Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

dalmavarga

2015. december 20.

Imádom, kedvenc szemhéjalapozóm, ár-érték arányban verhetetlen. Bombabiztos alatta minden szemsmink, rejtett szemhéjúként a tusvonalat is tartóssá teszi, a nap végén olyan mint reggel, abszolút megérdemli az 5*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Soly77

2015. december 20.

Update: no kiókumláltam hogy hogyan lehet kivarázsolni a még nagyon nagy mennyiséget ami benne van csak a nem túl szerencsés üveg miatt nehogymár ki kelljen dobni. Forraljatok vizet (én vízforralóval csináltam) lehet a csap meleg vízzel is működik bele egy pohárba vagy bögrébe és a cuccost állítsátok bele a hő hatására lágyul a krém ami benne van és szépen lefolyik az aljára! WOILA

Brutális cucc, reggel kb 1/2 7 kor sminkeltem és az imént néztem (22:53) a tükörben kb mintha öt perce kentem volna fel a szemfestéket se egy maszat se egy elkenődés se egy kopás semmmmmi. Én úgy használom hogy reggel steril kezekkel sminkelek az ujjam végére kenem az applikátorról a kis krémet vagy nem is tudom mit azt a két ujjam között szétdörzsölöm és úgy kenem a szemhéjamra, a közvetlen applikátoros megoldás nekem túl sok volt mármint ami oda kenődött. NAGYON NAGYON ajánlom aki egész nap friss sminkben akar pompázni annak kötelező darab... bár gondolom az összes szemhéjalap ezt tudja én csak ezt próbáltam, de nem kell másik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

bélám

2015. november 27.

A másodikat használom napi szinten, de csak azért, mert egyszerre kettőt rendeltem belőle. Inkább világos színeket használok és szemhéjtust. Ezek estére már kopnak egy kicsit, de csodát nyilván nem várok. Nem rossz, sőt még jónak is mondható, de még keresem az igazit. Hátrány, hogy az üveg formájából adódóan nagyon nehéz kihalászni a végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

XiaMengTing

2015. november 2.

Az avonos szemhéjalapozómmal is meg voltam elégedve, de ez annál azért sokkal jobb. Ennél még a nap végén is úgy néz ki a szemhéjpúder, ahogy felkentem, pedig nekem fedett is, meg olajos is a szemhéjam. Sőt, mintha a színek is intenzívebbek lennének ezen, mint az avonoson (pedig már ott sem volt problémám ilyen téren). Ráadásul az ára is remek. A csomagolása nem praktikus, de ezért nem vonok le pontot, maga a termék nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Shama

2015. augusztus 14.

Az első primerem. Sokszor használtam már és teljesen meg vagyok elégedve vele! Tartóssá teszi a sminket, nem kenődik el, nem mozdul el a smink még nagy melegben sem. Ha elfogy, azt hiszem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Katie

2015. augusztus 4.

Most érkezett meg, jelenleg tesztelés alatt áll. Első benyomásom viszonylag pozitív. Ebayes szemfesték-palettával próbáltam ki, sokkal szebbek így a színek, mint alap nélkül. Jó nagy adag, kevés kell belőle. Blogokból tudom, hogy egy idő után nehéz kiszedni az üvegből, hiába szinte teljesen tele van még, de nálam ez nem lesz probléma, úgyis mindig minden flakont és tubust szétvagdosok a vége felé és átteszem tégelyekbe a maradékot.

Szerk.: Megtörtént a tesztelés. Kb. 11-kor csináltam meg a sminket, és este 9 után, mikor megnéztem, még szépen a helyén volt, pedig szeles idő volt ma, és nekem olyankor mindig könnyezik a szemem. Nem jön le nehezen, sminklemosóval szépen le lehet mosni, mintha simán alapozás nélkül sminkeltem volna. Csak azért nem kap 5 csillagot, mert parabénes, és mert elég hülye a csomagolása, de mint fentebb is írtam, ez utóbbi engem annyira nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Kardvirág

2015. július 26.

Jól működik, teszi ami elvárható egy szemhéjalapozótól. Tartóssá teszi a sminket, bár 24 órát még nem teszteltem. Egyedüli hátrány a kiszerelése, amikor a vége felé tartok nehéz kiszedni az üvegből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

erikah

2015. július 17.

A hamis naked palettám színeit vibrálóvá tette, és felkenés után 12 órával (fizikai munka mellett, nyári melegben) pont ugyanolyan volt mint felkenéskor. Ennél nem is kell több szerintem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

fnoori

2015. július 14.

Első primerem, szóval nincs viszonyítási alapom de imádom! Tényleg bírja a 24 órát, egyáltalán nem ül bele a ráncokba, nem maszatolódik, pontosan olyan marad a sminkem ahogy reggel azzal kiléptem az ajtón. Első alkalmakkor elég nehezen ment a használata, nem tudtam szépen elsatírozni, de egy kis idő után már ráéreztem, mennyit kell felvinni és hogyan. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen és úgy érzem nagyon sokáig elég lesz. Maximális 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

tuzki

2015. július 1.

Már jó ideje nyúzom őt és nagyon szeretem! Az előtt az Essence szemhéjalapozóját használtam, de az konkrétan vacak ehhez képest. Eléggé világos árnyalat, de szépen el lehet dolgozni, nem kell sok belőle. Száradás közben kicsit húzódik, de amúgy nagyon jól szuperál. Eléggé hajlamos a szemhéjam zsírosodni, szemhéjalapozó nélkül nem sok minden marad meg rajta. Nagy szívfájdalmam volt, hogy az Essence All About Candies palettája Istennek sem akart a helyén maradni ráadásul nagyon halovány lett az eredmény, de ezzel nagyon tartós és klasszul élénkíti a színeket. Az Lovely szemhéjtusok is tartósabbak vele és a Kallos Love szemhéjtusa is jobban teljesít így. Igazából nem drága és nekem nagyon bevált, sok órát kibír . Az egyetlen hátránya a csomagolás... azt nem tudom hogy gondolták, de amúgy újra vevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.