Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

blanchee

2018. február 16.

UPDATE (2018.febr.16.):
Nem tudom mi történt, változtattak-e a formulán vagy valami, de már egyáltalán nem úgy működik, mint régen. Hamar lekopik a szemhéjpúder és beül a ráncokba. Nem tudom mi történhetett vele vagy én változtam, de nagyon sajnálom, hogy már nem úgy szuperál, mint régebben. :(

2014. április:
Én a NARS szemhéjalapozó helyett rendeltem meg, mivel onnan ahonnan én rendeltem anno már nem lehetett kapni. A sok jó vélemény hatására rendeltem meg végül ezt a szemhéjalapozót, és milyen jól tettem.. :)
Tudni kell, hogy nekem iszonyatosan olajos szemhéjam van, próbáltam már mindent (Artdeco, Mac, Too Faced, Elf..), egyedül a NARS vált be, illetve ez a kis csodaszer.
Nagyon jó árban van, egész nap gyűrődés, kopás, kukacodás, minden nélkül, tökéletesen teljesít! Még a NARS-nál is jobb! Ráadásul negyedannyiba kerül..
Egyetlen negatívum, hogy ez az applikátoros kiszerelés nagyon nem praktikus... Én abban a hitben éltem, hogy elfogyasztottam egy tubusnyit, az applikátorral már semmit nem tudtam kisajtolni belőle, már megrendeltem a következő adagot, amikor kettévágtam a kis tubust és lám-lám több mint a fele termék benne volt. Púposra töltöttem egy üres Artdecos szemhéjalapozós tégelyt, ami azért nem kis mennyiség...
Maga a krém/szemhéjalapozó remek, az eddigi legjobb, amit használtam, de ez a csomagolás nagyon nem jött be.
Megkapja az 5 csillagot, mert soha ilyen hatásos szemhéjalapozóm még nem volt, de azért marad bennem egy tüske a kiszerelése miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

UPDATE (2018.febr.16.):

2014. április:

Dorinazia

2018. január 19.

UPDATE: Azóta megvettem a Milani szemhéjalapozóját amit imádok, egy álom az a termék. Szóval szerintem megváltoztattak benne valamit mert korán sem olyan jó mint régebben. Nem olyan rossz de akinek nagyon olajos szemhéja van annak abszolút nem ajánlom :(

Másodikat használom már viszont "ezt" nem igazán szeretem. Nem szépek rajta a szemhéjpúder színek, nem annyira tartós (egész napot nem bír ki) és nekem az apró barázdákba is begyűlik a szemfesték. Azt meg kell jegyeznem hogy extrém olajos szemhéjam van. Viszont az elsőt nagyon szerettem, brutál tartós volt a smink, gyönyörűek voltak a színek is. Szóval nem értem mi lett a másodikkal pedig ugyan attól az eladótól rendeltem az elsőt mint a másodikat ebayről :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

erika81

2017. december 26.

Régebben az Artdeco szemhéjbázisát használtam, majd évekkel ezelőtt váltottam az Urban Decay szemhéjbázisokra és sokáig kitartottam mellettük.
Sokan dicsértétek, így mivel nem túl drága, így tettem vele egy próbát.
Nem rossz, könnyű rá sminkelni, olcsó és tartós, de az én szívem az Urban Decay-hoz húz, így ha ez elfogy visszatérek ahhoz.
Ezzel is tartós a sminkem, azzal viszont szebben mutatnak a színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

Sokan dicsértétek, így mivel nem túl drága, így tettem vele egy próbát.
Ezzel is tartós a sminkem, azzal viszont szebben mutatnak a színek.

Lolychan

2017. november 4.

Kedvenc primerem, el is használtam már egyet belőle. Nekem is zsíros a szemhéjam, és ez a termék a legjobb rá. Érik a második termék megvétele. :D :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

sunbeam

2017. november 1.

Egy darabig hanyagoltam, mert az állaga nekem nagyon zsíros, NYX primert használtam, de azt elhagytam(elveszítettem). Úgy voltam vele, hogy elhasználom, és újra megszerettem . másokon. Menyasszonyokon használom, bevált mindenkinél. Az én bőröm viszont nem szereti, zsíros, ahogy említettem, így később megül a szemráncokban. Sajnos. 30 emberen simán próbáltam és senki nem panaszkodott, szóval jár a csillagos ötös, mert velem van a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

g.gallatz

2017. október 14.

Örök kedvenc
Zsírosodásra hajlamos, enyhén fedett szemhéjam van így nem volt kérdés hogy egy koreai termékkel fogok először próbálkozni.
Ez volt az első amit kipróbáltam és igen imádom. Maradun is barátok amíg elérhető a piacon.
Teljesen lemattítja a szemhéjam és egységes felültet biztosít a szemhéjporoknak.
A tégely tényleg nem a legpraktikusabb viszont én úgy csinálom a vége felé, hogy kiütögetem a nyíláshoz az anyagot. Mikor már ez sem segít akkor pedig le szoktam vágni a talpát és úgy kikaparászom.
Én a kiszerelés miatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Örök kedvenc
Én a kiszerelés miatt nem vonok le pontot.

bstr13

2017. szeptember 24.

Jó termék, gyakorlatilag színtelen, tartóssá teszi a sminket. Egyedül a béna csomagolás miatt vonok le -1 pontot. Rengeteg van még az üvegcsében, de az alakja miatt az applikátorral nem tudom kiszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

vivuss87

2017. szeptember 9.

Szuper kis cucc, szuper áron. Simán van olyan jó, mint egy UD, na jó nem, mert ebből nincs csillámos/színes :) A szemsminken estig, vagy bármeddig bírja vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

jul100

2017. augusztus 17.

Nem tudom már ennél feljebb pontozni, de ez a cucc annyira jó, hogy amikor nyáron 30 fokban megcsinálok ezzel egy sminket, a szemhéjam az egyetlen testrészem, ami nem izzad meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

timilla

2017. augusztus 15.

Eddig az Artdeco mineral szemhéjalapot használtam, és teljesen elégedett voltam vele, de ezt is kinéztem már régóta, és most 3,50 USD-ért vesztegette a roseroseshop, hát nem hagytam ott. Az Artdecohoz hasonlóan gyöngyházfényű krém, de annál picit lazább textúrájú. A szivacsos applikátor is tetszik, de igazából úgyis az ujjammal oszlatom szét a szemhéjamon. 1 perc alatt megszárad, aztán jöhet is a festék, ami egész nap a helyén marad még ebben a gatyarohasztó hőségben is. Nagyon durván tartós tőle a szemhéjpúder, az Artdeco sajnos a fasorban sincs hozzá képest. Az alsó szemhéjra is pacsmagolok kicsit, így a szemcerka sem mászik el onnan, sőt, újabban az orromra és a két oldalára is rakok belőle, szinte láthatatlanok lesznek tőle pórusaim, megtartja az alapozót, és nem fénylik a bőröm. Komolyan, ez egy csodaszer, száz csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.