Etude House

Ár:   $20.40   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LadyGrey, Módosítva: 2017. május 12.

Ár:   $20.40
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű gél krém, mely gazdagon hidratálja és kollagénnel fiatalítja a bőrt.

kimsowon95

2016. augusztus 6.

Csodálkozom a sok rossz véleményen, ugyanis engem egy nagyon durva pattanásos korszakból segített ki. Kipróbáltam már mindent, mire eljutottam ehhez a krémhez, és azóta gyönyörű szép a bőröm. Néha-néha előjön 1-2 pattanás, de a régebbi 20-30-hoz képest SEMMI. Nekem ez egy CSODASZER.
És kicsit vicces hogy azért leszólják mivel túl nehezen szívódik fel, túl ragacsos stb. Ez a lényege, hiszen ez egy hidratáló krém. Illetve a koreaiaknak ez a mániájuk hogy szép fényesen csillogó legyen az arcuk, így egy csomó hidratáló krémet (is) magukra kennek. Akinek nem jön be ez a koreai nézet, az ne használjon koreai termékeket. (Szerintem...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

niki123

2016. július 5.

Túl sok benne a parfüm, nem tetszik, hogy egy arckrémnek ilyen erős parfüm illata van. Másrészt nehezen szívódik fel, a bőröm fél óra után is ragacsos volt. lehet, hogy csak az én zsírosabb bőrömnek túl nehéz. A pórusaimat is mintha eltömítette volna. Talán szárazbőrűeknek működhet. Nekem semmiféleképpen nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

bomx

2016. június 9.

Először egy mintát kaptam, ami tetszett.
Megvettem a teljes kiszerelést, de most gondolkodom, hogy elajándékozzam vagy csak kidobjam. Kipirosodik tőle az arcom, túl sok benne vagy a parfüm, vagy az alkohol.
Hidratálni hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Először egy mintát kaptam, ami tetszett.
Hidratálni hidratál.

souzanna

2016. április 20.

Próbáltam és szerettem csak nem vettem észre semmi változást a bőrömön. Jól hidratálta, de nem vettem észre, hogy feszesebb lenne a bőröm. Mondjuk azt olvastam, hogy az Etude House főleg fiatal lányok részére készíti a termékeit, tehát lehet, hogy ez volt a gond .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

noragode0

2016. március 22.

Nagyon jó krém, szépen hidratál. Én este kentem, amikor használtam, reggelre tök jó lett tőle az egyébként zsíros bőröm. Újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

liljana

2016. február 6.

Elég régóta használom nappali krémként, szeretem nagyon. Kellemes az illata, könnyű az állaga, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 6.

mobeto23

2016. január 10.

Mintákban rendeltem meg, és nagyon tetszett. Az állaga és a hatása is. A géles állagot egy pillanat alatt szívta magába a bőröm, és olyan finom érzést hagyott maga után. Az arcom kisimult, sokkal szebb lett az összkép, és azt tapasztaltam, hogy kevesebb pattanásom is volt.
Biztos, hogy meg fogom rendelni a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Biztos, hogy meg fogom rendelni a nagyobb kiszerelést.

YouGotNoJams

2015. november 15.

Már hónapok óta megvan,szinte mindennap használom,de még mindig sok van belőle.Úgy vettem észre, hogy sokkal szebb az arcbőröm, amikor ezt használom. Ami plusz pont, hogy nem hagy zsíros érzetet maga után,gyorsan beszívódik.Az illatát is nagyon szeretem.Próbálok kivetni valót találni benne,de nem tudok.Teszi azt, amit elvárok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

seunghyunie

2015. szeptember 15.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Zselés állaga van, de elég rendesem hidratál. Nyári melegben reggelente használtam, és nem tocsogott tőle zsírban az arcom. Az illata is kellemes, nem túl zavaró. Bár van pár közepes kockázatú összetevője, nekem nem okoztak galibát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

pofi89

2015. július 23.

Zsíros borom van, így nem használom napkozben, néha éjszakára, illetve télen volt teszterem, akkor még jobb volt.
Azóta rendeltem rendes tégellyel, nem a legjobb krémem, de ennyi pénzért hozza amit kell, ha nem túl magasak az elvárásaid, és a Te borodnek való. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Cyclomethicone

Színezék. Lilás piros.