Etude House

Ár:   $5.50   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 16.

Ár:   $5.50
Lelőhely:   online külföldről

Vízálló szemhéjalapozó, 24 órás tartóssággal. Különösen ajánlott azok számára akiknek olajos a szemhéjuk.

Natalka

2014. december 30.

Nem hiszem, h sokáig tudnám ragozni ezt a véleményt: tökéletes. Minden szempontból. A smink extratartós (fedett, zsíros a szemhéjam), meg se moccan lemosásig (kókuszzsírral szedem le a sminket, úgy lejön), valóban vízálló, szépen lehet rá festeni. A 24 órás tartósságot még nem volt szerencsém (szerencsétlenségem?) tesztelni, de nekem bőven elég, ha a felét teljesíti.
Itt kérem, hiba egy szál se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Itt kérem, hiba egy szál se.

kincsö

2014. december 4.

Ez egy csoda :) lerobbanthatatlan a szemsminkem Vele !!! Imàdom !!!!

Legjobb !!! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Ez egy csoda :) lerobbanthatatlan a szemsminkem Vele !!! Imàdom !!!!

Legjobb !!! ;)

ohmybrush

2014. december 4.

Több posztot is írtam már erről a termékről, mert annyira jó, hogy mindenképp szeretnék az olvasóim tudtára adni :) Természetesen újra is vettem, az első kb. egy évig bírta. Összehasonlítottam a két legjobbnak tartott primerrel a Too Faced Shadow Insurance-szel és az Urban Decay Primer Potion-nel, mind a kettővel felveszi a versenyt, sőt! Az ára rendkívül pénztárcakímélő, az én olajos, rejtett szemhéjamon kb. semmi nem marad meg, kivéve ha a fent említett 3 szemhéljalapozót használom. Az ára miatt természetesen az Etude House mellett teszem le a szavazatomat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Bajbus

2014. november 9.

Őszinte leszek, soha nem használtam még szemhéjalapot ez előtt. Nem is volt igazán gondom, csak egy 6-8 órás átbulizott éjszaka hozta meg a begyűlt szemfestéket a szemhéjamon, de egy kis időben végzett korrekcióval orvosolni lehetett a problémát. Mostanában viszont a csapból is az folyik, hogy a szemhéjalap kötelező sminkelem, így hát beruháztam erre, elvégre KM kedvenc. Hát egy újabb kedvenc amit utálok, szerintem szörnyű. Kezdjük azzal, hogy ha nem hajszálvékonyan kenem fel, beleül a kis belső ráncba, rásminkelve pedig borzalmas, már begyűlt smink látványát eredményezve. A pillanatragasztó hasonlítás megállja a helyét, ugyanis a rátett szemfesték olyan szinten odaragad, hogy azt satírozni képtelenség, satír nélkül pedig nincs szép szemfestés ezt lássuk be! Arról nem is beszélve, hogy ez a ragasztó effektus úgy összehúzza a szemhéjamon a bőrt, hogy olyan ráncos lesz mint ha a 80 éves nagyikám szemét látnám kifestve, egyszerűen a legszebb festékkel is szörnyen mutat. Lehet hogy világos, egyszínű szemhéjpúderrel lehet rá dolgozni, nah de azt kb fél perc alatt lehet igazítani is, ha begyűlési probléma lépne fel. Ami pozitívum ebben az alapban az, hogy a rátett színek élénkebbek, illetve hogy nem drága. Ezekért kap jóindulattal 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Gogo89

2014. november 5.

Nos akkor kezdem az áradozást. Azt hiszem én megtaláltam a szemhéj primerem, ajánlom, hogy örökké gyártsák! Nekem nagyon problémás szemeim vannak alap nélkül nekem fölösleges is nekiállni sminkelni. Először artdeco alapom volt az annyira nem jött be se az állaga se a tartóssága. Utána Urban Decay primert használtam ami nekem tökéletes volt viszont mikor kezdett kifogyni inkább más után néztem mivel baromi bonyolult olyan oldalt találni ahonnan elhiszem, hogy eredeti és van is raktáron. Így kötöttem hát ki az etude housenál és el kell hogy mondjam tökéletes mása az UD primernek ami ennyivel olcsóbban és könnyebben hozzáférhetően azért nem kis szó. SŐT számomra ez még veri is az UDt mert az rajtam nem száradt láthatatlanra mint ez. Tényleg semmi panaszom nem lehet, olcsó, tartós, szépen élénkíti a színeket, tud mindent ami elvárható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Lisien

2014. szeptember 23.

Ebay-en rendeltem és egy hét alatt meg is érkezett. Még nem használom régóta, de már most kijelenthetem, hogy ez bizony szerelem. Ez a 2. primerem eddig, de eszem ágában sincs leváltani. Fantasztikusan tartja a szemsminket a nap végén is és még az ára is szuper. A csomagolása mondjuk kicsit vicces és valóban nem túl praktikus, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Kata lizator

2014. szeptember 15.

Nagyon jól tartja a szemsminkemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Nagyon jól tartja a szemsminkemet!

katacita

2014. szeptember 14.

Mivel eddig csak egy Essence szemhéjalapozóval sikerült közelebbről megismerkednem - aminek kb korrektorszerű állaga van - azt hiszem, nem is nagyon tudtam, hogy mi az A Szemhéjalapozó igazán. Ez egy pillanatragasztó :) És ez is az egyetlen hibája, elég hamar rá kell sminkelni, mert nagyon gyorsan szárad. Viszont ha sikeresen teljesítettük a feladatot, akkor lerobbanthatatlan sminket kapunk. Nekem pedig eléggé gyűrődős-összegyűlős szokott lenni a nap közepén is már az eredmény, de ezzel bombabiztos. Még lemosni sem egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

caramelcandies

2014. szeptember 11.

Most fogy lassan el az első, de már úton van a második :D Több mint egy évig volt elegendő egyébként, igaz nem mindennapos használattal, de azért 3-4 nap egy héten biztos rajtam volt. Nekem ő A primer. Tökéletesen helyén tartja a festéket a legnagyobb melegben is, ráadásul nekem elég érzékeny a szemem, kicsit fúj a szél vagy erősebben süt a nap (és nincs nálam napszemüveg) és már könnyezik is, de amióta ezt használom attól nem kell félnem, hogy a szemem feléről eltűnik a festék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

gelus

2014. augusztus 30.

Pár napja kezdtem el használni és valóban szuper jó kis termék, szuper jó áron. :) Mondjuk nekem konkrétan eddig csak egy szemhéjalapozóval volt gondom a többi mind bevált, de ez nagyon jó. Főleg az tetszik benne, hogy olyan láthatatlan (nagyon enyhe bőrszínű, de csak lehelletnyit) és nem tesz külön színt a szemhéjra, így a feltett smink színe sem változik. :) Amúgy 25-én érkezett meg hozzám, ami annyit jelent, hogy 1 hét alatt ide is ért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.