Estée Lauder

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chyork, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. október 17.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Puha szemceruza, a másik végén egy szivaccsal a könnyebb használhatóság kedvéért. 12 órán át tartja magát

13 színben kapható

umpalumpa

2018. március 10.

Egy kobalt-kéket szerváltam. Gondoltam jó lesz a meleg barna szemeimhez. Nekem tetszik, tényleg jól néz ki.
Nem igazán használok szemceruzát, valahogy nem szeretek vele vacakolni, de úgy érzem ezzel megéri. Nem olyan tartós az olajosodó szemhéjam miatt. Lealapoztam a szemhéjam, festékpor is került rá, utána rajzoltam a pilláim tövébe a ceruzával. Az egészre egy kis szilika-púder került és pár óra múlva mégis feltapadt kicsit a felső szemhéjamra (ami nem a mozgó rész). A vízvonalra is kipróbáltam, de eléggé smirglis érzés volt, ezért ezt csak pihent napokon alkalmazom majd, amikor a szemem jó állapotban van nedvesség szempontjából. Hát, olyan 4-est adnék az eddigi ceruzáimhoz hasonlítva, Lauder holmikhoz képest pedig csak 3-ast. Kap 4 csillagot, mert nagyon szép és szÍvesen fogom a szín miatt alkalmazni, :P később pedig felülvizsgálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

balkri

2017. szeptember 25.

Tartós, nem kenődik el, nekem ez volt a cél. Az árát kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Tartós, nem kenődik el, nekem ez volt a cél. Az árát kicsit sokallom.

hlilko

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 10.

Jó pigmentált, krémes, kellemes viselet. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Jó pigmentált, krémes, kellemes viselet. Csak ajánlani tudom.

Lencseee

2017. július 6.

Egy ujabb doublewear termek,ami uj utakat nyitott meg a szamomra...Pont olyan 8 oras viseles utan,mint,amikor feltettem. Nem kenodik,nem maszkal...azt hiszem ez A tokeletes szemceruza!!!!! Erre is annyira racsodalkoztam,mint az alapozora es a bb-re... ebben a termekkategoriaban ennel feljebb nincs😍 Koszonom Estee!😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Hanna83

2017. május 29.

Nagyon jó termék, gyönyörű, intenzív vonalat lehet vele húzni, tartós. Kicsit nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

tnori

2017. március 28.

Az egyik legjobb cemceruza amit használtam, nagyon könnyű vele vonalat húzni, nem lehet elrontani. A felvitelkor kellően 'lágy', ezért könnyen satirozhato, ha megszarad a nap végéig a helyén marad. Nekem a fekete van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

orchidea8627

2017. március 25.

Fantasztikus! Pigmentált, krémes, satírozható, de ha megszáradt akkor lerobbanthatatlan. Ez a tökéletes szemceruza. Feketében van meg, de már tervezek egy szép kávébarnát is beszerezni. Csodás darab, nincs mit nagyon ragozni rajta.

UPDATE: Azóta beszereztem egy barnát is, már a másodikat fogyasztom belőle, de valami miatt nap végére el-elkenődik egy picit. Nem folyik le teljesen, de észrevehetően elmaszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Asianlover

2017. március 25.

Imádom! A legjobb szemceruza, amit használtam. Barna és kék árnyalatban van meg, abszolút tartós, EGÉSZ NAP a helyén marad, mint, amit odahegesztettek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Reija

2017. január 21.

Sziasztok! Nekem egy onyx-coffee combó van meg. Tartós , nem irritál . Viszont a fekete az nekem nem elég sötét. Volt már ettől jóval erősebb fekete színű ceruzám is , mégpedig Barry M Bold waterproof szemcerka. Nagyon fekete, nagyon tartós. Este úgy kell le vakarni.. szó szerint..:) egy negatívum van vele.. nekem ég tőle a szemem .. bár valószínű csak az én szemem érzékeny..szóval ez nekem a színe miatt 4-es

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 21.

Regi84

2016. december 16.

Nekem egyáltalán nem tartós. Szép mélyfekete, krémes, könnyen kezelhető, de az ahogy lefolyik szó szerint nagyon ciki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.