Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• innovatív AeroPowder technológia
  • ultrakönnyű és finom szerkezetű, így tökéletes kényelmet biztosít
  • légies habállaga színes púderréteggé alakul át
  • friss, természetes, matt végeredményt ad
  • közepes fedést és nap elleni védelmet biztosít
  • elfedi a bőr tökéletlenségeit és kiegyenlíti az arcbőrt

Estée Lauder Ideal Matte Alapozó+Clinique Superbalanced alapozók kiprobalasra
Ár: 1990Ft együtt a kettő , Eladó: Chrissy
Állapot: Használtak, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, ajánlott posta, FoxPost

Felingris

2012. augusztus 9.

En nagyon szeretem,szepen mattit,meg puder nelkül is megällja a helyet...nem lesz maszkhatäsa,ha mindig csak egy borsonyit hasznälunk,viszont olyan jol fed,hogy nem kell hozzä korrektor,egyszer ugy hozta a sors,hogy aludtam is benne,es reggelre is matt volt az arcom,es csak minimälisan kopott meg.ha mindig csak picit hasznälunk,akkor sok drogeriäs alapozoval szemben is megällja a helyet är tekinteteben,mert nagyon sokäig eleg.nekem csillagosötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Viki000

2012. március 27.

Valóban mattít és bársonyos lesz tőle a bőr, de még vékony rétegben felkenve is nagyon erős a fedése és ezáltal maszk hatású. Egyáltalán nem természetes, nappalra főleg sok. Nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

bironekatalin85

2012. március 3.

Tavaszi, nyári szezonban használtam, valóban mattít, és elfedi a pattanásokat is.
Tartós, finom textúrájú. Könnyű a felvitel. Amit hátrányként említenék, az a kicsit lilás beütés, ami felvitelkor jelentkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 3.

andrea.horvath79

2011. október 6.

Gyönyörü bársonyos lesz töle a bör és annyira elfedi a börhibákat, hogy már maszkszerü. Ezentúl engem még mitesszerekkel is megajándékozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 6.

Judiit

2011. szeptember 20.

Nagy kedvencem. Valahogy most rászoktam a hab állagú alapozókra. Gyönyörűen fel lehet vinni, egy kisebb borsónyi mennyiség elég az egész arcra. Annyira természetes a hatása, hogy csak a színe miatt veszik észre, hogy van valami az arcomon..... Na igen, a legvilágosabb árnyalat is sötét nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Hidratálók: Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.