Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

vador

2013. december 26.

Egész új dimenziók nyíltak meg általa.
Előtte két szemhéjalapozót próbáltam (mindkettő olcsó kategória, de hát ez is az, szóval...), egyszer se voltam elégedett, kicsit magamban le is mondtam az ideális termék megtalálásáról, de próba szerencse, megrendeltem.
Egy ideje használgatom, eddig hibátlan. Tudni kell, hogy nagyon zsíros, mandulavágású szemeim vannak, rajtam a Color tattoo is bánatos csíkba rendeződik 1-2 óra után (egyebekről ne is beszéljünk), szóval fütyülök rá, hogy élénkít-e színeket, van-e benne csillám, fed-e, az egyetlen szemfont, hogy odabetonozza a festéket a szememre.
Ez ilyen szempontból hibátlan, tényleg bírja az egész napos strapát, pedig még meg is dörgöltem néha a szemem és még a zuhany alól(!) is hibátlan sminkben léptem ki. Lemosni viszont nem volt nehéz.
Emellett nem irritál, kiadós és remek áron (kb. 1300 Ft) is fut.
Álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Egész új dimenziók nyíltak meg általa.
Emellett nem irritál, kiadós és remek áron (kb. 1300 Ft) is fut.
Álom.

HBrigi

2013. december 16.

Használom már pár hete, itteni pozítív vélemények hatására rendeltem meg az ebay-en. Nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, nekem ugyanis nem váltak be a mindenkinek használó alapozók. Talán a Lorac volt az eddigi legjobb, de az elég drága. Na most végre megvan az igazi! :-) Szuper jól tart, semmiféle változást nem látok este a reggeli sminkelésen. Kevés kell belőle, én épp csak egy vékony rétegben kenem. A kézfejemre szoktam tenni belőle és onnan az ujjammal veszem fel és oszlatom el. Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 16.

Pandácska

2013. december 4.

Tènyleg szépen a helyén tartja a szemhéjpúdert, nincs csíkozódás, kopás stb. A bőrömet se irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 4.

vercso1

2013. december 4.

Tökéletes! Gólyabálon teszteltem, és a sminkem makulátlan volt, még hajnalban is, amikor hazaértem. Nagyon kevés is elég belőle, gyönyörűen el lehet dolgozni pillanatok alatt és átlátszóra szárad. Felerősíti a szemhéjpúderek színét, szóval nem túl pigmentált szemhéjfestékek alá is nagyon jó. Szerintem maximálisan megéri az árát, ezer valamennyiért rendeltem ingyenes szállítással az ebayről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

ronicic

2013. november 22.

A jól bevált elf szemhéjalapozót szoktam beszerezni ebay-ről, de valahogy most nem találtam normális áron, szóval neki ültem Krémmániás véleményeket olvasni, így jutottam el ehhez a szuper dologhoz! Kb. 1 hete használom, tökéletesen teljesít (értsd: egész napot kibír az én részben fedett szemhéjamon) és 1.400 forint volt. :) Best buy kategória! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

melanie500

2013. november 18.

11.18.: 3 hete minden egyes nap használom. Semmi bajom tőle. Nem lettem rá allergiás, nem kezdte ki a szemem. Nem is fogyott belőle egy gramm se, - legalább is úgy tűnik. Nem tudom meddig lesz elég ez a picurka kis tubus, szerintem évekig! Továbbra is tökéletesen működik, a sminkem gyönyörűen egész nap a helyén marad. Egyszerűen imádom!!!

10.26.: Jaaaajjjj. Nem bírtam ki, megrendeltem és másfél hét után végre a kezemben tarthatom a kicsikét.
2 napi tesztelés után mondok véleményt, mert nem bírom ki, hogy ne írjak róla. Pedig megfogadtam, hogy mindent megpróbálok min. 1 heti tesztelés után véleményezni. De ez annyira jó cucc még 2 nap távlatából is, hogy NYAMIII!
Először matt sminkkel próbáltam, aztán csillogóssal és egyszer sem spóroltam a szemhéjfestékekkel, sőt még tust is raktam fel. Mind kettő verziójú smink egy-egy teljes egész napon át megmoccanás, redőződés, zsírosodás nélkül HIPERSZUPERMEGAKIRÁLYUL bírta. Rejtett, zsíros szemhéjam van, minden de tényleg minden smink lebomlott rólam fél óra után. De számomra mostantól a sminkelés új dimenzióba lépett. Ezután még púderes fixálás sem kell - már csak megszokásból teszek. Világos nude színű krém ez, de szemhéjon elkenve abszolút nincs semmiféle színe. Az állaga ragacsos és ez az érzés picit száradás után is érezhető - mondjuk engem nem zavar egyáltalán, legalább érzem, hogy ott van. Viszont nem vettem észre változást a színeket illetően, hogy élénkebbek e vagy sem. De őszintén szólva nekem tényleg nem ez számított, hanem az, hogy fixen tartsa meg végre valami a sminkem.
Ja! Szem alá, korrektor fixálásra ne tegyétek, mert ez a cucc viszont megül a ráncokban és kihangsúlyozza azokat. Hát jó na... én se tudom mindig, hogy mit hova hogyan... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

sweetbittersong

2013. július 8.

teljesen nyújta a megigérteket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

teljesen nyújta a megigérteket

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 7.

Szuper ez a primer, csodaszép intenzívek, bársonyosak lesznek a színek, és abszolút tartós is. Úgy tűnik tényleg vízálló, először csak megmostam az arcom és semmi, utána vizes ujjal dörzsölgettem(!) és még mindig oké. A lemosómmal viszont simán lejött (Alverde kétfázisú). Kicsit ragacsos az állaga, és natúr színű, de átlátszóra szárad azt hiszem, legalábbis az én bőrömön semmi színt nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.