Estée Lauder

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 18.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált

Közepes fedést és félig matt végeredményt adó alapozó, mely tartós és valódi színt ad a bőrnek. Rendkívül könnyű és kényelmes viselet. Olaj- és illatanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Lencseee

2016. június 27.

Ecsetelo blog,koszonom-koszonom!hogy felhivtad ra a figyelmemet. Tokeletes!konnyu hasznalt, jo fedes, jo epithetoseg, szuper arnyalatok, tartosaag,termeszetes hatas....hjaj:-) csak szuperlativuszok! Minden penzt megert!(es koszonom kremmania,hogy itt szert is tudtam ra tenni:-D)

Update: Még mindig imádom! Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes mindennapi, rohangálós alapozómat. Én, valószínűleg a "light" mivolta miatt, egy klassz bb krémként használom. Jól fed, de éppen annyira, amennyire kell; "új" bőrt nem ad, hanem valahogy a természetes hatást őrzi meg úgy, hogy, ahol kell megfelelőképpen korrigál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

stellacadente

2016. május 16.

Miután először felkentem, az volt az első gondolatom, hogy ez igen, ilyen egy tökéletes alapozó! Tökéletesen sima bőrt varázsolt, alig hittem a szememnek. A felvitelt szigorúan ecsettel javaslom, mert elég sűrű az állaga és így el lehet kerülni a felesleg lerakódását. Transzparens púderrel fixálom, így legnagyobb döbbenetemre egész nap tart. Napközben legfeljebb egy kis korrektorral frissítek itt-ott, illetve egyszer újra púderezek, de ez a legkevesebb, az alapozó fixen a helyén marad. Ráadásul nem is érzem, hogy rajtam van. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

agen

2016. május 2.

Szerintem egy alapozónak ilyennek kell lennie..annyira szépen fed, olyan egységessé teszi a bőrt, talán ez fényesedik át a legnehezebben, nagyon szépen lehet rá sminkelni. Miután ezt kipróbáltam, nem is volt kedvem tovább kísérletezni mással. Nyáron bb/cc-s vagyok, így hamarosan pihenni tér, de nálam 2 évet kibírt :) imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

TwinkleZora

2016. április 29.

Vichy Normaderm Teint-et használtam évekig a problémás bőröm miatt, de megelégeltem és kipróbáltam egy MAC Pro Longwear Nourishing Waterproof Foundation-t. No az szépen kiszárította a bőrömet. Így jutottam el az Estée Lauder-hez és nagyon meg vagyok elégedve. Szépen építhető, nem szárít, ujjal is könnyen lehet vele dolgozni. Az árnyalata sajnos nem tökéletes, az én sárgás tónusomhoz egy kicsit túl rózsaszín. Bízom benne, hogy a nyári barnulás segít majd ezen, mert tökéletes nyári alapozónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

heyitseszter

2016. április 23.

A legvilágosabb árnyalatot használom kombinált bőrre. Az előttem szólókhoz hasonlóan először azt gondoltam, hogy sötét lesz, de valahogy mégis nagyon jól alkalmazkodik a bőrömhöz. Az egyik legtartósabb alapozóm, amit eddig használtam, közben egyáltalán nem nehéz, ugyanakkor ha építeni kell, akkor van rá lehetőség. Alapvetően BB/CC krém párti vagyok, nincs szükségem erős fedésre, vékony rétegben használom csak. Kombinált bőrön nagyon szépen mutat, inkább ragyogó bőr felé hajlik, nem is szeretek rá púdert használni, és ebben az időszakban most nincs is rá szükség.
Ismét egy szuper tipp Petrán Ágnestől, köszi. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Ismét egy szuper tipp Petrán Ágnestől, köszi. (:

sildicow

2016. március 26.

Csodálkozva látom, hogy még nem véleményeztem ezt az alapozót, pedig nagyon szeretem. Kb. 2 éve vettem 01-es árnyalatban, elsőre kicsit sötétnek tűnt, de jól alkalmazkodik a bőrömhöz, nem oxidálódik. A fedése abszolút korrekt, látszik, hogy korrigál, de nincs maszkos vagy fullasztó érzés utána ecsettel felrakva. Tartós, alig kopik, nem szárít, vagy emeli ki a száraz részeket. Vannak bőrproblémáim bőven, de nekem ez teljesen elegendő hétköznapokra, mert természetesen mutat. Nyilván elég magas árkategóriájú, de abszolút megéri, mert tényleg látható, hogy minőségi alapozó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Lauu

2016. március 23.

