Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Rejetke
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Envious
Ár: 3200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
moncsi29

2014. október 15.

Sokáig próbálgattam ezt a rúzst,mire rávettem magam hogy véleményt írjak róla.
Láttam a sok ötös értékelést,és arra gondoltam hogy biztos bennem van a hiba,mert nálam ez NEM a tökéletes rúzs.
Powerful árnyalatban birtoklom,gyönyörű,erőteljes rózsaszín.
Mint már előttem leírták,csak alapos aláhidratálással lehet használni,különben ocsmány lesz a végeredmény.Állandóan ellenőrizgetnem kell,hogy nem ül-e bele a ráncocskákba,és egy idő után úgy érzem szárít.
9600 forintért jobbat vártam,a sima Lauder rúzsok sokkal jobbak.
Kinéztem belőle még egy színt,gyönyörű nude,de ezek után nem tudom megvegyem-e.
De hogy valami jót is írjak róla,nagyon tartós.Még este is lehet látni halványan.

Update:Springsteen módszerével működik.Tegnap ebben mentem a játszótérre,és többen is rákérdeztek mi van rajtam.
Jó rúzs,nagyon pigmentált,egy rétegben is tökéletesen fed.Azt hiszem beszerzek belőle még más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Sokáig próbálgattam ezt a rúzst,mire rávettem magam hogy véleményt írjak róla.
Powerful árnyalatban birtoklom,gyönyörű,erőteljes rózsaszín.
9600 forintért jobbat vártam,a sima Lauder rúzsok sokkal jobbak.
Kinéztem belőle még egy színt,gyönyörű nude,de ezek után nem tudom megvegyem-e.

j.sule

2014. október 14.

Még a nyáron vettem meg az első darabot, az Irresistible árnyalatot. A minőséggel és tartóssággal nem volt gond, de nem igazán találtam el a színt. Nem tetszettem magamnak vele. A nővérkém viszont gazdagabb lett egy EL-rúzzsal. :) Múlt héten aztán egy németországi reptéren újra belefutottam ezekbe a rúzsokba és a Decadent jött velem haza. Végre eltaláltam a hozzám illő színt. Nappalra csak nagyon vékonyan, kicsit tompítva viselem, de így is gyönyörű. És igazatok van, kell alá a hidratálás, mert nálam különben nem mutat szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Angel9377

2014. szeptember 27.

Elcsábultam a Desirable és az Eccentric árnyalatokra, és most legszívesebben külön értékelném a színeket. A Desirable nevű világosabb színnel nekem is az a problémám mint itt még néhányotoknak: csak hidratált ajkakra szabad felvinni, különben csúnyán beül az ajkak ráncaiba, és foltosodik is. A tartóssága teljesen átlagos, szóval összességében 3-4 csillag lenne ez a szín. Az Eccentric egy trükkös kis rúzs, lehet "éppenhogy" hatást és szépen felépített, szuper élénk színt is kreálni vele. Picit talán még hidratál is, és nagyon-nagyon tartós. Előnye, hogy nem kell aggódni, hogy ott van-e még, hogy néz ki stb, mert jól bírja a strapát és nagyon szépen, egyenletesen kopik. Annyira meg vagyok vele elégedve, hogy 5 csillagot adok a termékre a Desirable hiányosságai ellenére is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Ksari

2014. szeptember 18.

Szerintem ez a rúzs nem jó. 9600 Ft-ért valami luxus termékre számítottam, és ez semmilyen szempontból nem az. Jó, a külseje szép, a mágnestok igényes. A színe tetszik (Infamous), de nagyon nehéz szépen felvinni, darabokban megül a száj redőiben, szárít és csúnyán kopik. Nem tartós. Szomorú vagyok, mert nem volt jó vétel, inkább vettem volna 1 MAC rúzst, ami olcsóbb, és mindenben lekörözni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

2014. június 24.

