Estée Lauder

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mamba22, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. március 18.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált

Közepes fedést és félig matt végeredményt adó alapozó, mely tartós és valódi színt ad a bőrnek. Rendkívül könnyű és kényelmes viselet. Olaj- és illatanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

komzsuska

2016. január 13.

UPDATE: cirka 3 hónap után már kevésbé lelkesedem. Félre ne értsetek, szuper alapozó, természetes is, de egyszerűen sötét nekem, és ez nem hagy nyugodni... azt meg túlzásnak érezném nála, hogy valami alapozó világosítóval fellöttyintsem. Nem, az borzalmas lenne. Szeretem még mindig, de nem ő az Igazi. Bárcsak lenne egy nagyon pindurival világosabb árnyalata is...

Szeretem :) Olyan szép egészséges bőrképet kreál, kicsi ragyogást is ad, amit én szeretek. Egy ici-picit sötétnek találom a legvilágosabb árnyalatot is (ez az én örök keresztem), de több embert is kérdeztem, fiút-lányt, és nem látszik, hogy a bőrömön van. Szóval, örülök, valószínűleg csak én vizslatom túlzott nagyítós tükörrel az arcom, és az alapozók eredményeit.
Egyébként könnyű eloszlatni, nekem szépen elfedi az orromon lévő enyhe mitesszereket, egységesít, és a helyén is marad, nem kopik, nem fénylik át. Ez szuper pont nálam. Nem is érzem, hogy viselek valamit, tehát kényelmes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

angelcare

2016. január 11.

Nem rossz,de ennyi pénzért többet vártam,bár a tartóssága vitathatatlan.Nekem a 2-es árnyalat megfelelő és a fedése is elegendő.Nem mondom hogy csalódott vagyok de a nagy wow elmaradt.
Update: A márka BB krémjével keverve használom ha tartósabb sminket szeretnék.Önmagában nagyon vakolat hatású rajtam még aláhidratálás mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

laural

2016. január 11.

Télire teljesen kifakult a bőröm, ezért új alapozó után kellett néznem. Eddig a síma DW fair árnyalatát használtam, de az most egyértelműen túl sötét, és szárít is sajnos, ezért gondoltam, hogy világosabb árnyalatban kipróbálom a light változatot. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, az 1-es árnyalat jó lett, nem szárít úgy, mint a síma változat, és számomra a fedése is megfelelő (bár látom, hogy azért kevésbbé fed, mint a társa). Azt hiszem, hosszútávon is ennél az alapozónál maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

LittleBaby

2016. január 1.

Ha egy sminktermékbe szerelmes lehet az ember, akkor ez az! Egyszerűen imádom!! A csomagolása már a luxust sugallja, maga a krém nagyon tökéletesen beleolvad a bőrömbe, nem lehet érezni, hogy fent van, és nagyon hosszú ideig a helyén marad, nincs maszkhatás!
Nagyon könnyű vele dolgozni, és nagyon élvezem már az első pillanatot, amikor a bőrömhöz ér.. :D Mindegyik alapozót üti! Megéri az árát teljesen, biztosan nem mondok le róla <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 1.

Fviki

2015. december 25.

nekem ez az ALAPOZÓ. Mondjuk szerencsére nincs olyan jellegű problémám, ami miatt erős fedésre van szükségem, de elég hisztis tud lenni a bőröm. Vízhiányos, de olykor hajlamos fényleni (mitől???). Aztán a hámlasztók miatt olykor hámlok (na ebben az esetben nem jó egyetlen alapozó vagy BB krém sem, sajnos a hidratálón kívül minden más borzalmasan fest a hámló bőrön). Szóval ez a tökéletes alapozó, nagyon komfortosan viselkedik a hidratálómmal és a fényvédőmmel egyaránt. Színe remekül illik a bőrömhöz, nem szükséges púderezni, ez így pont jó. Simán bír 8-10 órát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.

beauty7

2015. december 25.

