Estée Lauder

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 18.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált

Közepes fedést és félig matt végeredményt adó alapozó, mely tartós és valódi színt ad a bőrnek. Rendkívül könnyű és kényelmes viselet. Olaj- és illatanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

erika81

2017. május 18.

A 02 árnyalat sajnos sötét lett nekem, végül az 1.0 árnyalatból vettem meg a teljes kiszerelést. Télre picit sötétnek tartom, de a szakboltban azt mondták hogy nálunk ez a legvilágosabb árnyalat.
Ő lett a mindennapi alapozóm. A fedése enyhébb mint a tesójának, így nap közben nekem idővel átfénylik, de nem annyira hogy utólag púdereznem kelljen.
Eleinte, amíg tele volt a tubus nem igazán szerettem, mert mindig kifolyt, de szerencsére ez néhány használat után elmúlt.
Heti 1-2 alkalommal a sima Double Wear-t használom, a többi napokon őt. Már egy éve megvan, de még mindig nem fogyott el, így szerintem megéri az árát!
2015.12.17.
Ajándékcsomagban kaptam egy kis üvegcsét, amiben a bőrömnek megfelelő alapozót próbálhattam ki 7 ml kiszerelésben. Nagyon megörültem, hogy a sima Double Wear alapozót használhatom hosszabb ideig, de az eladó tanácsára inkább a Light alapozó 02 árnyalatával töltötte meg a kis üvegcsémet. Könnyedebb fedést ad, de könnyebb is eldolgozni. Egész nap tart. Alkalmakra őt szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

2015.12.17.

orchidea8627

2017. május 1.

Szuper ez az alapozó, a sima DW is nagy kedvencem de ez is hozza a színvonalat.
Könnyebben eldolgozható a bőrön, de a fedése szerintem nagyon hasonló, közép-magas, csak a textúra könnyedebb.
A tartósságra nincs panaszom, a nap végén is fent van, megtartja a pirosítót, bronzosítót, highlightert is.
A színskála, hmm... hiányos... Az 1-es a nálunk kapható legvilágosabb szín, nyáron amikor egy icipicit barnulok :D , szóval pirulok, akkor rendben van de nem az igazi. Szerencsére létezik belőle egy 0.5-ös árnyalat, ami világosabb és nem rózsaszínes hanem semleges/sárgás alaptónusú.
Nagyon sajnálom hogy nálunk szinte semmilyen márkánál nem lehet a legvilágosabb színeket kapni... Eléggé elszomorító.
Az alapozó kiszerelése remek,nem olyan elegáns mint a nagy tesó üvegcséje, de sokkal jobban kezelhető ez a műanyag tubus és az adagolása is kényelmesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Szuper ez az alapozó, a sima DW is nagy kedvencem de ez is hozza a színvonalat.

californiagirl

2017. április 11.

Nemrég vettem, elsősorban a jó értékelések miatt. Előtte Clinique Perfectly Realt használtam, de az utóbbi időben nagyon könnyen kifényesedett rajtam, valamiért nem szerette már a bőröm. Összeségében nagyon jó, hogy váltottam, mivel nem szeretem a maszkszerű alapozókat magamon, a double wear pedig úgy ad egységes, szép bőrfelületet, hogy alig látszik:) rajtam tartós marad szinte egész nap (reggel fél 8 körül szoktam feltenni és általában csak késő délután kell kicsit felfrissíteni), pedig a T-vonalban eléggé ki szoktam fényesedni. Plusz, nem bántja a bőrömet egyátalán, ami elég érzékeny és seborrheára hajlamos. Aki szereti a könnyű fedésű alapozókat, annak csak ajánlani tudom, ugyan nem olcsó, de megéri és nem is kell sokat használni belőle egy alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Soly77

2017. március 21.

Az Even Better- ről tértem át erre... nem biztos hogy kellett volna. Nem rossz de nekem jobban átfényesedik délutánra... :( A tartósságával nincs gond, szépen építhető az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Helikon

2017. március 15.

Termeszetes, konnyu, tartos alapozo. Eddig a legjobb amit hasznaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Termeszetes, konnyu, tartos alapozo. Eddig a legjobb amit hasznaltam.

kisnyuszi83

2017. február 17.

