Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

eva.nagy622

2016. április 26.

Nagyon szeretem ezt a szemhéjalapozót, nekem jobban bevált, mint az Artdeco és az ára is kedvezőbb. Sokkal élénkebbek és tartósabbak a színek ha ezt használom. Biztos hogy újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Pulykatojás

2016. április 9.

Ez az első szemhéjalapozóm és még ismerkedünk. Rájöttem, hogy előbb meg kell száradnia, aztán jöhet a smink. A funkcióját maximálisan ellátja. Mindenkinek ajánlom, akinek hozzám hasonlóan eddig összegyűlt a festék a szemhéján lévő ráncban. Ezzel nem fog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Mundow

2016. április 8.

Nagyon szeretem. Szépen tartja a nagyon olajos és rejtett szemhéjamon a szemfestéket. Korábban többször is előfordult, hogy azért nem volt kedvem kifesteni a szemem, mert tudtam, hogy pár óra elteltével a szemfesték maszatolódik, illetve vonalasodik.
Amióta rátaláltam erre a csodás termékre, szinte mindennap használok szemfestéket is. Rögtön köti az első színt amit felviszek. Pillanatragasztó hatás. :) Érdemes bőrszínnel megegyező színt felvinni első körben, mert azon már könnyű más színeket satírozni/összedolgozni.
eBay-ről f2plus1 eladótól rendeltem. Tőle mindig nagyon gyorsan megérkeznek a rendelt termékek, azaz kb. 1-2 hét alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

lujzi

2016. április 3.

fantasztikus termék! nekem még semmilyen szemhéjalap nem fogta meg a sminkemet, mindig elmásztak - körülményektől függően minimálisan vagy botrányosan :-D ezzel az alappal pedig ahová felteszem a festéket, onnan törlöm le órák elteltével - meg sem moccan a smink. mindehhez pedig az ára is nagyon kedvező.

update:

jaj, nagyon fáj a szívem érte. nagyon szeretem ezt a terméket, tényleg kiváló szemhéjalap, jobbal még nem találkoztam. de! a csomagolása!!! a termék fele nyerhető ki belőle. legutóbb szétvágtam a flakont, és egy 5 ml-s tégelynyi anyagot kiszedtem még belőle. azonban a tégelyes csomagolás nem barátja a textúrának, és iszonyúan besűrűsödött a krém. tartós volt továbbra is, de a felvitele botrányos volt. van még itthon egy tartalék, annál ki fogom próbálni a meleg vízben felolvasztást (gy.k.: a flakont beleállítod meleg vízbe, hogy az anyag megolvadjon, és lecsorogjon a flakon faláról az aljára - én is olvastam valahol), ha az sem működik, meg kell válnom tőle. a pontozást viszont nincs szívem visszavenni, mert maga az alap - fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

update:

Rittus89

2016. március 2.

5 csillag mert nagyon szépen helyén tartja a sminket és olcsó. Viszont a Smashbox szemhèjalapozóm sokkal jobb, mert azt akár korrektornak is tudtam használni vèszhelyzetben mert bèzs szìnű, elfedte a szemhèjamon a kis ereket nyomtalanul, ez megszáradva átlátszó. Az szinte azonnal megszáradt, ennek kell kb 1 perc. De tényleg jól működik csak a Smashbox 10 *os ;) és sajna 20 euro...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

csill87

2016. február 23.

Érdemes megvenni, mert nagyon tartós és nagyon olcsó. Szerintem egyszerű kezelni is, én az ujjamra kenem, és onnan a szemhéjamra.Szépen tart tőle a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

eliana10

2016. február 19.

Brutális!!! 100 csillag!! Hajnaltól estig meg sem mozdult az extra!!! olajos szemhéjamon a smink. Az applikátorral vékonyan kenem fel, várok, míg ragacsossá nem kezd válni, akkor sminkelek rá. Érdemes rá egy vékony nude színt húzni, mert azon könnyebb satírozni, mint az alapon. Ennyi pénzért ajándék. A legfontosabb sminktermékem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Cherryeszti

2016. január 27.

Nagyon szuper cucc! Élénkebbek lesznek vele a színek és meg sem moccan egész nap! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

mmartina97

2016. január 27.

Imádom. A palettáim színeit erősebbé teszi,az ára is jó.A sminkem nap végére is a helyén marad.Ha elfogy mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

GNóri

2016. január 14.

Csoda!:) Reggel 7-kor sminkeltem, és még este, edzés után is ugyanolyan hibátlan volt a szemhéjpúderem. Az állaga egyébként nekem elsőre meglepő volt, a korábban használt szemhéjalapozókhoz képest sokkal hígabb. Emiatt féltem, hogy nem fogja olyan jól megtartani a szemfestéket, de abszolút jól működik. Ebayről ~1500ft-tól rendelhető, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.