Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

Pöti

2017. február 7.

Többféle primert használtam már. Kezdtem az Artdeco-val, de attól ekcémás lett a szemhéjam, így azt kukáztam. Utána UD-t használtam, nagyon szerettem, aztán a NARS Smude Proof-ot, nekem ez a kettő a legjobb. A fantáziámat persze birizgálta ez a kis koreai is, így rendeltem egyet. Nem szeretem az ilyen ecsetes kiviteleket, nem tartom higiénikusnak. Persze a NARS is ilyen :D Na szóval, pozitívum, hogy tényleg a helyén tartja azt, amit ráteszek. Akár 12 órán át (sztem tovább is). Nem irritál. Sok van benne. NEgatívuma, hogy nekem kicsit folyós. így picit nehezebben szárad. Én a nedves szemhéjra nem szeretek port tenni, mert hajlamos csomósodni, így kicsit várni szoktam, amíg megszikkad.. De ez az értékéből semmit se von le. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

lysza1985

2017. január 26.

update: kidobtam, mégsem olyan jó
Tök olcsó és konkrétan 24órát tartott a sminkem egy hosszúra nyúlt kiránduláson, szerintem többet nem is kell mondanom róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

update: kidobtam, mégsem olyan jó

buborék

2017. január 26.

Gagyi. Egy idő után összecsomósodik itt-ott és lehet leszedegetni,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

Gagyi. Egy idő után összecsomósodik itt-ott és lehet leszedegetni,

souzanna

2017. január 25.

Az itt olvasott vélemények alapján döntöttem úgy, hogy beszerzem ezt a primert. Előtte az Artdeco-tól használtam szemhéjbázist, de az maga volt a förmedvény, így nagy reményekkel kezdtem el használni a terméket.

x állagra nagyon sejmes, könnyen kenhető, színe nincs
x tartósságra szerintem jó, nekem egy átdolgozott nap után is szépen ott van a szemhéjpúderem, ahová reggel feltettem
x ha picit többet teszek a kelleténél, akkor viszont beleül a szemzugba, odagyűjti a szemhéjpúdert és azért az nem a legszebb látvány
x a csomagolása egyébként nagyon kedves, tetszetős, csak már most azon aggódom, hogy hogy fogom akkor kiszedni a tartalmát, ha nem lesz teljesen tele
x az applikátor nagyon kemény, a felvitel ezért kellemetlen, én inkább az ujjamra kenek megfelelő mennyiséget és inkább úgy dolgozom el

Mindenképpen elhasználom, ha már megvettem, de nem biztos, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

x állagra nagyon sejmes, könnyen kenhető, színe nincs

Mindenképpen elhasználom, ha már megvettem, de nem biztos, hogy újra megveszem.

Csillagpor123

2016. november 25.

Nem rossz, de azért ezzel sem szokta egész nap bírni a nyári hőséget a sminkem. Elég nehéz hozzájutni a benne lévő anyaghoz :/ Olyan mintha üres lenne, szinte az elejétől fogva.... Ki is dobom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Noncs

2016. október 12.

Szuper termék! 10 nap alatt megérkezett, és 10 órát simán kibírt, ami nálam csoda, mert másik alappal 3-at sem. Ha elfogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

vulpemania

2016. október 7.

Rejtett szemhéjam megmentője!! :) Eddig igaz csak essence-es szemhéjbázist használtam, de azok egytől-egyig mentek a kukába. Olajos is a szemem még mellé, minden lefolyik róla 2 mp alatt , szóval összetett eset vagyok. Majdnem lemondtam a tusvonal és egyéb szemhéjpúderekről, amikor jött ez a kicsike és megváltoztatta az életem és a napi rutinomat is. A bulis sminkekről nem is beszélve! Aki olcsón működő primert szeretne mindenképpen ezt ajánlom neki, mert sokáig elég, tartós, és a szemhéjpúderek pigmentáltságán is segít kicsit. Ebben a kategóriában csak a drága árfekvésűek szoktak működni, de ez alóla a kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Amanina

2016. szeptember 12.

Kellemes kis primer. Bevallom, az első primerem, így nincs viszonyítási alapom, de meg vagyok elégedve.
Nagyon klassz, krémes, puha állagú, puhává teszi a szemem bőrét is. Úgy látom, hogy tényleg jól megtapad rajta a smink, egyenletes alapréteget ad a sminkhez. Eddig hétköznapi sminkekhez próbáltam csak ki, tehát nem tudom, hogy egy komoly füstös-csillámos sminket is meg tud-e alapozni, de szerintem igen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

darkbeforestorm

2016. szeptember 1.

évekig használtam az essence szemhéjalapozóját, de nem bánom hogy leváltottam erre, mert nagyon megszerettem. a kettőnek egész más az állaga, kicsit megijedtem az elején hogy ennyire "híg" és emiatt nem lesz tartós de pozitívan csalódtam. azt hiszem maradok ennél a jövőben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Hoagirl

2016. augusztus 10.

Egyik ebayes ámokfutásom során rendeltem meg, mert szerettem volna egy tartós primert a szemhéjamra. Első körben Essence-re esett a választásom, de az nekem túl ragacsos volt, nem volt komfortos viselni, ezért nyilván teljesen indokoltnak éreztem a megrendelését. :) A szemsminkemmel nem szokott túl nagy gondom lenni, mert általában Color Tattoot használok, az pedig önmagában is elég tartós, nem igényel külön primert. Viszont komoly problémát okozott hogy a színes szemhéjtusaim rendszeresen felkenődtek a mélyítővonalamba, és hát az nem túl esztétikus látvány. De mindenképpen ragaszkodtam a fekete tusvonalra valamilyen élénk színű tusvonal vagy szemceruza dologhoz, mert az egyik legegyszerűbben elkészíthető és mégis meglehetősen látványos smink. Tökéletesen bevált szerencsére, egy adag elég a két szemhéjamra, szóval gazdaságos is. Kicsit az ujjammal elsimítgatom, ráküldök pufi satírozóecsettel egy kis semleges, bőrszínű púdert, arra mehetnek a tusvonalak, és hipp-hopp, már kész is! Szupertartós lesz, nem kenődik el, nem olvad le, nem válik köddé és estig ott marad a helyén. Gyönyörűen élénkíti a szemhéjpúderek színét, még a kevésbé pigmentált, nehezen kezelhető példányokat is jelentősen feljavítja. És ami számomra a legfontosabb: egyáltalán nem ragacsos felvitelkor, inkább olyan, mintha egy krémes balzsamot kennék magamra, nagyon kellemes használni. Nincs olyan érzésem hogy egy külön réteg figyel rajtam, amitől még a pislogás is nehezebb, szóval nagy szerencsémre már második próbálkozásra megtaláltam az igazit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.