Estée Lauder

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 18.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált

Közepes fedést és félig matt végeredményt adó alapozó, mely tartós és valódi színt ad a bőrnek. Rendkívül könnyű és kényelmes viselet. Olaj- és illatanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Aura87

2016. november 30.

A munkahelyemtől kaptam egy 10.000 Ft-os Erzsébet Ajándék utalványt, amit szerettem volna valami olyanra elkölteni, amit tudtam, hogy úgymond saját zsebből sosem vennék meg. A debreceni Douglasba mentem be, hogy a bőrtípusomnak megfelelő alapozót keressek. Elmondtam az eladó hölgynek a tudnivalókat, nézett rám nagy boci szemekkel, hogy mit is adjon... Mondtam neki, hogy ezt az alapozót pl szívesen megnézném. Szerencsére volt belőle a legvilágosabb árnyalatban, az államra fel is tette, hogy nézzem meg, hogy tetszik magamon. Kinyomáskor tökéletes lenne a színe az én semleges bőrtónusomhoz, viszont rózsaszínes tónusra oxidálódik. A boltban is láttam már, de mivel nem nagyon volt más variáció, és egyébként tetszett a finish, megvettem. Nem használom a mindennapokra, de mikor tudom, hogy sokáig kell tartania a sminkemnek, ezt használom.
Szóval tartósnak tartós, a finishe szép, nem fényesedek ki tőle hamar, a száraz részeket nem igazán emeli ki. Mégsem tudom azt mondani, hogy el vagyok tőle ájulva, és megérné a 12 ezer Ft-ot. Volt már 1500 Ft-os ebayről rendelt koreai BB krémem is, amit ugyanennyire szerettem. 4 csillagot kap, de egyébként ha egy drogériás alapozó lenne, akkor is ennyit kapna, egyszerűen nekem nem lett AZ alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Konczt

2016. november 26.

Rendkívül száraz bőrre vettem, megfelelően aláhidratálva nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni. Közepesen fed de rétegezhető, hihehetlenül tartós, tényleg reggeltől estig tart. Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Titamita

2016. október 30.

Hát ez valami elképesztő egy alapozó! Megmondom őszintén,hogy nem szoktam alapozót használni de hivatalos voltam egy bulira és úgy voltam vele,hogy nekem kell egy jó alapozó. Itt ajánlották többen is a a DW Light nagyobbik testvérét csak,hogy én valami természetesebbet szerettem volna. És milyen jól tettem :) Ráadásul abban a szerencsében részesültem,hogy vásárlás előtt kipróbálhattam :D Ugyanis Angliában vettem és mikor bementem az üzletbe minden márkának külön kis helyisége volt akár csak az Estee Laudernek az eladó pedig egyben szakértő is volt tehát nem kellett attól tartanom se,hogy rossz árnyalatott választok. Szóval a tapasztalataim. Az arcomon nem éreztemmhogy lett volna alapozó de az arcom olyan lett mint egy babájé nem jött le alvás után se viszont én lemostam amit nagy nehezen tettem meg mert IMÁDOM!!! Szerintem minden pénzt megér! És amit a legjobban szeretek benne,hogy nincs illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Ysu

2016. október 12.

A Double Wear után döntöttm úgy, hogy kipróbálom ezt a könnyebb változatot is, nyárra jó lesz egy könnyebb alapozó. Ezzel is maximálisan elégedett vagyok, nagyon szép, természetes hatása van. Ezt én is szoktam fixálni átlátszó púderrel, de a munkanap végéig kitart az eredmény :)
Egyedül a színválasztékot érzem kevésnek, bár nekem nyáron a 3-as tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 12.

Egyedül a színválasztékot érzem kevésnek, bár nekem nyáron a 3-as tökéletes!

tothbarbara74

2016. október 12.

Tényleg nagyon tartós, reggeltől estig fent van szinte kifényesedés nélkül, viszont nagyon mattá, maszkossá és fénytelenné teszi a bőröm és ezt nem jó értelemben mondom. A színválaszték nagyon gyenge, szinte minden évszakban két árnyalat között lennék, és olyan furcsa nehéz érzés az arcomon, bár egyáltalán nem fényesedik ki a nap folyamán. Bármilyen ragyogásfokozó primert vagy krémet teszek alá, akkor sem tudok egy leheletnyi bőrfényt sem kicsikarni belőle, ezért sajnos engem nagyon öregít, pedig egy háromnegyed tubusnyit próbálkoztam belőle, és nyáron bizonyos napokon jól jött a mattítása, de a tükörben nem igazán tetszett az eredmény. Fiatal, zsírosabb bőrön csodás lehet és a tartóssága szerintem nagyon jó, de sajnos nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 12.

csdora6

2016. október 12.

