Estée Lauder

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chyork, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. október 17.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Puha szemceruza, a másik végén egy szivaccsal a könnyebb használhatóság kedvéért. 12 órán át tartja magát

13 színben kapható

Igh12

2016. július 13.

Egy olyan ceruzára van szükségem, szépen pigmentált, jól bírja a strapát, és nem irritál. Ebben a ceruzában soha nem csalódtam.
Ez lesz az , ami alapdarab a polcomon > méghozzá barna színben.
Ami engem illet, nem igazán érdekel a satírozgatás, illetve a gumis fej. - Alul, a pilláknál "színezek", illetve néha felső vonalat húzok vele tus alá - kicsit megvastagítva, árnyaltabbá téve a tusvonalat.
Szinte minden nap használom, és még nem vettem észre, hogy "hirtelen eltűnt volna" , tehát szerintem sokáig elég. (több mint 3 hónap után nem tartok még a ceruza felénél.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Ez lesz az , ami alapdarab a polcomon > méghozzá barna színben.

Evicska

2016. július 3.

Nagyon könnyű használni, szépen lehet satírozni a gumis részével. Kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Nagyon könnyű használni, szépen lehet satírozni a gumis részével. Kedvenc.

hajasbaba

2016. május 26.

Egyáltalán nem tudom satírozni ezzel a gumis résszel a végén. Túl kemény ez a műanyag és ide-oda kell húzgálni a szemkörnyékem - amit nem túl jó - , hogy valamennyire sikerüljön eldolgozni. Maga a festék is elveszíti krémességét a szememen, ezáltal gyakorlatilag nem fogy, nem látszik a használata sem. Ebből azt gondoltam, hogy legalább tartós lesz, nálam viszont kenődik rendesen. Felvitel után kb. 20 perccel később néztem újra tükörbe, akkor már ott csücsült két csík a szemöldököm alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Esztibeszti

2016. április 7.

Nagyon jó szemceruza. Mínusz csillag mert a többi ceruzához képest nagyon gyorsan fogy és ahhoz képest, hogy "stay-in-place" azért kenődik rendesen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

bokros

2016. március 23.

Kiváló szemceruza az biztos! Már egyet majdnem teljesen elhasználtam és megvettem a következőt is, tehát mostmár alapos tesztelés után véleményezem... :) Az Onyx árnyalatot használom, mely a legsötétebb fekete szín, amit valaha ceruzában használtam. Kíválóan siklik, puha, nem sérti a szememet és viszonylag tartósnak is mondható. Azért írom, hogy viszonylag, mert sajnos nekem ez is elmoccan a nap folyamán (főként a szemem sarkánál). Korrigálhatónak korrigálható, de ha többször (3-4-szer) átmegyek a vonalon (vízvonal), akkor elkezd leperegni és az apró sarabkák belemennek a szemembe és felsértik. Így többynire én egy olcsóbb kategóriás fekete szemceruzával (Miss Sporty Fekete-másik kedvencem) szoktam javítani, mellyel nem áll fent ez a probléma. Ennek ellenére szerintem nagyon jó kis szemceruzának számít (elég sokfajta ceruzát kipróbáltam már)! Viszont az ára (ami elég húzós) és a kis maszatolódás miatt nekem csak négy csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

edi74

2016. március 13.

Igen! Megtaláltam! A legfeketébb, használatkor a legkrémesebben meghúzható, a legtartósabb, a legtökéletesebb, és egyben a legdrágább szemceruzámat. Boldog vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 13.

Macsek23

2016. február 10.

Tökéletes! Végre egy tuti szemceruza, ami nem mászik el. Könnyű használni, szine nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 10.

timiss

2015. december 15.

Nagyon szuper szemceruza! Puha, könnyű vele szép füstös szemeket csinálni:)
Gondolkodom több szín beszerzésén is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Nagyon szuper szemceruza! Puha, könnyű vele szép füstös szemeket csinálni:)
Gondolkodom több szín beszerzésén is.

gina82

2015. szeptember 23.

Szép élénk színe van,kellően puha,könnyen használható.De,kb 3 órát marad fent,utána lekenődik,és emelett rettentően gyorsan fogy,két-három használat után teljesen elfogy a hegye.Többet vártam a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

laanyka

2015. szeptember 2.

Sztem jó ez a ceruza, nekem nem kenődött. Elég béna vagyok a szemcerkákkal, de ezzel könnyen tudok dolgozni (nem tudom miért :D) és tartós is :) lehet h nem ez az egyik leglátványosabb estée smink (hanem pl. vmelyik rúzs), de szerintem az egyik legjobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.