Estée Lauder

Ár:   31 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   31 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Revitalizing Supreme+ képes arra, hogy aktiválja a bőr megfiatalodó képességét. Az exkluzív Moringa kivonatot tartalmazó, összetett hatású, rendkívüli formulajelentősen enyhíti az öregedés összetett jeleit - a fakóságot, a dehidratáltságot, a ráncokat, vonalakat, és a bőr megereszkedését. Az új tesztek igazolták, hogy gyors — feszesítő hatása már két hét után észrevehető.

Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme 15ml
Ár: 4500 Ft , Eladó: nine
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges Budapesten, de igény esetén postázom is, de ebben az esetben a postaköltség a vevőt terheli, és az összeg átutalása után adom fel a terméket.
Estee Lauder Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Creme 15 ml
Ár: 4900 Ft , Eladó: mrs.criss
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Hősök tere/Oktogon/Lehel tèr/Deàk v posta/fox
Hencida

2018. április 27.

Nagyon jól hidratál, pihe-puha az arcbőröm tőle, feszesít, igaz én ANRII-t használok alatta. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert állatokon kísérleteznek vele... ez levon az értékéből, amúgy jó kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

claudia.nyilas

2018. április 23.

Finom illat és finom textúra. Nagyon tápláló, de talán nekem túl sok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Finom illat és finom textúra. Nagyon tápláló, de talán nekem túl sok is.

agica10

2018. március 20.

Mintát kaptam, a tavaszi akcióban ez a csoda is a neszeszerben lapult. Fura, sűrű, szilikonos, de nekem nappalra is jó volt, lehet rá sminkelni (köszi, szilikon :) ). Jártam pár kozmetikai kezelésen, ez mintha segítene tartani az ott elért eredményt. Hiába tűnik egy vastag, zsíros valaminek, az én bőrőmet jól hidratálja, jelenleg ez az egyetlen krémem, ami után nem érzem, hogy még kennem kéne magamra valamit. Épp gondolkodok a teljes kiszerelésen, csak hát drága, és nem tudom, melegben mennyire lenne jó ezzel kenegetni magam, és mindjárt itt a tavasz (remélem...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 20.

NovakneViki

2017. július 15.

Ebből a krémből egy 15 ml-es tégely lapult a karácsonyi sminkbőröndben. Már az illatából lehetett érezni, hogy ez nem lesz egy könnyű krémecske. Én főleg éjszaka használtam, és csak akkor amikor éreztem, hogy kell egy extra ápolás az arcbőrömnek. Minden napos használatra nekem sok egyenlőre. Használatakor a legkisebb arcfeszülés is megszűnt ráadásul napokra. A krém állaga nagyon sűrű már-már tömör, zsíros. A használatakor a bőrre kerülő réteget én nem film rétegnek jellemezném hanem csúszós bársony rétegnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

KezdoManias

2017. április 16.

Nekem tetszik. Elég vízhiányossá vált a bőröm az elmúlt években (persze a pattanások maradtak...), amit nehezen szokok meg - agyagos maszkkal hajlamos vagyok tovább rontani a helyzeten. Egyik este pont a GlamGlow ámokfutásom után helyeztem az arcomra, és nagyon jót tett. Megszüntette a húzódást, a kisebb hámlásokat, mindezt úgy, hogy nem hagyott kellemetlen, zsíros utóérzetet maga után. Azóta majdnem mindennap használom a 15 ml-es mintámat. Picit olyan, mintha azért valami filmszerű maradna az arcomon, viszont reggelre sem fénylik át. Sőt, pihe-puha. Gondolom a szilikon:-)
Azt, hogy ránctalanít-e, sajna nem tudom megítélni, régőta használok este ANR II-t, reggel pedig másfajta szérumot, így valószínűleg látványos csodát nem tesz, ez a fajta hidratálás viszont nekem elegendő.
Az árán kívül csak az illata zavar, no de az nagyon: nem értem, miért kell ilyen erős illatanyagot tenni bele.
Egyébként a hasonló problémákkal küzdőknek csak ajánlani tudom.

