Estée Lauder

Ár:   11 700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. július 14.

Ár:   11 700 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hidratáló ajakrúzs. Akár 6 órán át tartós.

20 árnyalatban kapható

Teszt: Estée Lauder Pure Color Envy ajakrúzs

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick
Ár: 2000 Ft/db , Eladó: Rejetke
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Banki átutalással, postai úton, csomagautomaták
Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick - Envious
Ár: 3200,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
sugarka.soha

2014. március 31.

Vegre en is boldog tulajdonosa vagyok ennek a ruzsnak. A Powerful arnyalatban szereztem be (egyelore!), ez a rozsaszinek kozul az egyik arnyalat. Hihetetlen gyonyoru felkenve, nekem 4-6 oraig kibirja a szamon, bar azert eves utan meg szoktam igazitani kicsit. A szin megmarad, de a vizes-hidratalt csillogasabol veszit kicsit olyankor. Nagyon kremes puha, szuper erzes az ajkakon. A szepen hizo ruzsgyujtemenyemben abszolut o a kedvenc! Levett a labamrol, mindenkepp beszerzek meg par arnyalatot, leginkabb a nude-okkal szemezek most :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

Lolita

2014. március 27.

Wishes tesztjét látva már tudtam, hogy az EL neszeszerhez szükséges ár egy részét mi fogja kitenni... :) Neten órákig nézelődtem az árnyalatokat nézve. Általában rózsaszínes rúzsokat hordok, de most nem találtam elég hideg tónusú pinket, majdnem lemondtam a róla... Aztán megláttam a Rebellious Rose-t, ami annyira de annyira hasonlít egy réges régi L'Oréal rúzs árnyalatához, és ami olyan jól állt... Úgyhogy habozás nélkül elmentem megvenni. :) Imádom a csomagolását is, a kis mágneses záródást, olyan szép. :) És természetesen a belbecs is az, tényleg rózsás szín, inkább kékes tónusú, pont annyira fénylő amennyire kell. Igaza volt Wishesnek, mind a 9600 forintot megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

senskin

2014. március 15.

Nekem tetszik, kellemes, természetes színek és nagyon nőies. Nem sok az ajkaknak és nem hagy vastag réteget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

melanie500

2014. március 8.

Tegnap úgy döntöttem, hogy kirúgok a hámból és új ruha helyett (mert persze igazából azt mentem el vásárolni, már igencsak rám férne, ugyanis szakadnak le rólam) természetesen (hát persze, természetesen mi másra) kozmetikumra költöm a pénzem (mint mindig). Mások szerint komplett hülye vagyok, hogy ennyi pénzt kiadok egy rúzsra, szerintem meg ők a buták, hogy egy ilyen csodát hagynak ott árválkodni az Estée polcain. Hát hogy lehet egy ilyen csodálatos 3,5 grammos kis kincset otthagyni miután kipróbáltad?!?! Amint a Tumultuous Pink a számhoz ért, én is és a (hihhetetlen mód kedves!) eladó lány is csak ámultunk-bámultunk, hogy mennyire hiperfantasztik mód jól áll ez a szín (persze állítom ezt minden nagyképűség nélkül. haha :) ). Meg se próbáltam mást felkenetni. Első és utolsó látásra szerelem. Az se zavar, hogy nem éppen egy hétköznapi szín, de úgyis kitalálom hogyan hordhatnám hétköznapra és legalább most már az indokom is megvan arra, hogy új ruhaneműt vegyek. Ehhez bizony-bizony kell egy nyári-fuvallatt ruha, de minimum egy málna színű táska-cipő kombó (nem mintha létezne ilyen, de álmodozni ér). Naná. Megint verhetem magam költségekbe. :) Hiába, egy rúzs, kozmetikum ezt hozza ki a nőkből, vagy inkább belőlem... Tudom tudom, az Esteé rossz kislány, mert állatkísérletezik, meg nyuszikat vakít meg, meg minden... De wishes tesztje után nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki, kiprbálás után meg nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg. Utálatos láncreakció. -.- :) Tavaly óta ilyen csodás málna színt kerestem és lám megkaptam. Igaz, borsos áron, de tényleg minden cseppjét megéri. A tok, de még a rúzs megformázása is külön mítoszt érdemel! Esküszöm nem merek belecsúnyítani, annyira szép, pedig muszáj lesz, mert el kell használni ANNYIRA SZÉP (önismétlés a tudás anyja). Viselve, érzetre nekem olyan, mintha csak egy könnyű ajakápoló lenne a számon - ilyennel még csak nem is találkoztam, 1 perc alatt megfeledkeztem róla, hogy nekem durva málna színben pompázik a szám, annyira természetese a viselése. Tényleg nagyon pigmentált, egy húzással fedő rúzs, krémes és hidratál és matt és gyönyörű és ahh... Kell mééééég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

dobolank

2014. március 2.

Lehet, hogy rossz színt választottam, és biztos, hogy nem elég teltek az ajkaim stb., de nekem is teljesen átlagos rúzsozott nő-összképet hozott - ami nagyon jó, mert legalább nem érzek késztetést hogy ennyi pénzt kiadjak rá...

Pedig a kisasszony választotta ki, és kente fel a számra, nyilván mindkettőt ügyesebben, mint ha én tettem volna. Jó rúzs ez azért, de jobban tetszik magamon a chubby intense és annak színe, állaga.

Sajnos gonosz leszek, mert nem szeretem azokat a sminktermékeket, amik csak azokon segítenek és javítanak, akik meg vannak áldva a vonatkozó testrészeik tekintetében amúgy is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 2.

zitavigh83

2014. március 2.

Nagyon meg akartam venni ezt a rúzst, de ma kipróbáltam és sajnos csalódtam picit... Dynamic 410es színt néztem ki, egy kicsit bordós árnyalat, de nem túl erős, hétköznapra is simán hordható. Viszont az első étkezés alkalmával lejött és én semmilyen "sculpting" hatást nem tudtam felfedezni... :-( Igaz nincsenek telt, sem formás ajkaim, talán ezért sem működött rajtam. Akinek alapból szép ajkai vannak, azon biztos különlegesebben mutat. Nagyon szép színekben kapható, az állaga is jó, de nekem nem ér meg 32 eurót :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

wishes

2014. február 19.

Ó te rúzsok rúzsa, te csoda! Az Estee már jó néhány dologgal szebbé tette a napjaim és nem utolsósorban engem, de ezzel a rúzzsal feltette a pontot az i-re, a habra a cseresznyét és még sorolhatnám.
Három szó: Tom Ford dupe. És még egy: olcsóbban.
Maga a tökély, krémes, tartós, pigmentált, szavak, amik önmagukban lekörmölve szinte nem is fejezik ki, mit tud ez a varázsrúzs.
Ritkán írom valamire, de ez mind a 9600 forintját megéri, az utolsó fillérig. És ezúttal nem a nevet kell megfizetni, hanem végre - az igazi, hamisítatlan minőséget.
Ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Három szó: Tom Ford dupe. És még egy: olcsóbban.
Ajánlom!!

Antioxidánsok: Squalene, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Lauryl PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.