Etude House

Ár:   $20.40   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LadyGrey, Módosítva: 2017. május 12.

Ár:   $20.40
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyű gél krém, mely gazdagon hidratálja és kollagénnel fiatalítja a bőrt.

mazsola

2015. július 3.

Szerettem az állagát, de engem nem hidratált eléggé. Vízhiányos bőröm van, ezért vártam volna a "gazdagon" hidratálást, de csalódást okozott. Először olyan mintha egy filmréteg kerülne az arcomra. Pár óra múlva viszont már nagyon húzódott a bőröm, teljesen kiszáradt. Sminkelni sem egy álom rá, mert fénylik a fejem, úgyhogy sok púder kell, azt meg nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

shessylove

2015. február 12.

Ne haragudjatok, de egy szemkrémet mintával hogy tudtok megítélni? Nyilvánvaló,hogy pár nap alatt nem fogtok semmit tapasztalni.
Én Koreában vettem,az elődjét a nutrifullt nagyon sok oldal dicsérte ezért mertem beruházni rá. Nem bántam meg. Én 24 éves vagyok, nincsenek ráncaim, csak mimikai, viszont sötét karikáim voltak. Ez kb 1 hónap után látványosan elmulasztotta a karikákat és a ráncaim is máshogy állnak,mintha átrendezte volna őket. Mindenesetre sokkal üdébbnek tűnik tőle a szemem és remekül hidratál is,nekem ennyi kell. A durva hogy 9 hónapja vettem és minden este használom de még mindig van benne legalább 3 hónapnyi adag habár a tégely maga nem túl nagy. Mivel elég zsíros így nem kell belőle sok,szóval ha elfogy én tuti újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 12.

vador

2014. november 19.

Pár mintát elkenegettem, de nem vagyok lenyűgözve. Nem rossz, tényleg könnyű, tényleg hidratál és a szilikonossága okán sminkalapnak se utolsó, de hasonló képességekkel bíró krém azért van olcsóbban is a piacon. Az anti-aging része összetevők alapján nagyrészt felejtős, így meg aztán pláne nem értem az árkategóriát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

verus480

2014. szeptember 27.

Maximálisan megvagyok elégedve vele, finom illata van, könnyű állaga, régóta kerestem már egy ehhez hasonló krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

p.orsi

2014. augusztus 22.

Nekem tetszett, sajnos nem nagyon tudtam takarékosan beosztani a mintám.
Kombinált vízhiányos bőröm, itta :) Nem zsírosodott tőle.
Hogy használt e az öregedés megelőzésében, azt nem tudom, mert kevés volt a minta hozzá. De fáradt reggelen, biztos használt az emberi megjelenésben :) Potenciát látok benne.
Tetszett, hogy azt írták, hogy "nem tartalmaz parabéneket, szilikonokat" (az ebay-en is :)). Mint kiderült mégis tartalmaz.
Ennek ellenére, lehet vásárolok majd belőle, de egyenlőre még keresgélek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Nekem tetszett, sajnos nem nagyon tudtam takarékosan beosztani a mintám.
Kombinált vízhiányos bőröm, itta :) Nem zsírosodott tőle.
Ennek ellenére, lehet vásárolok majd belőle, de egyenlőre még keresgélek :)

2014. június 30.

Mintát kaptam amit 4 alkalomra tudtam beosztani. Feszesítésről nem tudok mit mondani, mert egyrészt annyira nincs rá szükségem, másrészt ahhoz több idő kell, viszont jól hidratálta a kombinált de iszonyúan vízhiányos bőrömet. Én nem leszek ragacsos tőle, maradéktalanul beszívódik (mondjuk kis mennyiséget használtam egyszerre, lehet ez a titka), puha lesz tőle a bőröm, a szárazságfoltokat eltünteti és jól lehet rá sminkelni. Meg fogom rendelni 10 ml miniben, aztán meglátjuk... Az illatanyag nem kellene bele, de mivel utolsó helyen áll elnézem neki. Szerintem vízhiányos bőrre nagyon jó kis hidratáló (ha nem csak víz-, hanem zsírhiányos is a bőr, akkor biztos nem elég, de ha alapból zsíros, kombinált vagy normál a bőr és emellé társul a vízhiány akkor szerintem jó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

judit.krasznai

2014. május 9.

Mintát kaptam, nem rossz, de az én bőrömnek olyan 20 éves korom körül lett volna tökéletes. Kár, hogy későn találkoztunk :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Pandácska

2013. december 10.

Mintám van belőle, nekem kicsit ragacsossá teszi a bőrömet, de nem vészesen és nem fénylik. Nem venném meg teljes kiszerelésben, de szárazabb bőrre azért jó lehet, meg annak is, akit nem zavar ez az enyhe ragacsos érzés.
Update: 3 alkalommal kentem fel és lett egy nagy, piros, kinyomhatatlan csúnyaságom tőle. Tuti, hogy ettől :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

vivuss87

2013. november 27.

Egy kicsi tégellyel elhasználtam. A zsíros, és egyben feszülősen száraz bőrömre egészen jó volt. Nem zsírosított, és megfelelően hidratált. Valóban könnyű, vizes gél, ami hűvösebb időben kevésnek bizonyult, de nyáron, tavasszal tökéletes. Finom citrusos illata van. A család többi része is megvan nekem miniben, azok is jók:) vettem belőle nagyobb kiszerelést is már:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Cyclomethicone

Színezék. Lilás piros.