Csatlakoznék a rajongókhoz, első alkalommal olyan 2 éve vettem meg és jól elvoltunk, mikor kezdett elfogyni épp elkapott a MAC függőség és lecseréltem egy Studio fixre. Ma már tudom, hogy oltári ballépés volt. Próbáltam azt megszeretni, de nem, addig sündörögtem a márkaboltban, hogy vettem egyet újra. Imádás, számomra ő a tökéletes :) a MAC meg ment az eladó cuccok közé, hátha vkinek pont ő hiányzik.
Update: Azóta is imádom, van fedése, de nem maszkos, jól építhető, nekem vízhiányos a bőröm, így használok alá krémet, így sem fényesedik át (nagyobb melegben gondolom ezzel majd lesz baj) nagyon jól igazodik a bőrszínemhez, szeretem a kiszerelését, a felvitelhez nem használok ecsetet, mert ujjal is nagyon szépen meg lehet oldani. Számomra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Biamaki

2016. március 12.

Már 3 hete ismerkedünk. Hagytam neki időt mielőtt véleményt írok róla, mert bíztam benne, hogy az első tapasztalataim csalnak. A legvilàgosabb szín nekem tökéletesen illeszkedik. A felvitelével bajban voltam, eddig az alapozókat kézzel vittem fel de ez a technika ennél szerintem nem működik. Próbálkoztam több módszerrel és végül a nedves blender és némi primer variáció vàlt be. Nagyon tartós, mégis olyan érzés mintha nem lenne rajtam alapozó. Egész nap szépen bírja és maximum az orrom fényesedik ki kicsit. Ebből látszik, hogy ez egy igazán jó minőségű alapozó. Azért nem vagyok vele maradéktalanul elégedett. A kis ráncaimat kihangsúlyozza és nem olvad úgy egybe a bőrömmel mint màs alapozók. Azt hiszem, hogy talán az enyémnél zsírosabb bőrön jobban működhet. Mióta használom gyakrabban van pattanásom de ezt nem feltétlenül az alapozónak tudom be. Utólag azt gondolom, hogy nekem ideálisabb lett volna a kettes szàmú jelöltem Dioréktól ( ami persze ettől is dràgàbb). Hiányolok némi hidratàló hatàst, ez inkább szárít. Ezért 4 -est adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

BernieR

2016. március 10.

Eredetileg az eskuvomre vásároltam meg, mert alacsony SPF tartalma miatt fotokon szépen mutat. A fedése kozepes, viszont érdemes hidratálot vagy primert használni alá, mert a száraz részeket kiemelheti. Tartos és természetes (nem maszkszeru) hatást ad, még 35 fokos hosegben is, ami azért nem utolso dolog az eskuvodon :) Egy ponot levonok, mert rendszeres használat mellet eltomitette a porusaimat, ugyhogy marad alkalmi használatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

wdorika

2016. február 26.

Az itt olvasottak alapján vettem meg. Szeretem, mert tényleg nincs maszk hatása, mégis jól fed. Hagyja lélegezni a bőrömet, és szép bőrképet varázsol. A 2-es árnyalatot választottam, és ezidáig sokféle alapozóm volt és sokszor megesett, hogy a legközelebbi árnyalat sem volt tökéletes, ez az árnyalat illik hozzám a legjobban. Viszont a matt hatás elmarad, egy pici púdert is kell használnom ahhoz, hogy tényleg matt legyen. Amit nem értek, hogy minden reggel, használat előtt össze kell ráznom, mert anélkül valami szntelen folyadék kezd el köcsorogni az elején, szín csak utána jön. A lejárati idővel nincs baj, most vettem. Emiatt csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Phenyl Methicone, Hexyl Laurate, Methicone
Emulgeálószerek: Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Tisztítószerek: Magnesium Laureth Sulfate, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.