Most, hogy bő 2,5 hónap után úgy tűnik, Envy rúzsok beszerzésének végére értem, próbálom kicsit összefésülni a sokszor update-elt véleményemet. Összességében elmondhatom, hogy a legjobb rúzsok, amikkel valaha dolgom volt. Krémesek, siklanak az ajkakon, felkenve alig érezhető, hogy van valami rajtam. Erősen pigmentáltak, egyenletesen fednek és még az én nem túl vastag ajkaimon is jól mutatnak. Tartósak, főleg a sötétebb színek, még letörlés után is láthatóak, mert mint egy ajaktinta megszínezik az ajkak bőrét (értelemszerűen a világosaknak nincs ilyen hatásuk). Több órát követően sem szárítanak, a nagyon világos árnyalatokat kivéve a nem tökéletes állapotban lévő ajkakat is megszépítik. Igényes a csomagolás is, a mágneses zár miatt nyugodt szívvel dobom a táskámban lévő neszesszerbe, mert magától nemigen tud kinyílni. Gyakorlatilag megvan bennük szinte minden, ami egy nőnek egy rúzzsal kapcsolatban vágya lehet (ami hiányzik az az "örök" tartósság, hogy legyen olyan letörlésig mint felkenéskor, dehát valljuk be ez teljesen irreális vágy).

Desirable: abszolút minden alkalomra hordható szín, és az üzlet mesterséges fényét kivéve nem sápasztott. Kicsit kevésbé tartós mint a sötétebb társai, de ugyanaz a krémes formula, gyönyörű finish-sel. Alá kell hidratálni, mert a száraz részeket ez a világos szín kiemeli, viszont azt nem vettem észre, hogy maga a rúzs szárítana.

Intense Nude: mint a neve is mutatja, ez egy nude szín, amolyan "my lips but better", barnás beütésű mályvás-rózsaszín, abszolút semleges, bármihez hordható. Alig észrevehető a színe, mégis megszépíti az ajkakat.

Irresistible: az Intense Nude picit sötétebb és mályvásabb nővérkéje. Visszafogott, szofisztikált árnyalat, élénk sminket nem tűrő, komolyabb helyekre (iroda, tárgyalás, stb.) tökéletes, "komoly", de nem öregítő szín.

Rebellious Rose: közepes színmélységű, meleg árnyalatú, rózsaszín és piros közötti szín, picit talán korallos tónussal. Ha valaki hozzám hasonlóan próbál kitörni a visszafogottabb színek világából akkor tökéletes választás, mert neki azért van már élénksége, "vidámsága", de még nem az az igazán harsány, figyelemfelkeltő szín, szerintem még ő is simán hordható "komoly" helyre is.

Vengeful Red: élénk sötétebb piros, amolyan femme fatale-szín, "A" piros rúzs. Sokáig a Red Ego-t szerettem volna megvenni a pirosak közül, de aztán mégis ez a szín győzött. :-)

Impulsive: pinkes beütésű nude rózsaszín.

Még úton van felém a Dynamic, amit nagyon várok, mert swatchok alapján gyönyörű, és majd ha elfogy a H. Rubinstein Rouge Wanted gyönyörű bézs-nude rúzsom (amely árnyalat érdekes módon a Nude Envy nevet viseli), akkor meg fogom venni az Insatiable Ivory-t.

UPDATE:
megérkezett a Dynamic, hát mit mondjak...én sem értem miért nem akarják ezt a színt (könnyen) hozzáférhetővé tenni a magyar nők számára. Egy igazi, életteli, RÓZSA-szín, nem egyszerűen rózsaszín, hanem a rózsaszín rózsának a színe. Vibráló, gyönyörű, nem túl visszafogott, nem túl harsány, igazi joker-szín ez is, a R. Rose-hoz hasonlóan, csak míg az talán kevesebb nőnek áll jól az enyhe korallos altónus miatt, ez szerintem kb. mindenkinek.

