Estée Lauder

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

A könnyű, összetett hatású krém tartósan hidratálja, miközben bizonyított hatású antioxidánsainkkal védi is a bőrt. Szabályozza a felszínre jutó olaj mennyiségét, így a bőr mindig friss marad.

4 árnyalatban kapható.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone eo I szil 1 0Benzophenone-3 f Butylene Glycol h 1 0Pentylene Glycol Phenyl Trimethicone szil Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Titanium Dioxide f 0 0Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Thermus Thermophillus Ferment Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Laminaria Saccharina Extract Hydrolyzed Rice Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Artemia Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Cholesterol eo I eu 0 0Caffeine Propylene Glycol Stearate ti Octyldodecyl Neopentanoate eo Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sucrose h Glycerin h 0 0Sodium Stearoyl Lactylate eu Linoleic Acid eo Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Urea h Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Ergothioneine a Sodium Dehydroacetate ta Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Laurate eu Sodium Hyaluronate h 0 0Citric Acid kh Propylene Glycol Laurate ti Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Polyquaternium-51 Hydrogenated Lecithin eu Fumaric Acid Alumina Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/VP Copolymer Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Xanthan Gum ti I eu Stearic Acid eo I eu 2 0Silica Parfum/Fragrance i Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Mica Ferric Ferrocyanide sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz CI 42090 sz

monike

2016. június 7.

Szerencsére csak kis kiszerelést vettem, mert nem lett a kedvencem! Pedig volt már EL alapozóm (az nagyon bejött), ez viszont túl nehéz ahhoz képest, hogy egy BB krém! Ráadásul, szerintem zavaróan erős illata van. A színével nincs gondom (télen sem vagyok hófehér, sárgás a bőröm), de nem egy átlagos szín: elég sötét! A fedőképessége sem győzött meg; és ha nem lenne az innisfree púderem, nem tudnám használni, mert hamar átfénylik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Skiiin

2016. június 1.

Imádom!!!Nagyon szuper kis dolog ez, tökéletesen egységesíti az arcbőrömet, viszonylag mattít is, nagyon szép natúr "finish"-t ad. Az illata is nagyon szimpatikus (kellemes virágillat), amit felkenés után még egy darabig lehet érezni de számomra egyáltalán nem volt zavaró. A fedésére azt mondanám, hogy egységesít, kiegyenlít, magasan a legjobb a BB krémek között, amiket próbáltam. Akciók keretében le lehet rá csapni kedvezményesen :)
Ár-érték arány: 5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Ár-érték arány: 5

realet

2016. május 1.

A legdrágább sminktermékem, amit minden nap használok és rendszeresen újraveszek. Gyönyörű bőrképet eredményez, egész nap szépen fed, nem erősen, hanem egységesen-természetesen. A használata előtt a bőröm szeretett pattanásokat növeszteni, de amióta ezt a bb-t használom, sokkal egészségesebb a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

odra

2016. április 27.

Kicsit sűrű, jól fedő BB krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Kicsit sűrű, jól fedő BB krém.

matebette

2016. április 25.

szamomra messze a legjobb BB krem a piacon. Friss , mikor felkenem, nagyon szepen fed, megsem latszik, nem csomosodik, konnyen eloszlathato. Es nagyon tartos. Jol mattit, csak lehetne olcsobb:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

GeorginaH

2016. április 24.

Nagy szerelem számomra. Igaz,felválltva használom egy másik márkával /a másikat azért,mert a finom ráncok ellen is jól dolgozik/ ezt meg az egész nap tartó friss arcbőrért,összképért amit biztosít számomra. Mellesleg az illatát is kedvelem,öröm feltenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

kékvelúrcipő

2016. április 1.

Rajtam van de nem érzem, el tudom felejteni, hogy ott van. És a bőröm természetesen lesz szép tőle. Nem mesterkélten tökéletes a hatása. Nem egy egybefüggő lárvaarcot csinál, (mint a legtöbb alapozó és sajnos a BB esetében) amire úgy kell bronzosítóval és pirosítóval "visszarajzolni" a vonásokat.
És, ami a legjobb és még soha, de soha nem tapasztaltam semmilyen BB krémnél vagy alapozónál: nem látszik, hogy fent van az arcomon, bármilyen világításban nézem, bármilyen közelről, ha belemászok a tükörbe és úgy vizsgálom akkor sem, hihetetlen, mintha ott sem lenne, de mégis ott van.
Egyetlen pici gondom van csak vele, a színe,a legvilágosabb árnyalat az én bőrömhöz sárgás és sötét. De ez elenyésző, mert vékony rétegben felrakva ez a sárgás árnyalat nem olyan tolakodó, de jobb lenne, ha több árnyalata is lenne. De ezzel együtt is maga a tökély!!!! :)

UPDATE: Sajnos végül meg kellett válnunk egymástól, mert a színe és az én hófehér bőröm annyira nincs harmóniában, hogy teljesen más színű a fejem tőle, mint a testem többi része. Csillagot nem vonok le, mert nagyon jó, de a készítők gondolkozhatnának több árnyalatban. Azóta kipróbáltam a M.A.C Face and body alapozóját és nekem jobban bevált, színre, állagra-eldolgozhatóságra és árban is. Ha lenne világosabb árnyalat belőle, akkor nyáron talán visszatérnék hozzá a fényvédő miatt. Továbbra is szuper terméknek tartom, a MAC után a második legjobb számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

zs001

2016. március 26.

Számomra ez a tökéletes BB krém (nincs sok bőrhibám). Az a legjobb benne hogy nem látszik hogy valami van az arcomon. Egységesít, ápol, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

0808

2016. március 13.

Semmi rosszat nem tudok róla mondani! Én az 1-es árnyalatot használom, tökéletesen passzolunk! Külön örülök, hogy 35-ös fényvédővel rendelkezik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

szfruzsi

2016. február 3.

Ez a tokeletes BB krém! Nagyon keves eleg belole,ugyhogy eleg sokaig kitart es gyonyoru bort varazsol anelkul,hogy ugy tunne mintha lenne rajtam valami :) tenyleg egy csodaszer!

Update 2016.02.03 : most hasznalom kicsit tobb mint fel eve minden nap,es ma fogyott el,szoval tenyleg nagyon keves kell belole es igy sokaig eleg! A szerelem kozottunk meg mindig a regi,az utanpotlas mar ott var a polcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cholesterol, Octyldodecyl Neopentanoate, Linoleic Acid, Lecithin, Squalane, Isopropyl Titanium Triisostearate, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Cholesterol, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearoyl Lactylate, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Hydrogenated Lecithin, Xanthan Gum, Stearic Acid
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Propylene Glycol Laurate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ferric Ferrocyanide, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.