UPDATE: Sajnos a kezdeti imádat után le kell vonjak egy pontot. Egészen váratlanul vettem észre hogy a színe mennyire oxidálódik és mikor napközben megláttam magamat egyszerűen legszívesebben rohantam volna lemosni... :( És az állagával is akadtak újabban gondjaim. Ha valahova pluszban még kell raknom már nagyon nem szép :( Szürkés és nagyon virít a természetellenesség... Igazán kár érte tényleg!

Ooo imádom! A sima DW-t terveztem megvenni, de aztán kiderült hogy ami színben jó lenne az nincs és csak egy hét múlva érkezett volna meg. Először úgy gondoltam mindegy, várok egy hetet, de aztán... Az eladó inkább ezt ajánlotta. Mert hogy annak brurál erős fedése van és ennél fogva feltűnőbb is azért. Nekem pedig elég közepes is már szerencsére (régebben jóval rosszabb bőröm volt, amit levendulaolaj rendszeres használata szépen rendbehozott) és fontos is hogy természetes legyen. A DW korrektorával együtt tökéletes! Nem is kell ennél nagyobb fedés :) és egész nap nem fénylik át nekem, szuper tartós, és könnyű, és tökéletes :D Azért egy minimális gyenge fedésű púderrel szoktam fixálni hogy ne legyen biztos semmi gondom vele egész nap, de sanszos, hogy anélkül sem lenne :) Gyönyörű és fantasztikus :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 25.

erika0325

2015. november 24.

Juj de szeretem! Itt vettem a KM-en, szerintem még meleg lehetett a kedves eladó klaviatúrája, olyan gyorsan lecsaptam rá:-) Könyebb eldolgozni mint a nagy testvérét, így a kapkodós napokon szerintem ehhez fogok hozzányúlni. Ma kora reggeltől viselem, és most így estére is tökéletes a sminkem. A 3-as színben van meg, és hihetelenül passzol a bőrszínemhez, szinte nem is láttam hol kell még eldolgoznom. Szerelem első viselésre!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

katasapkin

2015. november 12.

Verhetetlen. Soha ennyire nem voltam még alapozóval megelégedve. Ezelőtt a sima Double Wear-t használtam, amiről szintén azt gondolotam, hogy isten ajándéka... nade amikor kipróbáltam a Light változatát... akkor még elégedettebb voltam. Nem találtam még ehhez hasonlót sem, annyira szépen fed és mégis könnyű, mint egy BB krém. A színei is nagyon tetszenek, bár én kettőt keverek össze, hogy a lehető legjobban illeszkedjen a bőrömhöz. Többször is újra vásároltam már, nem tudom megunni. Ajánlani tudom mindenkinek, aki természetes hatásra vágyik maximális fedéssel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Kazai

2015. november 10.

Nagyon szeretem!!! Evek ota ezt hasznalom es csak ez valt be, pedig nagyon sok,draga es markas alapozot probaltam mar (Lancome,Clinique,YSL). Szerintem a fedese is nagyon jo,az en pigmentfoltos,neha pattanasos arcomat szepen fedi. Igaz,en meg hasznalok ra Clinique Almost Powder kopudert. Azzal egyutt tokeletes!!!!
Nagyon tartos,reggel kifestem magam es egesz nap nem kell a tukorbe se neznem. Csak ajanlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 10.

_ca_

2015. november 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket, mert természetes hatású, enye-közepes fedése van. Szinte nem is látszik, hogy van rajtam alapozó (bár a felvitelkor vigyázni kell, hogy mindenhol jól eldolgozzam), viszont a kisebb hibákat és egyenetlenségeket nagyon szépen korrigálja. Világos bőröm van, de az 1-es árnyalata szerencsére tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethyl Pentaphenyl Trisiloxane, Tribehenin, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Phenyl Methicone, Hexyl Laurate, Methicone
Emulgeálószerek: Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Methicone
Tisztítószerek: Magnesium Laureth Sulfate, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Dimethicone / Polyglycerin-3 Crosspolymer, Laureth-7, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Xanthan Gum
Színezékek: CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.