Etude House

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2021. április 6.

Fixáló púder, amely egy mozdulattal eltűnteti a ráncokat és a pórusokat. Puha és selymesen matt finisht hagy, kontrollállja a faggyútermelést és hidratálja a bőrt.

nefelejcs93

2018. július 30.

Én Oh my brush Vikinél nagyon jókat olvastam róla ,megrendeltem és milyen jól tettem.A csomagolás egyszerű, de nagyon jól záródik,hatalmas mennyiség, nagyon finomra őrölt benne a por,illatmentes,mattit,semmiféle allergiát nem okozott.Érzékeny bőrüeknek nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.

_zsulu_

2018. február 6.

Sejtettem én, hogy ez a silica egy csodaszer, na de ennyire?! Kb. egy hete használom, vártam már mint a messiást, és szerencsére nem csalódtam benne. Sok van a tégelyben és nagyon gazdaságos a használata, állati kevés kell belőle, én RT szivaccsal szoktam beütögetni az arcomba, kb. kétszer gyengén beleérintem a porba és annyi cucc marad a szivacsban, hogy simán lefixálom az egész arcomat. A végeredmény photosop hatású, az apró ráncokat, pórusokat teljesen elfedi, a száraz részeket nem emeli ki különösebben és nagyon sejmes puha lesz tőle az arcom. 1-2 óra után a matt finish megszűnik, majd délutánra már picit fénylik az orrom és a homlokom (viszont valami csoda folytán a tapintása még ilyenkor sem zsíros, hanem puha és olyan mint frissen púderezve), de ezért nem haragszom rá, nincs az a púder ami egész nap bírná rajtam. Szemhéj alap fixálására nem jó, mert lecsúsznak a szemfestékek róla, viszont azt vettem észre, hogy mióta használom még délután is fent van az acomon a kontúr+pirosító+highlight, ami számomra csoda számba megy. Óriási ötös neki, egyenlőre nagyon imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.