Vámmal kapcsolatban pedig megjegyzem, hogy szerintem a magyar vámosok súlyra mennek amikor találomra kiszednek egy-egy csomagot, ugyanis két nap különbséggel rendeltem ezt a rúzst és egy Tigi balzsamot epernetről, ma reggel hozta a postás ezt a rúzst, a csomagon ott virított az értékjelzés 7212 forint, ami ha csak 1-2 euróval is de vámhatár felett van. És szintén ma hozott egy levelet, hogy küldjem be a hajbalzsam értékére vonatkozó dokumentumokat vámeljárás lefolytatása céljából. Gondolom azon is, mint minden epernetes csomagon ott az értékjelzés, kb. 3200 forint volt, szóval bőven vámhatár alatt, csak hát az kb. 300 grammos csomag. Az utóbbi időben több mindent is rendeltem epernetről, mindegyik könnyű darab volt, egyikkel sem vacakoltak a vámon. A legolcsóbb de legnehezebb darabot pedig kiszúrták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 24.

Impulsive: pinkes beütésű nude rózsaszín.

UPDATE:

GlamourAndStyle

2014. június 10.

Wishes után szabadon: "a rúzsok rúzsával" van dolgunk, pedig azt hittem, hogy a Chanel Rouge Allure-t és a MAC rúzsait nem veri semmi. Aztán jött a Pure Color Envy szemet gyönyörködtető, letisztult csomagolással, káprázatos színskálával és a tömény luxus ígéretével ami olyannyira felülírta a rúzsokkal való eddigi tapasztalataimat, hogy most sorra mehetnék végig az összes high end rúzson levenni tőlük egy-egy csillagocskát, de nem leszek kegyetlen.

Desirable és Potent a két új kiskedvencem neve (egy sikeres vizsga után, úgy gondoltam ideje megajándékoznom magam, valamint 20% kedvezmény volt minden EL termékre a Müllerben, szóval dupa alibim volt rá és így kevésbé mardosott a bűntudat), nem mondom, hogy 10 perc volt kiválasztani őket, ilyen színválaszték ellett, de elmondhatom, hogy a két legtökéletesebb Nude árnyalatra tettem szert, abból pedig sosem elég. A Desirable nagyon természetes, szerintem olyan árnyalat, ami mindenkinek jól állhat, legyen szőke vagy barna, fehér vagy kreol bőrű. A Potent pedig egy barackosabb, nagyon enyhén korallos szín, szerintem nyárra világos hajúaknak, főleg szőkéknek kötelező, mert igazi "summer bombshell-t" varázsol a viselőjéből, lebarnult bőrrel párosítva maga lesz a tökély. A sculpting hatás is maximálisan érvényesül, gyönyörű, telt ajkakat varázsol, a ráncokat kitölti és annak ellenére, hogy nagyon krémes az állaga, nem mászkál sehova órák múlva sem. Nagyon tartós, tökéletesen pigmentált és ami a legjobb benne, hogy egyáltalán nem szárít, sőt szerintem ápol is, bár az összetevőket nézve ezen nem kell meglepődni.

9600 ft egy rúzsért őrült pazarlásnak tűnhet, de 1. Mi nők, néha igazán megérdemlünk egy kis luxust a hétköznapokon, ami plusz önbizalmat ad, 2. 20% nélkül is mind a 9600 ft-ot megéri ez a rúzs, ugyanis itt nem csak a nevet kell megfizetni, olyan minőséggel van dolgunk, ami jó időre feladja a leckét a piacon található többi high end rúzsnak, így 20%-al pedig különösen megéri. Amióta megvannak, olyan vagyok, mint egy izgatott kislány karácsony után, néha csak nézem és gyönyörködök bennük és komolyan boldoggá tesz, hogy végre az enyémek. Egyetlen hátránya van, szinte függőséget okoz, úgyhogy nem kizárt, hogy még pár színnel bővülni fog a kollekció a továbbiakban. Mindenkinek csak ajánlani tudom, néha nyugodtan ki lehet rúgni a hámból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

babyface

2014. május 29.