Ud: végül maradjon csak a 4* - mintha több lenne a patim, gyulladáscsökkentő hatása nem sok lehet (nem is ígèri), emellett viszont sok változást nem èrzékelek. Valószínűleg erősen túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Egyébként a hasonló problémákkal küzdőknek csak ajánlani tudom.

szeliger

2017. március 17.

Már egy ideje ki akartam próbálni, ezért most kapóra jött,hogy a Marionnaudban a krémcsalád cc krém változatával összecsomagolva árulják 2890 Ft-ért próbaméretben 7 ml kiszerelésben. Egyik szemem sír, másik pedig nevet, mert azt már teljesen elfelejtettem, hogy a cc krémet már használtam nem túl nagy lelkesedéssel, úgyhogy ez a része mondhatni felesleges kör volt. A krémről is kiderült, hogy nem illünk össze, ezért öröm az ürömben, hogy csak ilyen kis kevéskét vettem belőle.
Az illata nagyon tetszik, finom bódulat. A krém maga könnyen kenhető, de az én száraz bőröm valamiért nem szívja magába, sokáig zsíros érzetű. Éjszakára vigyázzállásban alvást kíván, ami ugyebár nem megy, másnap reggel az arcomon már nem, de a homlokomon még érzem a kissé ragacsos krémnyomokat. Nappalra rettenetes, az itthon fellelhető legszárítóbb hatású sminkkellékeket igyekeztem utána használni. A Clinique cc krémje rajtam normal körülmények között szárít és matt, na ezen a krémen fénylett és csak fénylett. Egy csomó ilyen-olyan port tettem rá, hogy mattítsam, bár az én háztartásom nemigen van mattító termékekkel felszerelve.
Nem tudom, hogy hosszútávon mit csinál a bőrrel, de felőlem ki is vasalhatja, pár használattal sikerült magát diszkvalifikálni. Számomra ez egy használhatatlan termék, soha többet nem kell belőle egy ml sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

royne

2017. január 21.

Körülbelül két hete van a birtokomban egy üveggel ebből a krémből, azóta használom. Szerencsére jó géneket örököltem, a korom ellenére nem igazán vannak ráncaim, így inkább csak ránc- megelőzésre használom.
Imádom ezt a krémet..az állaga, a beszívódása, illata mind-mind csillagos ötöst kap. Az egyedüli problémás rész a mosolyvonalam, úgy veszem észre hogy a krém használata után most már kevésbé mély, mint volt . Extra érzékeny és allergiára hajlamos a bőröm, de ennek a terméknek a használata során nem tapasztaltam semmi allergizáló tényezőt.
Elmondhatom, hogy két hét használat után az arcom puhább, nem hámlik, és feszesebb lett. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

umpalumpa

2017. január 3.

Kedves Erikától vettem egy kis 15 ml-est. Sejtettem, hogy szilikonos tapintású lesz, de hogy ennyire sűrű és nehezen kenhető, azzal nem számoltam. Azért nem olyan rossz :). Lassan szívódik fel úgy is, hogy semmit nem teszek alá hát még úgy, ha szérum, vagy könnyű krém van alatta. Télire nem rossz, de 10 fok felett már sok lesz az orcáimnak is. Kicsit illatos, de nem zavaró. Este nem tudom feltenni, mert a párnához tapadnék, reggel meg csak akkor, ha nem teszek rá sminket és elég hideg van.
Hosszabb távon nem tudom mi lesz, most kap egy közepest, mert macera vele az arcápolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbitol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sucrose, Acetyl Glucosamine, PEG-6, Sodium PCA
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sorbitol h 1 1

Térfogatnövelő segédanyag.

Squalane eo 1 0

Felületi hártya képző anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.