Most mit mondjak? Hogy veri a kedvenc MAC studio fix fluidomat? Hat igen ha pontoznom kellene akkor az Estee egy hajszállal nyert. Ahhoz képest hogy ez a light verzió tokeletes fedest biztosít. Kb 6 orat kibír atfenyesedes nélkül. Nekem a legvilagosabb van meg es kellemes szint ad a boromnek. Porcelán bőrre viszont megez is sötét lenne. Szoval nagyon jo termek. Az ara borsos de aki tökéletes eredményt szeretne akkor megéri. Reggeli es napközbeni bosszankodas kizárt. Mar ha az alapozorol van szo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

OMJ

2017. február 7.

Tökéletesen elégedett vagyok vele! A sima DoubleWear-ról tértem át erre a hétköznapokra. A fedése szép, nem olyan erős, mint a sima Double Wear, de én pont ezt kerestem. Tartóssága viszont ugyanolyan jó, egésznap tőkéletes. Áttetsző púderrel szoktam fixálni. Azt hiszem a kombinált bőröm is jobban szereti ezt a változatot, smink nélkül sem élettelen, szürke a bőröm, amit a Double Wear használata után éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Loccca

2017. január 25.

Rengeteg a lakozó kipróbálása után ez tökéletes számomra. Érzékeny mert nem piros dzseki nem okoz pattanásokat. Könnyen el dolgozható. Elfedi a pirosságot. Nekem egy Tégely sokáig elég így érték arányban is kiváló

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

lauran

2017. január 1.

A Clinique, Mac alapozókat megunva, decemberben horgonyoztam le a Double Wear Light mellett, és azt hiszem ez volt a legjobb döntés, amit valaha is hoztam kozmetikumok terén. A kombinált bőröm fénylő T zónájával eddig semmi sem tudott bizonyítani, ezt nem is nagyon vártam ettől a terméktől sem. És láss csodát: nem fénylik a T zónám órákon át, úgy hogy szinte nem is igényel púdert. Szóval: neverending happiness van e téren. És ehhez csak bónusz a remek finis, az egységesítés, az hogy nem hagy nyomot a ruhán és szinte mozdulatlanul ott marad órákon, órákon át (még mintha szebb is lenne az idő múlásával). Nem hiszem, hogy egyhamar lecserélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. december 5.

Végre én is kipróbáltam ezt az alapozót a Black Friday keretében, miután órákig vacilláltam, hogy a light vagy a sima, és hogy melyik színárnyalat legyen. Azt kell mondjam, hogy a 3-as intenzítás tökéletesen passzol az NC30-as bőrömre, még úgy is, hogy kis idő múlva NC35-re sötétedik, amely a nyári színem. Lehet, hogy nem télen kellett volna elkezdenem, és akkor nem lenne negatívum, de így sajnos nem tökéletes számomra. Extrán aláhidratáltam (fluid és szérum), ugyan primert nem tettem alá, mert a primerem inkább a tartósságot és nem a hidratálást hivatott erősíteni, ezért úgy gondoltam, ehhez a tartós alapozóhoz inkább nem szükséges. Szóval a hidratálás ellenére, borzasztóan húzódott tőle a bőröm az alapozás utáni első órákban, úgy éreztem magam, mint egy cserép, aki repedezik, és mindjárt darabjaira hull. Kivéve a zsíros T-vonalam, ami lubickolt ebben az alapozóban, szépen mattan. Kb. 2 órán keresztül fújkáltam magam Mac Fix-szel, hogy oldjam a húzódást. Azután megérett az alapozó, már nem húzódott, és szépen beolvadt a bőrömbe, természetes eredményt nyújtva. Azt már sokan megírták, hogy nagyon természetes bőrképet alkot ez az alapozó, és hogy enyhe a fedése, ezzel egyet is értek. Hétköznapra elegendő ez a fedés, nem is szeretnék többet. Alkalomra pedig biztos nem ezt az alapozót fogom használni. Pozitív, hogy mattítani nem kell egyáltalán, és hogy tartós a nap folyamán. Negatív, hogy én érzem, hogy szárítja a bőröm, húzódik tőle, a nap végén ismét Mac Fix többször, kezd egyre mattabb és púderesebb lenni az arcomon. Így 50 évesen már sajnos nem elég az, hogy a bőrtípusnak megfeleljen az alapozó, az is fontos, hogy a finise ne öregítsen, hanem valahogy szépítse a bőröm, ha nem is babaarcot, de minimum egy frissebb, tónusosabb, selymesebb bőrt adjon. Sajnos ezen a téren nem nyújt számomra kielégítőt, bár a ráncokat nem emeli ki, pórusokba nem gyűlik be, ennek ellenére nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Phenyl Methicone, Hexyl Laurate, Methicone
Emulgeálószerek: Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Tisztítószerek: Magnesium Laureth Sulfate, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.