Estée Lauder

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chyork, az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2015. október 17.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Puha szemceruza, a másik végén egy szivaccsal a könnyebb használhatóság kedvéért. 12 órán át tartja magát

13 színben kapható

Bei

2015. május 11.

Sokkal többet vártam tőle.Tartós viszont elkenődik.Egyetlen szemceruza volt eddig számomra tökéletes az Almay.Sajnos fogalmam sincs hol tudnám beszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

anett01237

2015. május 1.

Én a kék, és barna árnyalatot használom. Röviden, és tömören: minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, amivel egy tökéletes ceruzának kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 1.

Ildie

2015. március 7.

Ha az Emerland volt 07 névre hallgató zöld ceruzát 5 éve próbáltam volna, te jó, még drága se lenne, mennyi gagyit kidobtam a kukába, összeszedném a áraikat biztosan sírnék. Még viszonylag frissek vagyunk de szerelem teljes mértékben,nem tudnék az ömlelgéssel mégvárni. Tuti, hogy minden egyes neszeszeres akciós időszakban venni fogok két cerkát EL-éktők. A Chrome 14 nevű ezüst is maga a csoda, vízvonalon fél napig ottmarad. Puha, saját súlyával elboldogul, de nem túl puha, hogy mindenhol ott legyen. Én a zöldet alulra csak a külső 1/3adba húzom és ecsettel húzom onnan tovább, mivel annyira sok benne a szín, ha körbehúzom az egész szemem, bizony panda lennék. A legtöbb cerkát porral satirozom el, hogy tartósabb legyen, őt nem, így ahogy van, max egy kis pigment a játékosság kedvéért. Ha hibát akarnék mondani az lenne, hogy a szemem alatt lévő hatalmas nagy ránca frissen belemászik, ha nincs ott kellő mennyiségű púder. Ezt egyszer csinálja max, közvetlenűl sminkelés után. Ezt az összes puha ceruzám csinálja. Annyira de annyira rossz helyen van az a ránc, idegesít. Visszatérve máshol nem maszatol. Mind a kettő szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

Hajnal_ka

2015. március 5.

Megújították a ceruzát, végén szivacs helyett egy kis szilikon fej van. Állítólag a tartósságán is javítottak, amit nem tudok észrevételezni, mert most vettem először ilyet! Az viszont biztos, hogy szuper ceruza, nem bántja a szemem, (ami nálam nagy szó, mert minden irritál), nagyon tartós, bárhova húzom, nem maszatolódik, imádom. Egyetlen hátránya, hogy lemosni nagyon nehéz, még keresem hozzá a megfelelő sminklemosót, mert hiába sikálom este, reggel mindig pandamaciként ébredek! Ha valaki megtalálta a hozzá illő lemosót, szóljon lszi!
De ezt leszámítva megy az 5*!!! Vége a kísérletezésnek, ő az igazi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 5.

De ezt leszámítva megy az 5*!!! Vége a kísérletezésnek, ő az igazi! :)

Cipriana

2015. január 26.

A "black plum" árnyalatot birtoklom, ami selymes fényű, csodaszép lila. Tartós, nem irritál és önmagában is nagyon mutatós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

annama

2014. november 3.

Már vagy 10 éve használom, bár nem szoktam sminket ennyi ideig megôrizni, ez a ceruza ugyanis nem veszített a minôségébôl, nagyon szépen megtapad a festék, nem maszatolódik, nem morzsálódik, könnyen siklik a bôrön (még ennyi év után is), és a szivacsos részt is nagyon hasznosnak találom, szépen lehet vele satírozni. Szemöldökceruzának is nagyon bevállt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 3.

despoina

2014. október 17.

Glamour napokon vasaroltam meg nehany eve igy kaptam ra ketto ezernyi kedvezmenyt. Nagyon jo szemceruza nen irrialta szemem soha, lassan fogy mindennapos hasznalat mellett is. Szep a szine en a feketeben birtokoltam, gazagon pigmentalt. A masik vegen talalhato szivacs praktikus azok szamara akik szeretnek satirozni. Egy igazi minosegi darab hozza az estee lauder magas szinvonalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

La-Fee

2014. március 31.

Tíz éve volt az elsö Coffee árnyalata meg nekem. Majd kerestem az olcsóbbat, a hasonló árnyalatút, mire rájöttem, hogy ez nekem alap darabnak kell, hogy legyen az életemben :)) Nem könnyezek töle, tartós, sejtelmes árnyalat, szépen lehet vele dolgozni, megéri az áràt! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

Scarlett91

2014. január 9.

Nekem egy barna árnyalat van meg, szerintem szuper termék. Vízvonalon is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Keesia

2013. december 18.

A fekete és a Blackened Plum színekben van meg.
Szépek a színek, szépen satírozható, így szép a végeredmény, de nálam egyáltalán nem tartós, és nagyon csúnyán elkenődik. Sajnos sehogy sem vált be, pedig próbáltam több módon elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

A fekete és a Blackened Plum színekben van meg.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.