Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

edsze

2016. július 21.

Az itteni pozitív vélemények hatására rendeltem meg. Soha nemtartott 2 óránál tovább a szemhéjtus/szemceruza a szemhéjamon, mindig feltapadt, elmaszatolódott. Sokat vártam ettől a terméktől... nagyjából teljesít is, bár nagyon picit még mindig feltapad, már közel sem olyan vészes mint nélküle. Ár-érték arányban, nagyon megéri, remélem nagy melegben is jól fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

TakiLi

2016. július 8.

Az egyik itteni kutakodásom alkalmával bukkantam erre a csodára. Merthogy az, legalábbis számomra :-) Nagyon szuper, csak felkenem, várok egy picit, fel a szemhéjfesték, éééééés tá-dááááám... egész nap kitart a sminkem. Nagyon jó kis termék, határozottan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

Fviki

2016. július 3.

Ez a termék konkrétan odaragasztja a szemsminket. Komolyan ilyet még soha nem tapasztaltam (mondjuk nem is használtam előtte primert, csak régebben art deco-t, de annak nem láttam értelmét. Ezt felkenem, várok pár percet (fontos!) jöhet a smink. Már a szemceruzát is úgy megfogja, hogy csuda, nem mászik el, nem kenődik egyáltalán! A szemfesték meg - gyönyörű színű, tartós, nem porol, nem mászik el, 12 óra múlva is tök olyan, mint reggel. Múltkor esti programom volt, egész nap hőség, este belenézek a tükörbe, és nem kellett lemosni, újra sminkelni, de még igazítani sem! Este a lemosásnál érezni, amikor lemosás előtt vizezem az arcom, hogy a szemhéjamon rajta van - persze lemosóval (most skinfood) nagyon szépen lejön. Árban is jó, kiszerelése is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Lencseee

2016. július 1.

Jogos az 5 csillag. Tökéletesen működik rajta minden típusú szemhéjpúder, könnyű felvitel, szuper ár. Ez is egy igazi musthave! Én akkor is megvenném újra, ha drágább lenne. Minden centjét duplán megéri!!!:-)*****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

pindakaas

2016. június 8.

Wow! Ez egy gamechanger számomra :D az első szemhéjprimerem, az itteni vélemények miatt vettem meg, és ez hihetetlen :D Eddig azt hittem, hogy elkerülhetetlen, hogy nap végére elmászkáljon a szemfesték, főleg ha szemhéjpúdert meg sima szemceruzát (tehát nem valami hosszantartó krém-ceruza akármit) használok. Tegnap volt az első próbálkozás a primerrel, egy meleg párás nap volt, meg is izzadtam mert cipeltem, amúgy is olyan a szemem, hogy olajos meg összeérnek az egyes részei, és minden ugyanott maradt, ahova felraktam :O semmi elmosódás, semmi ráncokba ülés, nem keveredtek össze a színek...
Egy kicsit nehezebb volt lemosni, mint szokásos, de ennyit igazán megér... csodacucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

audreyx

2016. június 5.

Ebayről szoktam rendelni, a legjobb szemhéj primer. Egész napig kitart vele a szemhéjfesték, nem is tudok róla rosszat mondani. Nagyszerű termék, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

bdori

2016. május 29.

Imádom! Végre tudom használni a Maybelline zselés tusát, ami eddig semmilyen általam használt szemhéjalappal nem működött, folyton felkenődött. De ezzel a csodával nem kell eldugnom a fiók mélyére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

_zsulu_

2016. május 26.

Szuperkirály! Fedett, erősen zsírosodó semhéjam van, ezért sosem használtam eddig szemhéjpúdert, mert 1-2 óra múlva összegyűlt a ráncokban, bármit csináltam. Először vettem egy Kryolan szemhéjalapot, de az sajnos szárított, majd ezt. Legutóbb délelőtt 11 körül sminkeltem, elég meleg, napos idő volt aznap, és hajnal háromkor, bulizásból jöttem haza, és a szemhéjpúderem mozdulatlanul állt, ahová felkentem! Tényleg csoda! Az állaga is nagyon kellemes, selymes, kissé púderes. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

frozi

2016. május 19.

Tény hogy nagyon jól tartja a szemhéjpúdereket, de a satírozási probléma nálam is jelentkezett. Ha kicsit is babráltam satírozás előtt úgy odakötött, hogy csak néztem. A másik ami nálam kicsapta a biztosítékot az a csomagolás. Nagy jóindulattal a 2/3-át tudtam elhasználni a terméknek mert a többihez egyszerűen nem férek hozzá, ami azért elég bosszantó dolog. Próbáltam az oldaláról valahogy levakarni a terméket (sikertelenül), szóval kuka lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

noparazita

2016. május 18.

Az itten vélemények alapján vettem, és nagyon elégedett vagyok vele! Elég "zsíros" szemhéjam van, primer nélkül eddig bármilyen szemhéjpúdert használtam, összegyűlt a ráncban és konkrétan eltűnt a nap végére. Ezzel a termékkel viszont a nap végéig fent marad a szemsmink, kicsit persze ezzel is összeáll nekem, de sokkal-sokkal jobb, mint nélküle :) Ezért az árért ráadásul szinte hozzánk vágják, nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.