Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

Villango

2014. augusztus 18.

Uh nagyon szuuuuuper!!!
Nekem állandóan csíkozott minden festékem, most a Bourjois is...de ezzel szuperül fent marad. ;)
Az olcsóbb festékeket kihajigáltam, így nem tudom azokat megtartaná-e, de szerintem igen, szóval érdemes megrendelni.
Nekem kb 2 hét alatt jött meg, ami még gyors is szerintem, nekem ebay-ről minden inkább 4-5 hét alatt érkezik meg.
Ah hatalmas élmény hogy még órákkal később is oylan a szemhéjam mint mikor felkentem a festéket, ez tényleg egy csudi jó dolog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Uh nagyon szuuuuuper!!!

turquoise_pianist

2014. július 3.

Több tíz órán keresztül TÖKÉLETESEN fent marad mindenféle minőségű szemhéjpúder, ha ezt használom, biztosan nem kell a szemsminkem miatt aggódnom. Szépen lehet rajta satírozni, a színeket is élénkíti kicsit az ára pedig...szóhoz sem jutok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

wanda

2014. július 1.

Úh, ez tényleg szupi, lerobbanthatatlanná teszi a szemsminket. Valamelyik nap kissé megáztam az esőben, de a szemhéjpúderem meg sem érezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

titinem

2014. június 30.

Először picit fura volt az állaga,de hamar meggyőzött :)
Nagyon szépen élénkít,tartósít,nálam plusz pont hogy nem csillàmos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Először picit fura volt az állaga,de hamar meggyőzött :)
Nagyon szépen élénkít,tartósít,nálam plusz pont hogy nem csillàmos.

S.Merci

2014. június 17.

Én is beállok a rajongók táborába. :) Eddig a Sleek paletta színeivel próbáltam és a Lovely Nude palettájával, aminek szerintem a gyengéje a tartósság. Ezzel az alappal a Lovely egész nap fent maradt hibátlanul, úgy, hogy mászkáltam, izzadtam és még egy fél órát aludtam is.. Amit még kiemelnék, az az, hogy nagyon szépen lehet rajta satírozni.. Legalábbis nálam nagyon jól működött ilyen téren is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

lumiukko

2014. június 9.

Alapvetően nem olajos a szemhéjam, mégis az utóbbi időben egyre nehezebben tartották magukat rajta a festékek. Nem volt durva a helyzet, csak egy pici begyűlés a szemráncokba, de engem már ez is zavart, mivel régen nem volt ilyen problémám. Sajna a krémes festékek sem tartották már magukat rajta jól (a Maybelline CT kb 5 óra múlva már csíkozódott, a Mac Pain pot kb 8-9 órát bírt ki). Így első szemhéjalapozónak ezt néztem ki, és azt hiszem rögtön beletrafáltam a tutiba. Jó árban van, sajna a beszerezhetősége nem egy "leugrom a boltba" kategória, de ez vele csak a legfőbb probléma.
Elsőre csodálkoztam, olyan olajosnak tűnt, hogy nem tudtam elképzelni, hogy ebből mi lesz. Én 1-2 percet várok a felvitele után, hogy megszáradjon, aztán teszem rá a szemfestéket, és tökéletesen működik. Eddig 12 óra volt a max, amíg tudtam tesztelni, de még a melegben, 12 óra után is tökéletesen ott volt a helyén minden, semmi begyűlés a ráncba.
Úgyhogy imádom, szeretem, nem csalódtam, 1 pici probléma vele, hogy a csomagolása sztem nem túl praktikus, olyan veszettül hosszú a teteje, nem értem minek. Amúgy tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Maddie

2014. június 3.

Hihetetlenül jó szemhéjalap. Jó az ára, és rendkívül tartós. 14 órán keresztül tartotta a szemhéjamon a Lovely Nude palettával készült szemsminkem mindenféle csomósodás, kopás nélkül, úgyhogy engem meggyőzött. :)
Továbbá kipróbáltam arra is, hogy alapként tegyem korrektor alá a szemeim külső sarkába (mindkét szemem külső sarkában van egy-egy májfolt-szerűség, amit komolyabb sminkeknél szeretek eltüntetni). Gondoltam ha a mélyítővonalban nem áll össze vele a szemhéjpúder, akkor a korrektor sem fog mosolygás miatt. És bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

sparkleeed

2014. április 25.

Ez aztán tényleg isteni termék! Nem is számítottam rá, hogy az én extra hamar olajosodó szemhéjamra ilyen jól fog teljesíteni, de azt kell mondjam, hibátlan. Már egy hete használom kb, és eddig még egyszer sem csíkozódott össze a szemhéjfesték rajtam (ami hihetetlen az eddigi 1-2 órás átlag után), pedig legtöbbször reggel használom, és csak késő este mosom le. Pont ugyanúgy néz ki minden, mint reggel, ilyet még nem tapasztaltam. Az tuti, hogy most már nem nézelődöm máshol, nem próbálok ki többezer forintos dolgokat, ez a viszonylag olcsó szemhéjalapozó lett nekem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

kukac

2014. április 11.

Számomra ez a CSODASZER. Rejtett, olajosodásra hajlamos a szemhéjam, semmi nem segített azon, hogy a szemhéjpúder ne álljon össze egy csíkba, csak ez! A legmeglepőbb az, hogy a legolcsóbb, gagyi szemhéjpúderekkel is szuperül működik. Nekem maximálisan bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

elfi777

2014. március 21.

Mostanában vettem észre, hogy kissé zsírosodik a szemhéjam, emiatt sajnos a satíros szemfestésem mindig összefolyt relatíve hamar. Amúgy sem sminkelek sokat, de azért zavaró, így még ritkábban nyúltam a sminkcucaimhoz. Wishes tippjén felbuzdulva beszereztem ebayről. És milyen jól tettem:)
Csak egyszer használtam, előlegbe kap egy ötöst, mert este próbáltam ki, aztán filmnézés közben elaludtam. Amikor felébredtem, a szemem kissé bedagadt, naná, de a festék szépen a helyén maradt. Egy nedves törlőkendővel lejött minden, nem kellett bénáznom. Remélem, többszínű festésnél is beválik, de egy alkalom is igen meggyőző volt vele :)
Ötös, aztán update, remélem, marad ez a remek hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 21.

Ötös, aztán update, remélem, marad ez a remek hatása.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.