Etro

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Egy keleti virágos illat nőknek és férfiaknak. Heliotrope 1989-ben indult. Top illat jegyei narancsvirág, mandula, bergamot, középső jegyei írisz, jázmin, napraforgó, ylang-ylang és rózsa, alap jegyek tolu balzsam, tonkabab, pézsma, vanília és peru balzsam. Mandulás, púderes, keserédes vanília illat.

Etro illatminta válogatás
Ár: 4990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Etro Heliotrope 10ml fújós
Ár: 2200+posta , Eladó: varnaim
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: --

2014. szeptember 1.

Ez egy nagyon egyszerű (de nem a szó rossz értelmében véve) illat, mandulás-púderes vaníliavirág, tényleg mint egy mandulás süti megszórva vaníliás porcukorral. Alapvetően a komplexebb illatokat kedvelem és viselem leginkább, de néha pont egy ilyen egyszerű komfortillatra vágyom, és ebben a kategóriában szerintem ő nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

eveartstar

2012. december 18.

Egyik nap én is magamra kentem végre a kis mintát, tényleg olyan mint ahogy alattam a lányok írták, úgyhogy nem is kommentálnám. Nekem ez nem az illatom...de a minősége kiváló! Ja még annyit, hogy a kedvesemnek nagyon tetszett. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

Judiit

2012. október 7.

Imádtam. Édes mandulás nápolyi illat :) Nyáron sajnos a darazsak is betaláltak miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 7.

csakmoni

2012. október 7.

Édes, de nem émelyítő marcipán:) Inkább gourmand, mint keleti virágos illat. Nem változik, és nagyon tartós.Én csak otthon használom, munkahelyre nem való szerintem, de aki szeretne sütiillatú lenni, próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Coumarin, Geraniol