ő tökéletességessége! fantasztikus ez a rúzs! mikor megláttam a krémmánia blogon a tesztet vele és azt a csodás árnyalatot (tumultuous pink) egyből tudtam, hogy bár kismillió db rúzsom van ez annyira különleges árnyalat, hogy muszáj beszereznem. :D szerencsére pont kapóra jött a glamour napok kedvezmény, a boltban is örömmel konstatáltam, hogy bár gyönyörű színekben kapható ez a legkülönlegesebb :) egészen a múlt hét szombatig vártam a bevetésével, amikor felkentem szinte sokkolt a színe (nem csak engem másokat is) de csak is pozitív értelemben. tényleg nagyon erősen pigmentált egy réteg bőven elég belőle. a sok finom olajnak köszönhetően remekül hidratál és könnyedén siklik, nekem szinte egész nap tartott utána már csak azért kentem újra, hogy felfrissítsem kicsit ezt a csodás színt :) összességében sokkal de sokkal jobb mint a guerlain rúzsom (így tehát kb az összes rúzsomnál jobb :D) csodás darabja a neszeszeremnek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Pandácska

2014. május 11.

Update: Beszereztem a Potent árnyalatot is. Csodaszép rózsaszínes korall színű és ennek is tökéletes a fedése. Nagyon tetszik ezekben a rúzsokban, hogy fokozatosan és egyenletesen kopnak le, először a vizes csillogásuk tűnik el, utána lassan a szín, de 4-5 órát fent maradnak a világos árnyalatok is. Szerencsére ez a szín se szárítja az ajkamat, még az Intense Nude árnyalatot szeretném egy kicsit közelebbről megnézni :)

Kicsit érdekesen indult a kapcsolatunk, mert sokáig volt úton a drága és sajnos megvámolták, pedig egyedül érkezett meg. Strawberryről többet nem rendelek, hiába fizetik elvileg vissza, nekem ez már macerás. Mondjuk az én hibám volt, mert nálunk kapható az összes szín, csak gondoltam spórolok 6 fontot, végül a vámra kifizettem a dupláját. Az Insatiable Ivory árnyalatot rendeltem meg, mert ez a hétköznapokra tökéletes társ lehet. Milyen jól tettem! Varázslatosan szép, az első használat után beleszerettem. Pöti már leírta, hogy tökéletes barnás nude, egy icipici rózsaszín sincs benne. Nagyon kellemes viselet, gyönyörűen fed, szerencsére engem egyáltalán nem szárít, sőt. Evést, ivást bírja, de egyenletesen kopik le, így később se lesz csúnya. Szeretnék rá rosszat írni, mert nincs szükségem több rúzsra, de már kinéztem két másik árnyalatot is, annyira csodás ez a drága. Tényleg minden igaz abból, amit a lányok leírtak, nem lehet nem szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

andrea.horvath79

2014. április 6.

Huhh, már rég írtam véleményt ide a KM- re, de most nem bírom tovább magamban tartani..
Nem vagyok egy rúzs, szájfénymániás. Van egy azaz egy darab Chanel rúzsom és kettő szájfényem. És három napja van egy Envy-m, Powerful árnyalatban. Az eladónő beszélt rá erre a színre, én előtte soha nem használtam feltűnő színeket. Mindenki elmondott róla már mindent: tartós, krémes, ápol, intenzív színek.
Az első rúzsom, amire a férjem megjegyezte, hogy milyen jól áll, pedig ő még egy új parfümöt sem vesz észre.
Én egészen addig nem gondoltam, hogy milyen szuperul áll, míg a telefonommal fotót nem készítettem. Szép, telt ajkakat varázsol, a szín nagyon jól áll a világos bőrömhöz és arany hajamhoz.
Még szeretnék új színeket, de vajon melyiket?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Még szeretnék új színeket, de vajon melyiket?

Willow

2014. április 5.

Kerestem a tökéletes nude rúzst. A vélemények alapján gondoltam ez közel lehet, szín is volt tökéletes, Desirable, de borzasztóan nézett ki az én tavaszi szél fútta ajkaimon, kiemelt minden kicsit szárazabb részt, ami rúzs nélkül nem is látszott. Nade ez egy ápoló rúzs, állaga, illata, a csomagolása...hjajj gondoltam most az egyszer merész leszek és vííí. 2 hét használat után gyönyörű a számon, végre egy rúzs, ami mellé az éjszakai hidratálás nem csak tűzoltogatás. Imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.