Érzékeny bőröm van épp ezért mindig figyelek a sminktermékek kiválasztásában. Szerencsére jól alkalmazkodik a bőrömhöz, szépen matt marad egész nap és nem kell azon aggódnom, hogy nap végére lekopik az egész sminkem. Primerrel alkalmazva, kevés is elég belőle. Nekem nem az abszolút befutó alapozó, dee amit ígér a cég, azt teljesíti a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

micirpicir

2016. október 8.

Sok vélemény olvasása után emellett döntöttem. Összességében a színválasztékot keveslem. Az 1, és 2-es árnyalat között vacilláltam, az utóbbit válaszottam nyáron, nemrég télre egy 1-est is beszereztem, ami egyenlőre világosnak tűnik. Eleinte kézzel való felvitele nehézkes volt, ecset vagy szivacs kellett hozzá, de most már kézzel is megy. Nem fénylik, nem szárítja a bőrt,szerintem tartós is, nekem kb. 10 óra használat után kell egy kicsit rápúdereznem. A fedését közepesnek mondanám, de cserébe nem is maszkos a hatása. A kiszerelése is tetszik, kis helyen elfér, könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Szabinusz

2016. szeptember 19.

A számtalan pozitív vélemény hatására döntöttem úgy, hogy kipróbálom a Double Wear alapozót, azonban a márkaboltban a hölgy az erősen vízhiányos, de alapjában véve nagyobb csúfságoktól mentes bőrömre inkább a light verziót ajánlotta.
Ami először feltűnt, hogy nagyon kellemes viselni, nem is éreztem, hogy bármi az arcomon lenne, valamint nagyon szépen egybeolvadt a bőrömmel.
A fedése valóban közepes, ez az én esetemben kifejezetten előny, ugyanis én nem szeretem a teljesen fedő termékeket, úgy érzem, azok a vonásaimat is elfedik.
Nem okozott irritációt, vagy más panaszt.
A tartósságával is elégedett vagyok, transparens púderrel fixálva kb. 10 órát minimális kopással bír ki rajtam.
Az általam eddig próbált, hasonló kategóriájú (MAC, Bobbi Brown) alapozóknál sokkal jobban bevált, abszolút tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nem okozott irritációt, vagy más panaszt.

Wivcsy

2016. augusztus 30.

Jelenlegi no.1. Hiába vízhiányos a bőröm, a T zónában mindig kifénylik. A beauty bloggerek ajánlása alapján bátorkodtam kipróbálni és egyszerűen nem tudok róla rosszat mondani. Már lassan 1 hónapja használom szinte minden nap és perfekt nagyon. Gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel, nem él külön életet, délutánra jelenik meg csak enyhe kifénylés a homlokomon, de nem zavaró abszolút, így nem is púderezek rá. Annyi, hogy az arcomon (T zóna kivételével) kicsit hidratálóbb hatású vagy több krémet viszek fel, hogy kellőképpen alá legyen hidratálva.
Lelkifurdalás nélkül lecseréltem a Mac Studio fix alapozómat. Nekem ezerszer jobb.
A bőrtónusom most nyáron közepesen napbarnított (egyébként teljesen világos bőrű vagyok a többi évszakban) és mégis a 3-as árnyalat kellett megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Wey1122

2016. július 4.

Miután a kedvenc alapozóm a Guerlain Lingerie De Peau igencsak kifogyóban van ezért új után kutattam. az Embert hagytja a kíváncsiság hú lehet a jót még jobban fokozni. gondoltam Dior Star lesz a befutó. Tévedtem sajnos. Így mégiscsak megvettem Estee Lauder alapozót.
Közel a 40 felé kombinált bőrrel már nem gondolkozom extra matt alapozóban.Néha 1-2 pattanás beköszön és távozni is nehezen távozik,pedig már nem piszkálom őket.
Elég tág pórusaim vannak ezért gondoltam nyárra ő tökéletes lesz.Meglepően sűrű alapozó a Guerlainhez képest.Zoeva 103 és 104-es ecsetét használom feltváltva.Tökéletes az összhang közöttük.
Nincs erős fedése,néha én is keveslem akkor előveszem mostohát a Diort. Szép és jó de nekem csak blenderrel müködik .
Azért bevallom legszebb eredményt,kezelhetőséget beleszámítva Dior prímert is beleadva a királylány mégiscsak a Guerlain.
Megadom neki az 5 csillagot,mert tényleg jó kis alapozó ő is.Szép egyenletes bőrképet ad,egész nap tartós nem folyik nem pereg le.Nem okoz pattanást,irritációt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Phenyl Methicone, Hexyl Laurate, Methicone
Emulgeálószerek: Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Tisztítószerek: Magnesium Laureth Sulfate, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.