. 5 csillag.

skin

2017. október 19.

A híres szérumjához kaptam egy kis kiszerelésű 02-es árnyalatút ,kuponnal főnyeremény azt hiszem .Egyébkébt régóta szemezek már vele de mivel van tőbb bronzosító is a birtokomban nem vásárolram meg,de vágytam rá. Itt jön közbe az Univerzum keze ,de hogy szinte ingyen az már csak bónusz. Ma kipróbáltam és már értem a körülötte lévő ,hájpot". Gyönyörű és természetes hatás érhető el vele és semmi sárgás tónus .A kopásállósága
10 *,simán kibír 8 órát. Beleszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

10 *,simán kibír 8 órát. Beleszerettem.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.