Estée Lauder

Ár:   16 960-29 060 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Ár:   16 960-29 060 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Illatjegyek: szilva, üröm, jázmin, liliom, tubarózsa, oud (agarfa), kasmír, labdanum, pacsuli, ébenfa, vanília, pézsma, bőr

Új ❗Estée Lauder Modern Muse Chic
Ár: 14500 , Eladó: Csokri
Állapot: Új bontatlan 50ml , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
Estée Lauder Modern Muse Chic/10ml
Ár: 1900 , Eladó: zsokaw
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó

bugeyes

2017. december 19.

Szerencsére nem tántorítottak el a negatív vélemények, úgyhogy megvettem, persze ezt azért tesztelés is megelőzte. Nekem pont azért tetszik, mert kicsit teltebb, fülledtebb illat. Szerintem egyedi, nem tucat illat és a tartósságával sincs baj. Azért csodaszernek nem mondanám, mert rátaláltam már egy olyan parfümrr, amelyik évek óta mindent visz nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Timi01

2016. szeptember 17.

Olvastam az előző hozzászólásokat, hű én nem tudok ilyen szépen illatot leírni de ettől függetlenül ez az egyik kedvenc parfümöm. Nagyon kicsi kell belőle, tartós és rengetegen megdícsérték rajtam. Amikor legelőször megéreztem az illatát már akkor tudtam, hogy ez nekem kell. Azóta már a 2. üvegnél tartok és nem tudom megunni. Szerintem is randiparfüm de simán fújom bármikor csak akkor kevesebbet. Inkább fanyar illatot érzek mint virágosat de mindenkin más illata van egy parfümnek, szóval ez tényleg nagyon szubjektív de azért nem esik jól, hogy így leszólták szegénykémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

datim

2016. augusztus 12.

Nagyon szeretem, finom, könnyű, nyári illat és sokáig érezhető a bőrömön.
Nem lepődtem meg a véleményeken, én egy barátnőmtől kaptam, akinek szintén nem jött be, de a mai napig meglepődik, hogy nálam milyen jól működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Nagyon szeretem, finom, könnyű, nyári illat és sokáig érezhető a bőrömön.

dobolank

Korcsoport: >54
2016. július 1.

Nagyon meglepődtem, ahogy olvastam a véleményeket. Rajtam a sima MM is működik és ez is. Sőt, én alig tudpm megkülönböztetni őket, ebben a melegben mind a kettő elegánsan virágos, kedves illat. A fő különbség a tartósságban van rajtam, ez fürdés után is abszolút ott marad a bőrömön. Hidegben nem szeretem őket, mert ridegen, szappanosan hatnak, de amikor 30+ fok van, ők aratnak... Sokan írják, hogy nem kifejezetten nyári illatok mennyire be tudnak nekik jönni nyáron, én velük vagyok így. A basier volée meg csak hidegben.... Azt azért tudni kell, hogy bár nem divat, én kifejezetten szeretem a virágos illatokat, és nem nagyon szeretem az orientálisakat, szóval innen kell nézni a véleményem.
Amit nem szeretek ebből az illatcsaládból, az a piros cucc, ami totálisan felejtős - nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 1.

2016. március 21.

Eddig kimaradt az életemből ez az illat, mivel a sima Modern Muse rajtam sajnos nem működik jól, ezért őt nem is próbáltam. Most egy kedves Krémmániás küldött nekem egy minit, így ismertem meg. És nagyon örülök neki, hogy összehozott minket a sors, mert ez az illat rajtam nagyon jól működik. Az illatjegyek meglehetősen kiegyensúlyozott arányban érvényesülnek a bőrömön, ami picit jobban kiérezhető az talán a szilva és a jázmin. De a jegyek összjátéka ad rajtam egy nagyon finom illatot, ami egyszerre elegáns, dögös és puha, krémes. Elhiszem, hogy sokaknak nem jön be, az utóbbi években úgy megváltozott a bőrkémiám, hogy általában az működik rajtam jól ami az emberek nagy részén nem. Rajtam tartós is, egy-egy csepp a nyakam két oldalára a fülem mögé tart egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Kodi

2016. február 25.

Az anyaillattal együtt álltak sorba a kegyelemért, de neki csak a fele jutott. Komoly, hogy ez egy parfüm? Állítom, hogyha üdítőitalt spriccelnék magamra, az is illatozna ennyire, mint ez. Ez a kis pacsuli kb. 2 percig tartott a csuklómon. Szerény nyomott véleményem szerint, annyi szép illat után ideje lenne méltóssággal visszavonulnia az EL fő parfümőrének, és inkább kisszékeket gyártani ilyen illatok helyett. Azoknak több haszna lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Katica13-D

2016. február 2.

Amikor első ízben magamra fújtam ezt a parfümöt... hmmmm, valami eszméletlenül finom virágos kompozíció. Már majdnem beleszerettem. Aztán alig egy óra múlva a buja virágok helyét átvette valami orrfacsaró pacsuli szag. Abból is a legkellemetlenebb, legszúrósabb, legtolakodóbb... és egész nap a világért sem akar csillapodni. Valami borzalom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

erika81

2015. szeptember 9.

Rajtam picit könnyedebb, mint az eredeti Muse, de azért én vélem benne felfedezni a hasonló illatjegyeket! Nagyon finom, de mivel az eredeti illatból birtoklok egy üveggel, ezért egyenlőre meghagyom másnak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

senskin

2015. szeptember 8.

Ő az igazi érzéki jázminruhába bújt Nő. Az anyaillat nincsen ilyen kifinomult.

.....Csak egy férfi kell hozzá és egy randihelyszín, vágy, szerelem és majd a kasmírba burkolózott testek mindent elárulnak Rólad....
Hódító!
Tökéletes!

Szerelem ez az illat! :)

Ő a nagy Ő. Nálam az anyaillat túl liliomos , de Chic hercegnőben a brilliáns jázmin ékeskedik....:) Ami valljuk be nekem való. LE ROUGE majd máskor, nálam most Chic kisasszony a nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Ő az igazi érzéki jázminruhába bújt Nő. Az anyaillat nincsen ilyen kifinomult.

Hódító!
Tökéletes!

Szerelem ez az illat! :)

Missglamorazzi

2015. április 9.

Wooow, ezt csak úgy magamra fújtam a nagy parfümkeresgélés közben. Miután már 50 parfümöt végigszaglásztam ez erősnek is tűnt, meg fűszeresnek is... De mire hazaértem, és hirtelen megéreztem a csuklómon, nagyon finom kis kavalkád lett. Igazi randiparfüm illata van, nappalra nem viselném. Most annyira megtetszett, hogy biztos visszatérek még kipróbálgatni , és ha jól kijövünk , lehet beruházok rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.